Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nina

Czy marnuje najlepsze lata na wierność chłopakowi?

Polecane posty

Gość Nina

Jestem trochę po 20stce. Obawiam się, że marnuje najlepsze lata na wierność i bycie dobra dziewczyna. Kiedyś lubiłam wyjść do klubu i wysmiac jakichś gogusiow, co myśleli że z nimi stamtąd wyjdę albo kręcić beke z internetowych spermiarzy przez fb. Mając chłopaka niezbyt mogę

Mój wygląd przeminie i boję się, że marnuje go teraz. Facet może zostawic, gdy uroda zniknie i potem nic ze związku nie zostanie. Są dziewczyny, które mają chłopaków i pracują np w klubach gogo, bo ładne i wysportowane, to korzystają. Kiedyś uważałam to za coś okropnego, ale kafeteria otworzyła mi oczy

Jak sobie to zrekompensować? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nina: facet może mnie zostawić

też Nina: dlatego zostawie go pierwsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina
 

Zastanawiające jak można być wierną łobuzowi któremu się nie ufa. I jeszcze robić z nim seks. Ciekawy związek między ludzki.

Dlaczego lobuzowi? Facetowi z góry się nie ufa. Nie uprawiamy seksi. A ja chcę coś mieć ze świetnego wyglądu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrt

Ale to o co pytasz? Czy masz z kimś na boku?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina
 

Ale to o co pytasz? Czy masz z kimś na boku?

 

Romanse mnie nie interesują, prędzej flirty i zostawianie z pełnym wzorem

Albo jakieś zarabianie kasy na wyglądzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrt

No ok, ale seks tak, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina

O co ty pytasz? Już wyjaśnilam, że nie zamoczysz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kochana Ty sponsora szukasz jesteś dziw.ą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Harnas

Wzięłaś sobie gołodupca to teraz Ci mało. Ciekawy jestem czy faktycznie jesteś taka piękna czy to tylko takie wysokie mniemanie o sobie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wianek

zarabianie na wyglądzie jest niemoralne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klientka

W żadnym razie.Pamietaj im mniej chłopców widzi twoja kobiecość tym twoja wartośc jest większa...

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja spermiarzy obsmiewam kiedy znajdę okazję to jakiś podgatunek ale dzięki nim naprawdę doceniam normalnych mezczyzn i jak takiego poznam to będę mu wierna póki co natrafiam na żałosnych pieskow co robia z siebie pajaca i nie mają godnosci nawert nie wiedzą jacy są żałośni tylko się proszą o to żeby ich robić w bambuko 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Idź za głosem kafeterii bo kafeteria dobrze radzi. 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jeśli swoją urodę chcesz ''wykorzystywać'' w tak infantylny sposób...

 

[...] Kiedyś lubiłam wyjść do klubu i wysmiac jakichś gogusiow, co myśleli że z nimi stamtąd wyjdę albo kręcić beke z internetowych spermiarzy przez fb. [...]

...to uważam, że najlepsze lata marnujesz nie sobie, lecz facetowi, z którym jesteś, a który - zakładam - myśli o Tobie poważnie. Ale jeśli się obawiasz, że Cię ostatecznie zostawi i nie potrafisz docenić w pełni tego, co otrzymujesz, nawet, jeśli nie będzie to trwało wiecznie, warto popracować nad sobą i relacją.

 

[...] Jak sobie to zrekompensować? 

Dojrzeć. Albo zakończyć związek. Albo znaleźć sobie faceta, który będzie akceptował to, co robisz. Na przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehe

Pranie mozgu przez WIEKSZOSC kafe buahaha 😄 chyba zdobylas tytul najde/bilniejszej z de/bilek. Nie masz wlasnego mozgu? Na to co wiekszosc tu wypisuje i mysli to trzeba miec totalnie wypie/rdolone i mozna co najwyzej sie posmiac z tych nedznych prymitywow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejdi

Najlepsze lata tzn. puszczanie się na prawo i lewo z setkami chłopów?

Przyznam że nie rozumiem tej logiki. Co to za różnica czy jest się z jednym przez całe życie czy wieloma, kiedy i tak na końcu trzeba będzie wybrać tego jedynego. Każdy jeden przystojniak niczym nie różni się od drugiego, wszyscy całują, uprawiają seks, może inaczej  ale na dopasowanie się do wszystkiego jest całe życie. Nikt nikomu w 100% nie dogodzi, tak samo jak nigdy nie wyszuka się najprzystojniejszego chłopa na świecie bo zawsze znajdzie się ktoś przystojniejszy. Dawniej pary brały śluby koło 20-tki i nie miały takich dylematów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzz

wybierac to mozesz. jak przystojny to pewnie predzej czy pozniej czeka cie rozwod jak to bywa w niezliczonej ilosci przypadkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jestem trochę po 20stce. Obawiam się, że marnuje najlepsze lata na wierność i bycie dobra dziewczyna. Kiedyś lubiłam wyjść do klubu i wysmiac jakichś gogusiow, co myśleli że z nimi stamtąd wyjdę albo kręcić beke z internetowych spermiarzy przez fb. Mając chłopaka niezbyt mogę

Mój wygląd przeminie i boję się, że marnuje go teraz. Facet może zostawic, gdy uroda zniknie i potem nic ze związku nie zostanie. Są dziewczyny, które mają chłopaków i pracują np w klubach gogo, bo ładne i wysportowane, to korzystają. Kiedyś uważałam to za coś okropnego, ale kafeteria otworzyła mi oczy

Jak sobie to zrekompensować? 

Jeśli lubisz się zabawiać z falu sami lepiej zerwij teraz ze swoim facetem. 

Chociaż bądź uczciwa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dlaczego lobuzowi? Facetowi z góry się nie ufa. Nie uprawiamy seksi. A ja chcę coś mieć ze świetnego wyglądu. 

Dokładnie, życie pokazuje ze ZADNEMU facetowi nie można ufać w 100% i najlepiej co jakiś czas sprawdzać jego telefon, zobaczyć z kim i o czym pisze, bo niejeden zapewnia o miłości swoja kobiete (wie ze nie ma innych opcji)a slini sie do jakiś instagramowych modelek i pisze do nich, sprawdza czy którąś byłaby chętna a potem zdradza (co najmniej mentalnie a fizycznie tez- jeśli trafi sie okazja). Telefon to kopalnia wiedzy o facecie i jego intencjach, najskuteczniejszy sposób by sprawdzić czy traktuje nas poważnie czy cos kombinuje na boku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×