Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Dlaczego faceci po 40 tak staro wyglądają?

Polecane posty

Gość Gość
 

Jak ci pasuje 15 lat starszy staruch. To niezłą desperatką jesteś

Może to sponsor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Faceci po 40-stce wyglądają znacznie lepiej niż kobiety po 40-stce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdgdhd

Bo faceci sie szybko starzeją a wmawiają nam kobietom że to my sie szybko sypiemy, wcale nie prawda. Kobiety farbują włosy i dbają o siebie a facet to zaraz siwy, łysy i z brzuchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezkitu
 

Pytanie za milion punktów. Jak to się stało że Ci zaniedbani faceci po 40 są zazwyczaj zonaci, mają dzieci rodziny a wy takie super extra musicie szukać miłości po internetach będąc bezwiednie w międzyczasie materacem do r.

Hahaha, dobre, no właśnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabol
 

Bo faceci sie szybko starzeją a wmawiają nam kobietom że to my sie szybko sypiemy, wcale nie prawda. Kobiety farbują włosy i dbają o siebie a facet to zaraz siwy, łysy i z brzuchem.

Baby się "ulepszają", bez tego by wyglądały jak sterta gòwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Baby się "ulepszają", bez tego by wyglądały jak sterta gòwna

Dlatego wyglądają lepiej niż faceci po 40, którzy są niezadbani, łysi albo siwi z brzuchami i wyglądają jak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

w tamtym roku umówiłam się z facetem 46 lat, sama miałam 36. Coś strasznego sama nie jestem młoda, ale przyszedł facet wyglądający jak mój ojciec. Teraz spotykam się z 35 latkiem i jest fajni.

Coś strasznego, że po 40 faceci robią się mało atrakcyjni, siwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bo tak jest, że niejedna aktorka 20 letnia była brzydka, a później jak miała 30+ wyładniała, lepiej zaczęła się ubierać, czesać i nagle laska. Niestety to nie działa w przypadku facetów, u nich jest odwrotnie jak są młodzi to wyglądają lepiej a czym starsi tym gorzej i coraz gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Faceci czterdziestoletni są dojrzali i seksowni. Kobiety czterdziestolatki to już stare pudła. Niestety ale tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikc

Żle sie czułem zawsze jako osobnik płci męskiej - jak płeć bez przywilejów, mająca gorzej we wszystkim, nazywana płcią brzydką, sprowadzana do roli tzw faceta, a dziewczyny? seks pod nosem, adoracje, łatwa praca, zajmowanie sie własnym zdrowiem bez potrzeby harowania, czy zdobywania partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Faceci czterdziestoletni są dojrzali i seksowni. Kobiety czterdziestolatki to już stare pudła. Niestety ale tak jest.

Faceci po 40 to same rozpadające się chorowite, siwiejące brzuchate gamonie.

Natomiast kobiety po 40 są często bardzo świadome siebie, seksowne, dobrze ubrane, nie co te flejtuch faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Dlatego wyglądają lepiej niż faceci po 40, którzy są niezadbani, łysi albo siwi z brzuchami i wyglądają jak ...

Nie rozumiem jak faceci mogą tak o siebie nie dbać, może 20 % jest w miarę a pozostali brudasy.

Ostatni stałam obok takiego, spodnie brudne, buty tragedia - niechluj. A czym starsi tym gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tereska

Nie wiem czy to wina genów czy trybu życia,spożycie alkoholu ale np.niektórzy 40 letni Włosi,Grecy,Hiszpanie,Portugalczycy czy Turcy wyglądają jak młode chłopaki. Owszem są też łysi i otyli jak w każdym narodzie ale ogólnie to prezentują się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Nie wiem czy to wina genów czy trybu życia,spożycie alkoholu ale np.niektórzy 40 letni Włosi,Grecy,Hiszpanie,Portugalczycy czy Turcy wyglądają jak młode chłopaki. Owszem są też łysi i otyli jak w każdym narodzie ale ogólnie to prezentują się dobrze.

To trzeba wyjechać. W Polsce faceci po 40 to zawałowcy, grubasy, siwi nic ciekawego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZzzZzzZ
 

Bo faceci sie szybko starzeją a wmawiają nam kobietom że to my sie szybko sypiemy, wcale nie prawda. Kobiety farbują włosy i dbają o siebie a facet to zaraz siwy, łysy i z brzuchem.

To farbowanie wlosow i makijaz wyjdzie wam bokiem. Kazda ktora pisze tu ze kobiety po 40 sa superlaskami to chyba sie pocisza ze sama dlugo bedzie piekna dzieki makijazowi a to bzdura. Wlasnie przez ten makijaz zbrzydniecie i zestarzejecie sie szybciej.i po 40 to wam juz ten makijaz nie pomoze. Wystarczy spojrzec na jakies aktorki, kiedys piekne a teraz wygladaja jak gowno. I dobrze wam tak, poje/balo was juz totalnie z tym wygladem. Oprocz tego ze same bez makijazu jestescie paszczurami to macie czelnosc miec jakies wymagania wygladowe co do facetow. Co za hipokrytki obesrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomijając większe przyzwolenie na zapuszczony wygląd mężczyzn niż kobiet, tak naprawdę jest to kwestia pieniędzy i uswiadomienia sobie, że "w pewnym wieku" czym innym się wygląd buduje niż za młodu.

Dla kobiet po 30 zaczyna się walka z czasem i to jest oczywiste. Dla mężczyzn może trochę później. Problem polega na tym że mało który facet sobie to uświadamia. Myśli że jak wyjdzie niechlujny, to będzie tak samo luzacko sexy, jak wtedy gdy miał 20 lat. Że gdy wpieprzy kebsa z sosiwem, to wchłonie się tak samo jak za mlodu. Niestety tak nie jest. Ja też nie zezrę teraz metrowej zapiekanki o trzeciej w nocy, a gdy wyjdę z domu w starych lachach, bez makijazu, to nie będę już świeżą naturalna wiosenką, tylko zapuszczona babą po 30 z obwislym z niewyspania ryjem. Facetów to wszystko dotyczy na równi z kobietami.

Kto ładuje kasę w siłkę, zdrowe żarcie (a nie browce) ciuchy, fryzjera, kosmetyczkę - ten jeszcze jakoś wygląda. Kto puszcza wiosła i zdaje się na pełną naturę... no to sorry, większość życia będzie wyglądał jak stary dziad, bo młodość trwa naprawdę krotko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Masz rację ale są jeszcze geny, tak jak u kobiet tak i u mężczyzn. Jeden będzie się staral, siłka, kosmetyczka, fryzjer i powiesz o nim "zadbany starszy pan, widać że chce się odmłodzić" inny nie robi nic i wygląda 10 lat młodziej

Pewnie trochę w tym racji. Jedno mnie zastanawia, czemu tych z "dobrymi genami" spotykam tylko wśród zamożnych ludzi? A "chlopaki do wzięcia" zawsze mają jakoś do dyspozycji gorszą pulę...😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akimuszki666ppp

Ja jak na swoj wiek wygladam mlodo tak przynajmniej sam uwazam a ze mam kumpli w wieku 20 pare lat to wiem to tez od nich 😛
Geny maja znmaczenie najbardziej no i oczywiscie dieta jestesmy tym co jemy, ale bardziej geny. Ja nic takiego nie robie a jak popatrze na kumpli w moim wieku i loszki w moim wieku hahaha stare dziady😛 jak tam mozna ja pomimu 36 lat wciaz wygladam duzo mlodziej od innych a nalogi przeciez mam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akimuszki666ppp

no ale to tez zasluga poczuacia sie mlodym badz starym myslciie o starzeniu to je macie a ja pozostaje daleki takim bzdurom jak starzenie się, owszem czas postępouję, ale w moim przypadku inaczej niz u większości ^^ ma sie te geny i dar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To nie kosmetyki i dbanie o siebie. To nie kasa. Weź 35 letnią kobietę nawet z biednego środowiska, jedna na męża który ją utrzymuje i tylko leży i pachnie a druga dwoje dzieci  i od najmłodszych lat pracuje na dwa etaty, nie dosypia, itd... Pierwsza wygląda na 25 druga na 40. Bogaci zazwyczaj są nie skalani ciężka praca fizyczną 

No tak, wypasanie owiec na smaganej wichrami i przepalonej słońcem hali, nigdy nie miało pozytywnego wplywu na urodę😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłeczna
 

Faceci czterdziestoletni są dojrzali i seksowni. Kobiety czterdziestolatki to już stare pudła. Niestety ale tak jest.

jahahhaha dojrzali i SEKSOWNI. Żarty odłóż na 1 kwiecień,bo teraz to brzmi naprawdę żałośnie. Gdzie ty widzisz tych seksownych?? Jako facet chwalisz swoją płeć. A przecież jak się przechodzi ulicami,to czasem aż odwracam wzrok bo tak ohydnie wyglądacie. Takie to seksownee te brzuchy piwne,mała siwizna,obwisłe mordy...w dodatku śmierdzicie potem i papierosami. Fuuuj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka prawda
 

jahahhaha dojrzali i SEKSOWNI. Żarty odłóż na 1 kwiecień,bo teraz to brzmi naprawdę żałośnie. Gdzie ty widzisz tych seksownych?? Jako facet chwalisz swoją płeć. A przecież jak się przechodzi ulicami,to czasem aż odwracam wzrok bo tak ohydnie wyglądacie. Takie to seksownee te brzuchy piwne,mała siwizna,obwisłe mordy...w dodatku śmierdzicie potem i papierosami. Fuuuj 

Haha 😂 😂 

Najchętniej bym wkleila zdjęcia tych wszystkich seksownych panów 40+, którzy usilnie próbowali mnie poznać przez internet. Ostatni okaz - siwo-lysy, gruby, jakieś prosaki na twarzy, brodawki czy co, podgardle jak u jakiegoś indora i cała skóra twarzy juz na szyi, głębokie  bruzdy i on by chcial 15 lat mlodsza. Kon by sie usmial 🐴 masakra w ogole. Po 40 to juz malo który egzemplarz jest seksowny, owszem z dwóch takich spotkałam. Zazwyczaj mężczyzni dobrze wyglądają 33-37 lat i to ich szczyt. Później sam spadek... Ci, którzy zawsze byli brzydcy to tego szczytu nie mają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×