Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kmiot

Tylko durne kobiety nie potrafią znaleźć wiernego faceta

Polecane posty

Gość Kmiot

a wiecie dlaczego? Bo dają się podrywać zamiast same wybierać sobie facetów, to główny powód niewypałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz

Inaczej. One wybierają sobie facetów, ale tylko przystojnych i tylko takim dają się podrywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Inaczej. One wybierają sobie facetów, ale tylko przystojnych i tylko takim dają się podrywać.

A Ty byś się dał poderwać paskudnej  czy pięknej? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
 

A Ty byś się dał poderwać paskudnej  czy pięknej? 

Przeciętnej z fajnym charakterem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość element
 

A Ty byś się dał poderwać paskudnej  czy pięknej? 

ja bym się dał poderwać skromnej z dobrym sercem, ale takie nie podrywają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr Quinn

Plebiscyt inceli kuhwa xD ja pierdoIe xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rej

same świnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

a wiecie dlaczego? Bo dają się podrywać zamiast same wybierać sobie facetów, to główny powód niewypałów.

Poderwany facet do ciapa, mężczyzna wybiera kobietę i o nią zabiega, nie lekceważy się czegos/kogoś w zdobycie czego/kogo włożyło się dużo wysiłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podrywaczka

Kobiety tez mogą podrywać,kto  zabroni,mam faceta którego lubię podrywać ,zaczepiać,prowokować ale on też zabiega o mnie,stara się,oboje na siebie lecimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
 

mężczyzna wybiera kobietę i o nią zabiega, nie lekceważy się czegos/kogoś w zdobycie czego/kogo włożyło się dużo wysiłku.

No właśnie, dlatego kobiety lekceważą facetów, bo to oni je poderwali, a one nie musiały robić nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No właśnie, dlatego kobiety lekceważą facetów, bo to oni je poderwali, a one nie musiały robić nic.

Nie prawda, ze lekceważa, doceniaja to. Nawet jesli okazujecsie że to nie to, to myślimy, przynajmniej był odważny . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

większość kobiet tak boi się odrzucenia że ich to paraliżuje i wolą biernie czekać

Nie boimy się odrzucenia problem w tym, że sygnały jakie nam wysyłacie daje większość facetów. I my je odbieramy, że miły. Poza tym jest tez kwestia sexu. Nie każda marzy o tym, żeby się zaraz dać bzykac, a wam tylko chodzi o to. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wam komu? Każda z was myśli że każdy facet chce was tylko wyruhać, bardzo ograniczone myślenie. Jakie niby te sygnały mają być?

Jak któraś ma być z kimś takim jak Ty,to lepiej żeby nie zagadywały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

gòwno prawda, ile czytam historyjek że facet zagada, np taki Przemo, i panny się z niego wyśmiewają, chłopak się teraz boi zagadać, stracił psychike i teraz mu odwala przez to, wszystko wina bab

Może cos robi źle. Zanim sie zagaduje, trzeba troche poobserwowac zachowania kobiety. Może im proponuje sex od razu albo jakieś podteksty tego typu. Ja trafiam na takich co sie boją zagadać, widze że inaczej mnie traktują. A jam mysle ze sa mili albo niezainteresowani. Nie ma balansu na tym świecie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Większość i tak nikogo nie zagaduje, więc co ty bredzisz

Widzisz to co chcesz widzieć,tez zagadują więc ,,co ty bredzisz"? Wszystko kobiety mają za was robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie chodzi o to że mają robić ale jak taki Przemo dostaje ciągle kosza i jest olewany to jakie ma wyjście? Też ma biernie czekać?

Chodzi Ci o Przemka z kafe? On taki był od zawsze a nie przez kosze od dziewczyn...Taki NIGDY nie będzie w takim zwiazku jak normalni bo sam ma ubytki na zdrowiu psychicznym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

ma ubytki bo to przez dostawanie kosza, a zwykła kobieta jakby tyle razy dostała kosza to już by dawno wpadła w depresje a on jest wesoły chłopak

On jest wesoły chłopak bo zawsze taki był xD Jest poprostu nieco chory psychicznie i DLATEGO nie może znaleźć kobiety. Dodatkowo spójrz jak wygląda,jakie zęby...spójrz na charakter...A teraz powiedz szczerze o ile nie masz partnerki,bo sądzę że nie,czy wziąłbyś otyłą kobietę,która ma ubytki psychiczne,na przykład ma borderline,jest poprostu zryta psychicznie I SKĄD WIESZ CZY NIE PRZEZ FACETÓW ZACZĘŁA JEŚĆ I BYĆ SKRZYWIONA PSYCHICZNIE? Wziąłbyś? Bo lepiej oskarżać kobiety,ale w 2 stronę to też działa. Nikt nie chce psychopaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

skrzywione psychicznie przynajmniej doceniają dobrych facetów ale to dopiero jak im badboye dadzą popalić, wyruhają i oleją albo zostawią w ciąży, wtedy taki Przemo byłby do zaakceptowania.

Przemek jest fajny i przystojny chłopak tylko wam babom fikcyjni aktorzy z seriali w pustych łbach i wzdychacie do ich postaci jakby były prawdziwe..... i kto tu jest psychiczny?

Bez komentarza bo pęknę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

dalej wal tapete i makijaż na gębe i udawaj piękną, faceci nie muszą się tak poniżać, bo są naturalni nie jak masa sztucznych pustych lalek które wiecznie udają

???

Zmiana tematu? 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie prawda, ze lekceważa, doceniaja to. Nawet jesli okazujecsie że to nie to, to myślimy, przynajmniej był odważny . 

Nie doceniacie, chyba że był przystojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie każda marzy o tym, żeby się zaraz dać bzykac, a wam tylko chodzi o to. 

Nie każdemu chodzi tylko o seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Może cos robi źle.

No robi. Konkretnie to, że zaczyna podryw, nie wyglądając jak Brad Pitt czy inny di Caprio.

 

Może im proponuje sex od razu albo jakieś podteksty tego typu.

Nigdy tego nie robiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

ten sam temat, czyli wymówki durnych bab 

Wydaje mi się że durny to jestes Ty. Nic nie dzieje się bez powodu,zapamietaj. Masz nick adekwantny do Ciebie.  Żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie doceniacie, chyba że był przystojny.

skończ pisać ciągle to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No ale przecież to prawda.

Gó/wno prawda,jakoś innym się udaje a NIE SĄ PRZYSTOJNIAKAMI. Rozwala mnie to,nawijanie na kobiety za swoje niepowodzenie a nie przemyślą że może robią coś źle xD Jakbyś mi tak nawijał w realu też bym uciekała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bójmy się prawdy. Kobiety wybierają mężczyzn z pośród tych co podejdą. Natomiast dziś Ci tzw. porządni mężczyźni rzadziej wychodzą z inicjatywą czy chęcią do związków. Spowodowane jest to między innymi kulturą masową, ktora wręcz promuje patologię a wyśmiewa ludzi mających kręgosłup moralny. Dodatkowo feminizm, który w psychiczny sposób kastruje mężczyzn. Obrzydza i zniechęca mężczyzn do ojcostwa, odpowiedzialności, dojrzałości i odwagi. Traktując wszystko co związane z męskością jako toksyczne i złe. W takim układzie dostępni dla kobiet są tylko silni źli mężczyźni, którzy podrywają i słabi być może i dobrzy, którzy na to wszystko tylko patrzą. Są jeszcze silni i dobrzy ale onisą już poza społeczeństwem i poza związkami (np. MGTOW)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie bójmy się prawdy. Kobiety wybierają mężczyzn z pośród tych co podejdą. Natomiast dziś Ci tzw. porządni mężczyźni rzadziej wychodzą z inicjatywą czy chęcią do związków. Spowodowane jest to między innymi kulturą masową, ktora wręcz promuje patologię a wyśmiewa ludzi mających kręgosłup moralny. Dodatkowo feminizm, który w psychiczny sposób kastruje mężczyzn. Obrzydza i zniechęca mężczyzn do ojcostwa, odpowiedzialności, dojrzałości i odwagi. Traktując wszystko co związane z męskością jako toksyczne i złe. W takim układzie dostępni dla kobiet są tylko silni źli mężczyźni, którzy podrywają i słabi być może i dobrzy, którzy na to wszystko tylko patrzą. Są jeszcze silni i dobrzy ale onisą już poza społeczeństwem i poza związkami (np. MGTOW)

"Kobiety wybierają mężczyzn spośród" nie piszcie że nie robicie tego samego,to chyba logiczne że chcemy wybrać najlepszego tak? Wy też nie wybierzecie takiej która wam się nie podoba chociażby z charakteru. A pierwsze na co patrzysz to wygląd,chyba nie powiesz mi że charakter masz wypisany na czole. Nie weźmiemy takiego jak taki obraz wasz już kij o wygląd,ale charakter nie zachęca,już widać że kuleje. Nie każdy może być w związku. I tyle. Ktoś ma 4 5 dziewczyn w ciągu powiedzmy 5 lat,ktoś nie ma żadnej,albo ma jedną,takie życie. Jak już niedawno pisałam,selekcja naturalna,jeśli nie możesz byc ojcem to nigdy nie będziesz mieć okazji nim być. A przepraszam,czyja to jest wina? Przecież faceci,ogólnie wielu nie chce być ojcami jak kobiety są gotowe,dopiero jak kawaler się wyszaleje,dopiero po 40stce stwierdza ,,chcę rodziny"bo już mało może i nagle ma sygnał w sobie że chce coś pozostawić po sobie. Nie tylko kobiety mają te sygnały. Nie zapominajmy o wpadkach,gdzie książe ucieka bo się ,,nie wyszalał". Ci słabi (masz na myśli brzydszych i nieśmiałych) nie zawsze są dobrzy. Pozs tym nieśmiałość nie powinna miec miejsce a jak ma,trzeba coś z tym robić a nie zamykać to w sobie. Ale tak najlepiej obwiniać kobiety,oczywiście że tak. Co innego macie do roboty w końcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

"Kobiety wybierają mężczyzn spośród" nie piszcie że nie robicie tego samego,to chyba logiczne że chcemy wybrać najlepszego tak? Wy też nie wybierzecie takiej która wam się nie podoba chociażby z charakteru. A pierwsze na co patrzysz to wygląd,chyba nie powiesz mi że charakter masz wypisany na czole. Nie weźmiemy takiego jak taki obraz wasz już kij o wygląd,ale charakter nie zachęca,już widać że kuleje. Nie każdy może być w związku. I tyle. Ktoś ma 4 5 dziewczyn w ciągu powiedzmy 5 lat,ktoś nie ma żadnej,albo ma jedną,takie życie. Jak już niedawno pisałam,selekcja naturalna,jeśli nie możesz byc ojcem to nigdy nie będziesz mieć okazji nim być. A przepraszam,czyja to jest wina? Przecież faceci,ogólnie wielu nie chce być ojcami jak kobiety są gotowe,dopiero jak kawaler się wyszaleje,dopiero po 40stce stwierdza ,,chcę rodziny"bo już mało może i nagle ma sygnał w sobie że chce coś pozostawić po sobie. Nie tylko kobiety mają te sygnały. Nie zapominajmy o wpadkach,gdzie książe ucieka bo się ,,nie wyszalał". Ci słabi (masz na myśli brzydszych i nieśmiałych) nie zawsze są dobrzy. Pozs tym nieśmiałość nie powinna miec miejsce a jak ma,trzeba coś z tym robić a nie zamykać to w sobie. Ale tak najlepiej obwiniać kobiety,oczywiście że tak. Co innego macie do roboty w końcu?

Też wybieramy to prawda ale zauważ, że znacznie rzadziej mówimy, że "tak się stało". Raczej mamy pretensje do siebie, że byliśmy tacy głupi. Pierwszą rzeczą jaką się widzi to wygląd ale nie koniecznie chodzi tu o atrakcyjność jako taką. Czy kuse ...enki odsłaniające pupe i koszulki z wystającymi prawie piersiami oraz upojenie alkocholem mogą zniechęcać mężczyzn szukających dziewczyny czy kobiety? Moim zdaniem tak a to niby wygląd a może też mówić coś o osobowości człowieka i jego zainteresowaniach. Oczywiście nie każdy musi być ojcem więc czemu narzekasz na tych co nie chcą nimi być? Przypomne, że zgodnie z faministycznymi hasłami "ojciec dziecku nie jest potrzebny". Za dzisiejszą męską nieodpowiedzialność w sprawach ojcostwa podziękujcie sobie kobietom jako grupie. To kobiety w ruchach faministycznych propagują ucieczkę od ojcostwa jako najlepszą ba nawet promuje się samotne macierzyństwo jako coś fajnego. Słabi - nie miałem na myśli brzydkich lecz takich, którzy nie mają odwagi by wyrazić własne zdanie, by powiedzieć dość trzy trzeba. Wielu takich mężczyzn robi wszystko dla kobiety zapominając o sobie przez co kobiety ich nie szanują i wykorzystują. Koniec końców nikt nie jest zadowolony. Ona bo on jest ciapą a on bo został wykorzystany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie weźmiemy takiego jak taki obraz wasz już kij o wygląd,ale charakter nie zachęca,już widać że kuleje.

Takiego vvv też nie bierzecie, mimo że ma podobno fajny charakter, z tego co piszecie.

 

Gó/wno prawda,jakoś innym się udaje a NIE SĄ PRZYSTOJNIAKAMI.

No udaje się. Jak już kobieta jest po 30, miała na koncie kilku bad boyów, którzy ją wykorzystali i zostawili, to bierze sobie mniej atrakcyjnego faceta, ale i tak nim gardzi, na pewno nie kocha.

 

Jakbyś mi tak nawijał w realu też bym uciekała.

W realu tak nie nawijam, a i tak uciekają. Mylisz przyczynę ze skutkiem. Niepowodzenia nie wzięły się z poglądów, tylko poglądy z niepowodzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×