Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mateusz

Wysłanie wiersza na fb/ proszenie o adres

Polecane posty

Gość Mateusz

Od 5 miesięcy piszę z poznaną dziewczyną na fb. Widzieliśmy się dwukrotnie ponieważ pracuję za granicą. Otóż po drugim ze spotkań sprzed dwóch tygodni zauroczyłem się, i w związku z tym (oraz ze zbliżającymi się walentynkami) napisałem pierwszy w życiu wiersz. Dziewczyna również daje dyskretne oznaki zainteresowania (tak mi się wydaje). Sprawia wrażenie zaradnej, ale również wrażliwej w środku. Wysłanie go (wiersza) na facebook`u w mojej ocenie jest dużo gorszym rozwiązaniem niż odręcznie napisany i wysłany pocztą. Wiem, że to archaiczne ale wydaje mi się czymś wyjątkowym. Problem jest taki, że odprowadzałem ją w pobliże miejsca zamieszkania, ale nie znam jej dokładnego adresu.  Mamy po 25 lat i każdy miesiąc zwłoki przy sporej odległości liczy się podwójnie.

Moim zdaniem mam 3 opcje:

1.Wysłać wiadomość 14 lutego na fb, tak by przeczytała ją po przebudzeniu.

2.Poprosić o adres- chociaż to będzie dziwne, podejrzane i niezbyt wysublimowane.

3. Wręczyć jej to osobiście i prosić o przeczytanie, gdy wróci do domu. Ale tym sposobem ominiemy walentynki.

Drogie Panie co uważacie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Masz rację nie przez fejsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zalew tandetnej gownianej treści walentynkowej za 3 2 1...rzyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Ja kiedyś znalazłem adres po nazwisku i wysłałem kartkę - olała to na maxa i wyśmiała, bo miała mnie gdzieś, na ponad 500 km, szukałęm po telefonie wynajem domków, spróbuj. ALe z tego to chyba lepsze normalne zaproszenie żeby spędzic miło czas bije te wierszyki. Dziwnie pytać o adres. Wręczyć, też jakoś tak nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×