Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Wygrana w lotto albo euro jackpot, ustawilaby mnie , znalazlbym sobie fajna zone i wreszcie poczul sie wygrywem

Polecane posty

Gość gosc

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłeczna
 

.

miałeś już nic tu nie pisać,tylko brać się do roboty? Po niecałym tygodniu już się poddałeś? Wiedziałam. Anty Bazyl i inne też wiedziały,że nie podołasz. Bo najwygodniej Ci nic nie robić,tylko siedzieć i patrzeć a laska sama do Ciebie na pewno przyjdzie. Na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

miałeś już nic tu nie pisać,tylko brać się do roboty? Po niecałym tygodniu już się poddałeś? Wiedziałam. Anty Bazyl i inne też wiedziały,że nie podołasz. Bo najwygodniej Ci nic nie robić,tylko siedzieć i patrzeć a laska sama do Ciebie na pewno przyjdzie. Na pewno

juz wyjasnilem onkosferze, ze wracam tylko na jeden wieczor

chce zmienic swoje zycie

bylem dzis na diecie ale od razu zle sie poczulem nie mogac zjesc kebaba po pracy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłeczna
 

juz wyjasnilem onkosferze, ze wracam tylko na jeden wieczor

chce zmienic swoje zycie

bylem dzis na diecie ale od razu zle sie poczulem nie mogac zjesc kebaba po pracy....

nikt nie mówił,że będzie łatwo :v Kobiety to mają na codzień,te szczupłe,aby utrzymać figurę i nie chorować,coś wiem o tym :) Więc przynajmniej wiesz jak się czujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaPa81

Nie będzie żadnej pracy na wsi wy ŁÓDZKIE KURRWY Z PO...Niestety po moim trupie.Możesz S...YSYNIE jeden z drugim pomarzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grami rządzi

Magia nic nie  wygrasz  czasem  rzucą  między  lud mniejsza  wygraną  TAM  nie  ma  przypadku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grami rządzi

Rządzi  Mafia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

patrze na moja ginekomastie, bruch, lysine, krzy zgryw, malego pe.ni.sa, zmarszczki, spocone cialo...

a potem patrze na modelke z instagrama... albo chociazby zwykla, zadbana 22 czy 27 latke,.....jedno nie pasuje do drugiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

nikt nie mówił,że będzie łatwo :v Kobiety to mają na codzień,te szczupłe,aby utrzymać figurę i nie chorować,coś wiem o tym 🙂 Więc przynajmniej wiesz jak się czujemy 🙂

mi brak silnej woli, by dbac o siebie, inaczej dawno bym to robil

od 20 lat zyje w przekonaniu, ze na wszystko mam czas i o ile kiedys to bylo prawda, to teraz przestalo nią być 😞

ale jesli nie chce bardzo zalowac przesranego zycia (a nie tylko mlodosci) na moim lozu smierci, to faktycznie, czas na zmiane jest dzis a nie jutro

a wiec hasta la vista kafeteria, po raz drugi, tym razem, mam nadzieje, ze na dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
 

mi brak silnej woli, by dbac o siebie, inaczej dawno bym to robil

od 20 lat zyje w przekonaniu, ze na wszystko mam czas i o ile kiedys to bylo prawda, to teraz przestalo nią być 😞

ale jesli nie chce bardzo zalowac przesranego zycia (a nie tylko mlodosci) na moim lozu smierci, to faktycznie, czas na zmiane jest dzis a nie jutro

a wiec hasta la vista kafeteria, po raz drugi, tym razem, mam nadzieje, ze na dobre

Do jutra 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

Do jutra 🙂

udalo mi sie nie pisac nic dwa dni pod rzad, dopiero dzis sie wysypalem

nie wygralem nic w eurojackpot, 25 zl stracone

ale trzeba kupic los na kolejny tydzien

i teraz serio juz odchodze stad!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×