Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kghbv

Dlaczego na kafe ciągle są krytykowane kobiety po 30stce

Polecane posty

Gość Kghbv

Czy tylko 20-latki są pełnowartościowe a kobieta 30+ powinna się zabić i to juz pozna starość? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W którym miejscu??

Ja tam nie zauważyłem takiego trendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przesadzasz.  Więcej jest tematów gdzie 30 łatki twierdzą zw "Nigdy nie były bardziej seksowne i ladne" co z założenia jest nieprawdą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Czy tylko 20-latki są pełnowartościowe a kobieta 30+ powinna się zabić i to juz pozna starość? 

Bo to wiek balzakowski😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

bo wg mezczyzn tutaj kazda kobieta jest taka sama, mysli macicą i jej marzeniem zycia jest miec gowniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam, ja tam zawsze uważałem i uważam do tej pory, że kobiety 30+ są najlepsze. Już nie siksy a prawdziwe kobiety a jeszcze nie nadgryzione zębem czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kgh

Ja 30 lat nie mam ale mam kompleksy przez te tematy bo lata mi lecą i czuje się już nie atrakcyjna i bezuzyteczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

ja tez nie mam tyle i tez sie czuje jakas gorsza ale w sumie i tak bym nie chciala byc z takim gosciem co tak ocenia, to juz nie te czasy zeby plakac za dziadami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież w dzisiejszych czasach to ludzie 30+ zakładają rodziny i starają się o potomstwo. Nie małolaty 20+ a ludzie 30+. Granica wieku się przesunęła - 50 lat temu 20 latki to odpowiednik dzisiejszych 30 latków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gos
 

Przecież w dzisiejszych czasach to ludzie 30+ zakładają rodziny i starają się o potomstwo. Nie małolaty 20+ a ludzie 30+. Granica wieku się przesunęła - 50 lat temu 20 latki to odpowiednik dzisiejszych 30 latków.

powiedzialabym nawet nie 50, ale 20 lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość punkt siedzenia

Ja przed 30 dopiero wyzdrowialam z przewleklej choroby i zaczelam zyc. Wokol tylko skapcaniali faceci i zmeczone zyciem baby w moim wieku, a ja sie dziwie, jak mozna tak siedziec i przegrywac zycie, majac 30 lat..

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwnych ludzi przyciągasz. Mnie i moich znajomych w tym wieku, to aż nosiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kgh

Ja mam lat 20 parę i uwierzyłam dzięki kafe ze juz jestem stata i powinnam kupić kwatere na cmentarzu bo juz nikt mnie nawet nie zechce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Ja mam lat 20 parę i uwierzyłam dzięki kafe ze juz jestem stata i powinnam kupić kwatere na cmentarzu bo juz nikt mnie nawet nie zechce 

Czytam nie raz Twoje wpisy i powiem że dobrze nie jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak wyglądasz i jak się czujesz psychicznie?

Może jesteś tak styrana życiem, że niewiele ci już go zostało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ghkk

Wyglądam młodo ale mam niską samoocenę i pewnie nikogo sobie juz nie znajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

I co zamierzasz zrobić z tą niską samoocena, jak ona się przejawia tak na codzień. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Młodo - niską samoocenę - nie znajdę nikogo 😂

Nie rozśmieszaj mnie.  Pamiętaj, każda potwora znajdzie swego amatora - jest to życiowa prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kghjjb

Gdy czytam ze faceci wola 20-stoi to i tak nawet jak kogoś znajdę to zdradzi mnie z 20 latką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati

Bo nie są już głupie i zdziecinniale, ale niezalezne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tia, niezależność jest tak ... pożądana przez mężczyzn że szok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

Przecież w dzisiejszych czasach to ludzie 30+ zakładają rodziny i starają się o potomstwo. Nie małolaty 20+ a ludzie 30+. Granica wieku się przesunęła - 50 lat temu 20 latki to odpowiednik dzisiejszych 30 latków.

ALE KOBIETA 30 PLUS JEST WYZYWANA MOPEM BO WIADOMO ZE DO TEGO CZASU MOGLO JA JUZ MACHNAC Z 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

ALE KOBIETA 30 PLUS JEST WYZYWANA MOPEM BO WIADOMO ZE DO TEGO CZASU MOGLO JA JUZ MACHNAC Z 10

a ja mam 26 lat i dziewica,choc okazje mialam, ale nikt mnie nie pokochal takze wiesz. I coraz wiecej takich jak ja. Troche inne czasy i w sumie trudno jak sobie mysla stereotypowo to nic nie poradzimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

ALE KOBIETA 30 PLUS JEST WYZYWANA MOPEM BO WIADOMO ZE DO TEGO CZASU MOGLO JA JUZ MACHNAC Z 10

Jezu, właśnie o to chodzi, żeby już była doświadczona.

Nigdy nie uprawiałem seksu z dziewicą. Nawet nie chce wiedzieć jak to jest, wystarczy jak kumple przy wódce opowiadali to mi się odechciało. Wolę doświadczone kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na kafe z zasady krytykowani są wszyscy. Kobiety po 30, mężczyźni po 40, żonaci, single, bezdzietne, dzietne. Krytykowana jest swoboda seksualna, krytykowane dziewictwo/prawictwo. Gdybyście weszli na dział macierzyństwo to tam krytykowane są zarówno baby po cesarce, jak i po sn, karmiące cyckiem, czy nie karmiące. Ktoś pisze ładnie i kulturalnie? Chlast, chlast! Ktoś bluzga albo belkocze jak przyglup? Też źle, chlast!

To że czlowiek JAKIŚ, to jest już pretekst do dowalenia. Zawsze znajdzie się banda ludzi, którzy znajdą przyjemność w ustawieniu się w opozycji i krytyce szczególnie tych rzeczy które są niezależne od nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takajedna
 

bo wg mezczyzn tutaj kazda kobieta jest taka sama, mysli macicą i jej marzeniem zycia jest miec gowniaki

A co w tym zlego ze chce miec dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takajedna

Faceci tez prawie wszyscy po 30 maja dzieci to co im wolno a nam nie? :)

Poznalam takiego ktory tez chce miec no i co?

od razu dziekowalam wszystkim zidiocialym piotrusiom panom, niestety z kilkoma takimi bylam jakis czas ale krotko dopoki nie polapalam sie ze zdradzaja i wcale nie chca ani zony ani dzieci. Nie to nie. Trudno. Szukalam szczescia z kims innym i znalazlam.

i co zegar mi tyka? a co nie moze? W koncu jestesmy plodne do 40. Wiec trzeba poznac kogos normalnego jesli chce sie zalozyc z nim rodzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wiec trzeba poznac kogos normalnego jesli chce sie zalozyc z nim rodzine."

To jest prawda i w przypadku mężczyzn i kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takajedna
 

Faceci też chcą mieć dzieci

Oczywiscie ze chca. Tyle ze sa wygodni czesto i zawracaja d.... jednej ani slubu ani nic przez lata ona sie starzeje az tu nagle on „zakochal” sie w mlodszej i od razu ja zaplodnil. Takze drogie panie nie traccie czasu na takich!

moja kuzynka postawila sprawe jasno albo sie zenisz albo odchodze i odeszla. Poznala nastepnego ktory jest jej mezem i maja dziecko. Nie tracila czasu na tamtego. Ulozyla sobie zycie. Jest dobra matka i zona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×