Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Chcialbym zeby istnialy nadal wczesne lata 90te, zeby styl typu biale adidasy z bazaru, niebieskie jeansy od Chinczyka i kurtka skorzana czarna.. zeby taki styl gwarantowal podobanie sie kobietom

Polecane posty

Gość gosc

wtedy bylo latwiej o milosc, latwiej o seks... latwiej o ożenek (kobiety w ogole nie wiedzialy, ze mozna w zyciu swiadomie wybrac bycie singielka, hedonizm i przygodne zwiazki), latwiej o zarobienie pieniedzy

miales staregio peugeot'a czy Golfa, puszczales w radio kasete z przebojami rocka lat 80tych i cieszyles sie zyciem.. a kobiety na to lecialy

 

a dzis Polska sie strasznie zmienila (razem ze swiatem), nic juz nie jest takie samo

zmienila sie gospodarka, polityka, pop kultura, wartosci, technologia, struktura spoleczna

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wtedy byłeś młody? Cholera... Urząd Gminny ma wielką władzę, ale czasu nie cofnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

no swiat sie zmienil babki tez np. ja mam depre przez ten swiat i wyschnelam tam miedzy nogami juz to na podryw tez niezbyt reaguje jak do pracy nacpana jade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

Wtedy byłeś młody? Cholera... Urząd Gminny ma wielką władzę, ale czasu nie cofnie...

nie, mlody jestem wciaz

a powaznie, to akurat wtedy zylem, ale bylem dzieciakiem

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dret
 

 Urząd Gminny ma wielką władzę, ale czasu nie cofnie...

Ale może nie rejestrować innych samochodów niż stare Golfy czy Peugeoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja pamiętam lata 90 i taki strój nigdy powodzenia nie gwarantował. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

jak ulany grubas się w to ubrał, to  i na nic mu się zdało, albo ktoś brzydki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Ja pamiętam lata 90 i taki strój nigdy powodzenia nie gwarantował. 

bo ubranie jako takie nie jest gwarantem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam

Bo ja wiem poczatki lat 90 to byla ogolna bieda masa osob nie miala pracy wiec ogolnie to byly czasy ze nikt nie zwracal uwagi zbytnio na wyglad. Po prostu byla duza swoboda i wolna amerykanka. Dzisiaj wszystko musi juz byc idealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

Bo ja wiem poczatki lat 90 to byla ogolna bieda masa osob nie miala pracy wiec ogolnie to byly czasy ze nikt nie zwracal uwagi zbytnio na wyglad. Po prostu byla duza swoboda i wolna amerykanka. Dzisiaj wszystko musi juz byc idealne.

otoz to, wszystko musi byc idealne i nie chodzi tylko o wyglad

a ta wolna amerykanka musiala byc fajna, a ludzie byli soba, a nie kopiami z instagrama

i mysle, ze nawet Anty Bazyl przyzna mi racje w tym stwierdzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

otoz to, wszystko musi byc idealne i nie chodzi tylko o wyglad

a ta wolna amerykanka musiala byc fajna, a ludzie byli soba, a nie kopiami z instagrama

i mysle, ze nawet Anty Bazyl przyzna mi racje w tym stwierdzeniu

każdy miał te same buty, jeansy i kurtkę, ale nie byli kopiami z bazarku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

otoz to, wszystko musi byc idealne i nie chodzi tylko o wyglad

a ta wolna amerykanka musiala byc fajna, a ludzie byli soba, a nie kopiami z instagrama

i mysle, ze nawet Anty Bazyl przyzna mi racje w tym stwierdzeniu

Ja Ci przyznaję rację. A najfajniejsze, że były dobre sceny rozbierane w polskim kinie tamtych lat. A nie kopulacja w gaciach i staniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam

Raczej nie powiedzialbym ze byli kopiami ogolnie bylo sporo roznej tandety ciezko chyba bylo trafic na te same buty bluzy tez bylu roznie bylejakie 😄 Raczej wszystko bylo slabej jakosci z jakimis backstrret boysami czy innymi britney. Wlaczylbys dzisiaj dzieciakom jakis  program z tamtych czasow to by sie wynudzily. Wszystko bylo po prostu nowe i inne. A dzisiaj to wszystko musi byc markowe wysokiej klasy faceci spedzaja godziny dziennie na silowni i przed lustrem podobnie kobiety. Jedyny plus ze chyba dzisiaj ludzie mniej pija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

Raczej nie powiedzialbym ze byli kopiami ogolnie bylo sporo roznej tandety ciezko chyba bylo trafic na te same buty bluzy tez bylu roznie bylejakie 😄 Raczej wszystko bylo slabej jakosci z jakimis backstrret boysami czy innymi britney. Wlaczylbys dzisiaj dzieciakom jakis  program z tamtych czasow to by sie wynudzily. Wszystko bylo po prostu nowe i inne. A dzisiaj to wszystko musi byc markowe wysokiej klasy faceci spedzaja godziny dziennie na silowni i przed lustrem podobnie kobiety. Jedyny plus ze chyba dzisiaj ludzie mniej pija.

ja nie poszedlem z duchem czzasu, zostaly mi wyobrazenia z tamtych lat, ktore dzis stracily na aktualnosci

no ale to moja wina, przyznaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

Ja Ci przyznaję rację.

to miłe

nie pisalem nic od dwoch dni, ale wszedlem na forum, widzialem Twoj komentarz u urzedzie gminy wiec musialem cos napisac

ale od jutra znikam stad na dobre, bo mnie znowu Kobieta i Anty Bazyl beda wyganiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

a to nie jest trochę tak, że gloryfikujecie okres swojego dzieciństwa? Z punktu widzenia dziecka to mogło fajnie wyglądać, ale już bezrobotni dorośli z kiepskich butach z bazaru mogli mieć inne zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

a to nie jest trochę tak, że gloryfikujecie okres swojego dzieciństwa? Z punktu widzenia dziecka to mogło fajnie wyglądać, ale już bezrobotni dorośli z kiepskich butach z bazaru mogli mieć inne zdanie

pewnie cos w tym jest, choc osobie po studiach, dosc mlodej, znajacej angielski, latwo wtedy bylo zrobic kariere, duza lepsza niz bylo to mozliwe 15 lat pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłeczna
 

Wtedy byłeś młody? Cholera... Urząd Gminny ma wielką władzę, ale czasu nie cofnie...

😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam
 

pewnie cos w tym jest, choc osobie po studiach, dosc mlodej, znajacej angielski, latwo wtedy bylo zrobic kariere, duza lepsza niz bylo to mozliwe 15 lat pozniej

Gadasz bzdury straszne. Bezrobocie wtedy bylo pomiedzy 15-20% jaka kariere wtedy mogles zrobic. Kariere ludzie robili ktorzy juz byli na rynku przed 90 rokiem i oni troche mogli sie wybic. Reszta ktora wchodzila na rynek pracy przy takim  bezorobciu miala prz..eje.bane na maksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam

W moim miescie w tym czasie bezrobocie siegalo okolo 20-25% i w ciagu tych wspanialych czasow na wybicie jak je okreslasz ze 130tys miasta wyjechalo 30 tys osob. To tylko pokazuje tragedie tamtych czasow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggk
 

pewnie cos w tym jest, choc osobie po studiach, dosc mlodej, znajacej angielski, latwo wtedy bylo zrobic kariere, duza lepsza niz bylo to mozliwe 15 lat pozniej

Chyba tylko w dużuch miastach . w małych bezrobocie siegało 40% i liczyly sie znajomosci zeby dostac byle jaka prace, byle by byla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

to miłe

nie pisalem nic od dwoch dni, ale wszedlem na forum, widzialem Twoj komentarz u urzedzie gminy wiec musialem cos napisac

ale od jutra znikam stad na dobre, bo mnie znowu Kobieta i Anty Bazyl beda wyganiac

Mam nadzieję, że nie wytrzymasz tej izolacji od kafeterianek i znowu napiszesz coś fantazyjnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakus

Przełom lat 80/90 to czasy mojej młodości. Pamiętam w co się wtedy ubierałem: sweter z Turcji lub z Węgier, spodnie dżinsowe  z Turcji lub z Tajlandii, buty sportowe białe Sofixy. Repertuar na dyskotekach i domówkach to przede wszystkim wszechobecne wtedy Italo Disco. Do tej pory pamiętam wiejską zabawę, na której poznałem ładniutką dziewczynę. Tańczyliśmy przy italo disco, a potem w moim pokoju całowaliśmy się i obmacywaliśmy przy italo disco z mojego kasetowego Grundiga. Bardzo miło wspominam tamte czasy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackHoleSun

Oto co ja zapamiętałem z lat 90

-budki z hamburgerami (ale nie tymi hipsterskimi)

-budki z kurczakami z rożna (dzisiaj nie do znalezienia)

- kasety

-zbieranie puszek

- czytanie porad seksualnych w bravo 

- programy muzyczne Luz, Lalamido, Clipol, 30 Ton

- granie do jednego kosza (tzw. streetbasket)

jak jeszcze coś sobie przypomnę to dopisze.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
 

to miłe

nie pisalem nic od dwoch dni, ale wszedlem na forum, widzialem Twoj komentarz u urzedzie gminy wiec musialem cos napisac

ale od jutra znikam stad na dobre, bo mnie znowu Kobieta i Anty Bazyl beda wyganiac

Widzę, ze zapadłam w pamięć 😉

Jeśli Cie wyganiam i kopie w doopsko to po to, żebyś sie czlowieku ogarnął i nie marnował ostatniej szansy. 

Przydałby Ci sie trener personalny na siłowni na przykład. Stać Cie na to, więc pomysl o tym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×