Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Haniaa

Kazalam przelozonemu ustawiać krzesła na sali:( czy przeprosić?

Polecane posty

Gość Haniaa

Cześć. Zatrudnilam się w nowej firmie jako organizator szkoleń i eventow. Zatrudniał mnie dział HR, umowę też z nimi podpisałam tak naprawdę nie poznałam wcześniej naszego szefa. Przed jednym ze szkoleń podszedł do mnie i powiedział cześć,  chciałbym się przedstawić, powiedziałam czesc Hania jestem czy mógłbyś mi pomóc z tymi krzesłami? Trzeba je tam poustawiać. Powiedział "ok pomogę", zrobił to A potem go już nie widziałam... po ok 3 tygodniach koleżanka mówi czy poznałam szefa i jeśli nie to czy możemy pójść razem to mnie przedstawi. Wchodzimy A tam on, powiedział że w sumie już się znamy, uśmiechnął się, zapytal jak pierwsze tygodnie w pracy . Tak mnie zatkało że już tylko kilka słów powiedziałam. Zastanawiam się czy pójść do niego i przeprosić za tamto jak myślicie ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myśle ze nie masz za co przepraszać, może to niezręcznie to fakt ale Twoja prośba była kulturalnie wyrażona wiec nie widzę problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasss

Chcesz przepraszać mężczyznę, który pomógł ci poustawiać krzesła? To jak się jest szefem to zwalnia to z obowiązku pomagania kobiecie? Boże, kobiety, ogarnijcie się. Sama go poprosiłaś o pomoc, nie wiedziałaś, że to twój szef i tyle, dla mnie to zabawna sytuacja, za którą nie ma za co przepraszać, można było wszystko obrócić w żart a nie udawać speszoną i wycofaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rortek

Kiedys zabralem szefowej piekny dlugopis i z nim paradowalem i to przy niej. Rotfl

Kolezanka mnie wkrecila powiedziala zebym sobie wzial, ze to dla mnie.

Powiedzialem szefowej ze zabralem jej dlugopis przez przypadek. A ona mi na to ze on jest moj. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×