Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kghbv

Dlaczego na kafe ciągle są krytykowane kobiety po 30stce

Polecane posty

Gość Takajedna
 

"Wiec trzeba poznac kogos normalnego jesli chce sie zalozyc z nim rodzine."

To jest prawda i w przypadku mężczyzn i kobiet

I nie ma co patrzec na presje spoleczna ze „kobiecie nie wypada szukac mezczyzny na stale”, ze ma wiecznie udawac nastolatke nie chciec zobowiazac marnowac sobie zycie i mlodosc z piotrusiem panem a pozniej on i tak „zakocha” sie w innej.

wlasnie dobrze z facetem powiedzmy w rocznym czy polrocznym zwiazku poruszyc temat dzieci po to by nie bylo niedomowien. Jak ma podejscie takie ze „nie stac mnie na dzieci” czy inny farmazon to radze uciekac. Bo to ze nie chce z jedna dziecka nie znaczy ze nie bedzie chcial z druga a wtedy kasa czy inny bzdet przestaje byc wazny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Każda jest dobra matka i żona. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

I nie ma co patrzec na presje spoleczna ze „kobiecie nie wypada szukac mezczyzny na stale”, ze ma wiecznie udawac nastolatke nie chciec zobowiazac marnowac sobie zycie i mlodosc z piotrusiem panem a pozniej on i tak „zakocha” sie w innej.

wlasnie dobrze z facetem powiedzmy w rocznym czy polrocznym zwiazku poruszyc temat dzieci po to by nie bylo niedomowien. Jak ma podejscie takie ze „nie stac mnie na dzieci” czy inny farmazon to radze uciekac. Bo to ze nie chce z jedna dziecka nie znaczy ze nie bedzie chcial z druga a wtedy kasa czy inny bzdet przestaje byc wazny.

Gdzie tu żyjesz? Nigdy nie widziałam presji że kobieta ma być wieczna nastolatką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja, jak baba nie pasuje to "nie stać mnie na dziecko", "nie jestem gotowy" i tym podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takajedna
 

Gdzie tu żyjesz? Nigdy nie widziałam presji że kobieta ma być wieczna nastolatką.

Ja widzialam. Mialam facetow ktorzy nie chcieli sie wiazac i nawet nie wypadalo okazac ze chcialabym cos wiecej. Na szczescie sie opamietalam.

siostra mowila ze jestem desperatka bo mialam wtedy 23 lata i poznawalam roznych facetow (juz innych niz tych piotrusiow panow) i jako 25 poznalam normalnego. Slub jak mielismy po 27 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takajedna
 

Racja, jak baba nie pasuje to "nie stać mnie na dziecko", "nie jestem gotowy" i tym podobne.

Akurat to slyszala moja siostra. Ze nie chce slubu bo costam ze dziecka nie bo to tamto.

a ja mialam piotrusiow a oni to juz w ogole. Chcieli mnie jako jedna z naloznic do swojego haremu tak bym nigdy nie poznala innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdgdhdd

Kobieta ma zawsze być młoda i piękna ale na facetów takiej presji nie ma, że oni muszą być wiecznie wyglądać młodo. Facet może być starym dziadem i jego krytyka ominie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gia
 

Kobieta ma zawsze być młoda i piękna ale na facetów takiej presji nie ma, że oni muszą być wiecznie wyglądać młodo. Facet może być starym dziadem i jego krytyka ominie.

Tzn. Krytyka też ich nie ominie, ale zazwyczaj mają to w D*pie, mają na to wywalone, bo mają wsparcie między sobą, natomiast kobietki bardziej przeżywają to że są "stare" bo dla nich stare= niepotrzebne nikomu, ale takie myślenie podsycają nie tylko faceci ale I młodsze kobiety, które strasznie są nastawione na rywalizacje I walke o uwage mężczyzn, dam Wam przykład z mojego życia:idzie parka chłopak i dziewczyna ja ich mijam I słysze-mówi chłopak do dziewczyny " fajna laska", dziewczyna na to "ale stara"😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego im starszy jestem, tym bardziej mam w D*pie opinie innych na mój temat.

I chyba, to jest droga do sukcesu  😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gia
 

Dlatego im starszy jestem, tym bardziej mam w D*pie opinie innych na mój temat.

I chyba, to jest droga do sukcesu  😋

I bardzo dobrze🤓

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Tzn. Krytyka też ich nie ominie, ale zazwyczaj mają to w D*pie, mają na to wywalone, bo mają wsparcie między sobą, natomiast kobietki bardziej przeżywają to że są "stare" bo dla nich stare= niepotrzebne nikomu, ale takie myślenie podsycają nie tylko faceci ale I młodsze kobiety, które strasznie są nastawione na rywalizacje I walke o uwage mężczyzn, dam Wam przykład z mojego życia:idzie parka chłopak i dziewczyna ja ich mijam I słysze-mówi chłopak do dziewczyny " fajna laska", dziewczyna na to "ale stara"😂😂

Haha już zazdrosna była to musiała dowalic 😂 a ile masz lat? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To prawda.A zauważyliście że większość reklam o lekach mówi o kobietach ,np.ze po 50kosci Ci się łamią,że wątroba i chudnięcie,że po 30skora wiotczeje itp.?zauważyliście że w większości tych reklam grają kobiety a nie faceci(jakby ich to nie dotyczyło)??Przykre to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gia
 

To prawda.A zauważyliście że większość reklam o lekach mówi o kobietach ,np.ze po 50kosci Ci się łamią,że wątroba i chudnięcie,że po 30skora wiotczeje itp.?zauważyliście że w większości tych reklam grają kobiety a nie faceci(jakby ich to nie dotyczyło)??Przykre to

Nooo to jest dowód na to że:tylko  to kobiety mają problem w odczuciu społeczeństwa I coś w tym jest że my kobity tak myślimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To prawda.A zauważyliście że większość reklam o lekach mówi o kobietach ,np.ze po 50kosci Ci się łamią,że wątroba i chudnięcie,że po 30skora wiotczeje itp.?zauważyliście że w większości tych reklam grają kobiety a nie faceci(jakby ich to nie dotyczyło)??Przykre to

Dobra, dobra, a faceci w reklamach lekow są często przedstawiani jako zdziecinniali de.bile którzy wlasnej du.py nie umieją podetrzeć, jeśli im pupusia nie ogarnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gia
 

Dobra, dobra, a faceci w reklamach lekow są często przedstawiani jako zdziecinniali de.bile którzy wlasnej du.py nie umieją podetrzeć, jeśli im pupusia nie ogarnie.

No!!! Ten Piotruś Pan.. syndrom Piotrusia Pana dobrze ugruntowany w społeczeństwie nieporadny facet..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A czy to źle jak kobieta nie chce mieć dzieci i nie ma obsesji na ślub przed 30? Czy coś z taką jesr nie tak? I natrafiam na poważniejszych mężczyzn natomiast ja oczywiście potrzebuje towarzysza życia, dzieci nie chce, ślub no będzie łatwiej ze sprawami papierkowymi itp to trzeba będzie wziąć, ale jak myślę o weselach i rodzinach to trochę porzyg z tymi imprezami i cetegielami.  Czy uważacie że to chore ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gia
 

A czy to źle jak kobieta nie chce mieć dzieci i nie ma obsesji na ślub przed 30? Czy coś z taką jesr nie tak? I natrafiam na poważniejszych mężczyzn natomiast ja oczywiście potrzebuje towarzysza życia, dzieci nie chce, ślub no będzie łatwiej ze sprawami papierkowymi itp to trzeba będzie wziąć, ale jak myślę o weselach i rodzinach to trochę porzyg z tymi imprezami i cetegielami.  Czy uważacie że to chore ?

Nie, to nie jest źle, że na razie nie myślisz o dzieciach a bardziej o związku,ale, kurcze czas spier*** a w niemożliwym tempie zwłaszcza tuż przed 40, w zasadzie  to po 35 gdzieś tak już zaczyna sie to czuć zwłaszcza kobieta.. to przeje**ne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Nie, to nie jest źle, że na razie nie myślisz o dzieciach a bardziej o związku,ale, kurcze czas spier*** a w niemożliwym tempie zwłaszcza tuż przed 40, w zasadzie  to po 35 gdzieś tak już zaczyna sie to czuć zwłaszcza kobieta.. to przeje**ne...

A jak ktoś naprawdę nie chce mieć dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gia
 

A jak ktoś naprawdę nie chce mieć dzieci

Ale, wiesz, przeżyłam to na sobie, chęć "nie chcenia mieć dzieci" kończy sie gdy Nasycisz sie już tym bycia w związku tylko dwóch osób, stwierdzisz że no dobra będziemy zawsze razem ale jest taka chęć  żeby było Jeszcze coś Wiécej...zobaczysz sama😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Ale, wiesz, przeżyłam to na sobie, chęć "nie chcenia mieć dzieci" kończy sie gdy Nasycisz sie już tym bycia w związku tylko dwóch osób, stwierdzisz że no dobra będziemy zawsze razem ale jest taka chęć  żeby było Jeszcze coś Wiécej...zobaczysz sama😊

Nir Lubie tych pytań czy chcesz mieć dzieci... co mam odpowiedzieć. ... a jak nigdy się instynkt macierzyński nie pojawi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gia
 

Nir Lubie tych pytań czy chcesz mieć dzieci... co mam odpowiedzieć. ... a jak nigdy się instynkt macierzyński nie pojawi ?

Na pewno się pojawi... każdy z nas ma tę odrobinę egocentryzmu, żeby chcieć "przedłużyć" siebie na tym świecie, żeby nasze geny jak najdłużej przetrwały...😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olek
 

Ja 30 lat nie mam ale mam kompleksy przez te tematy bo lata mi lecą i czuje się już nie atrakcyjna i bezuzyteczna

eh tam, bzdury, na pewno masz jakieś fajne cechy i do czegoś się nadajesz bez względu na wiek. Pomyśl co to jest. A kompleksy to ma każda baba, nie tylko ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Harvi
 

Ja mam lat 20 parę i uwierzyłam dzięki kafe ze juz jestem stata i powinnam kupić kwatere na cmentarzu bo juz nikt mnie nawet nie zechce 

Kwatere zawsze można kupić na zapas, wiek i śmierć nie zawsze idą parami, więc ....

A że nikt cie może nie chcieć to nie koniecznie przez wiek tylko charakter i zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bonio
 

Wyglądam młodo ale mam niską samoocenę i pewnie nikogo sobie juz nie znajdę.

Jaki masz charakter?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cabarnet
 

Gdy czytam ze faceci wola 20-stoi to i tak nawet jak kogoś znajdę to zdradzi mnie z 20 latką

To bierz takiego który nie zdradzi, a jaki nie zdradzi zapytasz, napewno nie model z wyglądu na którego każda poleci.

Ale każda z was leci na przystojniaków i badboyów a potem płacz że was zdradzają i zostawiają dla innych. 

Wiesz jaki jest najlepszy facet? Taki na którego żadna nie zwraca uwagi bo nie rzuca się w oczy. To samo z kobietami, szara myszka najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makkabr
 

a ja mam 26 lat i dziewica,choc okazje mialam, ale nikt mnie nie pokochal takze wiesz. I coraz wiecej takich jak ja. Troche inne czasy i w sumie trudno jak sobie mysla stereotypowo to nic nie poradzimy

Bzdury, jesteś wyjątkiem, teraz małolaty po kiblach w disco się prują, a ty jesteś dziewica bo wymagania masz z kosmosu i tylko dasz przystojnemu księciowi szpary, a że taki się nie zjawił to dziewicą jesteś, proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RobinFoo
 

A co w tym zlego ze chce miec dzieci?

NIC, ale większość dzisiejszych kobiet ich nie chce mieć bo są leniwe, wygodne i mają kosmos wymagań. Dawniej tyle wymagań nie miały i się żyło, a teraz palma odbiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zpaznokcilakier

Życie z dziećmi, wychowywanie ich, to jakby podróż przez inne światy. To fajna sprawa. Jesli ktos nie chce dzieci, jego sprawa. Nie możemy nikomu narzucić swojego punktu widzenia i odczuwania. Teraz w modzie są inne sprawy. Wysportowane ciało, lans i lajki.. reszta może rzeczywiście zakupić kwaterę na cmentarzu za 2200 zł polskich i oczekiwać Pani z Kosą. Tyle się mówi o sprawiedliwosci, o nie ocenianiu innych, o tolerancji o tym, żeby nie krzywdzić innych ludzi, a tu dalej dance macabre, bo ktoś się zestarzał. Taki nasz los, młodzi, piękni, rekiny biznesu, matki z insta, gładkie jak aksamitne halki i nagle budzisz się stary /@. No, albo nie budzisz się wcale, bo wiek i śmierć ( jak ktoś tam wyżej napisał) w parze nie idą. Jedyne co wartościowe, to to, że tacy młodzi i piękni (oby nie patologiczni) chcieli sie od tych starych czegoś nauczyć. I żeby ta nauka nie poszła w las. Wiedzieć jest fajnie# Dobrego miłego życia, jest tyle "gór" do zdobycia (...) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Życie z dziećmi, wychowywanie ich, to jakby podróż przez inne światy. To fajna sprawa. Jesli ktos nie chce dzieci, jego sprawa. Nie możemy nikomu narzucić swojego punktu widzenia i odczuwania. Teraz w modzie są inne sprawy. Wysportowane ciało, lans i lajki.. reszta może rzeczywiście zakupić kwaterę na cmentarzu za 2200 zł polskich i oczekiwać Pani z Kosą. Tyle się mówi o sprawiedliwosci, o nie ocenianiu innych, o tolerancji o tym, żeby nie krzywdzić innych ludzi, a tu dalej dance macabre, bo ktoś się zestarzał. Taki nasz los, młodzi, piękni, rekiny biznesu, matki z insta, gładkie jak aksamitne halki i nagle budzisz się stary /@. No, albo nie budzisz się wcale, bo wiek i śmierć ( jak ktoś tam wyżej napisał) w parze nie idą. Jedyne co wartościowe, to to, że tacy młodzi i piękni (oby nie patologiczni) chcieli sie od tych starych czegoś nauczyć. I żeby ta nauka nie poszła w las. Wiedzieć jest fajnie# Dobrego miłego życia, jest tyle "gór" do zdobycia (...) 

to utopia, w rzeczywistości świat wychowuje nieszczęśliwych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×