Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kardulaki

Mam propozycję na związek bez zobowiązań...

Polecane posty

 

Dokładnie tak, muszę w końcu  zrobić jakiś krok najwyżej wrócę spowrotem i się pogodze ze swoim losem zycia za najniższą w Pl. On jak się odezwie to się spotkam chociaż wątpię bo mu ostatnio pojechałam po ambicji:)

Tzn teraz pracujesz za minimalne wynagrodzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tzn teraz pracujesz za minimalne wynagrodzenie?

Nie ,teraz pracuje bez umowy ale nie mogę tak w nieskończoność  pracować.  Nie wiem czy wspominałam ,że mam długi i już komorników, których będę mieć jeszcze parę ładnych lat biorąc pod uwagę moje możliwości spłaty ..Także jeśli pójdę do pracy z umową to mi pozostanie najniższa,a ze zlecenia nic,w większości przypadków wypłata jest na konto ,które jest zajęte przez komornika i zostanie najniższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie ,teraz pracuje bez umowy ale nie mogę tak w nieskończoność  pracować.  Nie wiem czy wspominałam ,że mam długi i już komorników, których będę mieć jeszcze parę ładnych lat biorąc pod uwagę moje możliwości spłaty ..Także jeśli pójdę do pracy z umową to mi pozostanie najniższa,a ze zlecenia nic,w większości przypadków wypłata jest na konto ,które jest zajęte przez komornika i zostanie najniższa.

 

Rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ee wyplate mozna dostac do reki, tylko w krotkim czasie zanim kadrowa sie przyzna, ze dostala pismo od komo. Pisalam Ci juz-zatrudnij sie w przedszkolu, polowa lekow Ci odejdzie. A jeszcze zawsze ktos sie do Ciebie znienacka przytuli :D I bez podtekstow. I nawet masz szanse, ze Ci powie, Ze Cie kocha. Baldzo...

Ja chyba stara jestem i jakas dziwna, bo nie zygam samotnoscia a kiedys nie weszlam w takie cos, o czym piszesz a i tak mnie zycie przeczolgalo. ..a nie -leniwa jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a..i polecam splacac dlugi, bo kom  w pierwszej kolejnosci sciag swoje koszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

ee wyplate mozna dostac do reki, tylko w krotkim czasie zanim kadrowa sie przyzna, ze dostala pismo od komo. Pisalam Ci juz-zatrudnij sie w przedszkolu, polowa lekow Ci odejdzie. A jeszcze zawsze ktos sie do Ciebie znienacka przytuli 😄 I bez podtekstow. I nawet masz szanse, ze Ci powie, Ze Cie kocha. Baldzo...

Ja chyba stara jestem i jakas dziwna, bo nie zygam samotnoscia a kiedys nie weszlam w takie cos, o czym piszesz a i tak mnie zycie przeczolgalo. ..a nie -leniwa jestem.

ciekawy komentarz, moze napisz w skrocie swoja historie kolezance to ja to jakos pokrzepi 🙂

oczywiscie jesli masz czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

ee wyplate mozna dostac do reki, tylko w krotkim czasie zanim kadrowa sie przyzna, ze dostala pismo od komo. Pisalam Ci juz-zatrudnij sie w przedszkolu, polowa lekow Ci odejdzie. A jeszcze zawsze ktos sie do Ciebie znienacka przytuli 😄 I bez podtekstow. I nawet masz szanse, ze Ci powie, Ze Cie kocha. Baldzo...

Ja chyba stara jestem i jakas dziwna, bo nie zygam samotnoscia a kiedys nie weszlam w takie cos, o czym piszesz a i tak mnie zycie przeczolgalo. ..a nie -leniwa 

Ja już pisałam, że jestem nianią mam super dziewczynkę, która mi daje odrobinę radości bo piszesz to w sensie , że mi się odechce dzieci i związków  ? Dobrze zrozumiałam?  Co do wypłaty to ja też chcę coś wpłacać w7ec czy komornik sam weźmie czy sama wpłace to i tak mało zostanie.  Wypowiedzi w drugim akapicie nie rozumiem..? To byłaś w takim układzie czy nie? Życie Cię przeczołgało po tym "ukladzie" czy jak bo nie rozumiem??😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

ee wyplate mozna dostac do reki, tylko w krotkim czasie zanim kadrowa sie przyzna, ze dostala pismo od komo. Pisalam Ci juz-zatrudnij sie w przedszkolu, polowa lekow Ci odejdzie. A jeszcze zawsze ktos sie do Ciebie znienacka przytuli 😄 I bez podtekstow. I nawet masz szanse, ze Ci powie, Ze Cie kocha. Baldzo...

Ja chyba stara jestem i jakas dziwna, bo nie zygam samotnoscia a kiedys nie weszlam w takie cos, o czym piszesz a i tak mnie zycie przeczolgalo. ..a nie -leniwa jestem.

Bliskość z dziećmi, a bliskość z facetem to dwie różne rzeczy nie można jednej drugą zastąpić bo kiedyś w końcu trzeba do pustego domu i łóżka wrócić. Skoro Ci nie przeszkadza to Ty jesteś w gorszej sytuacji ,ze nie potrzebujesz bliskości ja mimo, że jej nie mam to nie ukrywam ,że mam dość samotności, a Ty się w niej chyba już "urządziłaś"..???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja sie w to nie pakowalam, bo dla mnie juz sam seks jest zobowiazaniem. A co, jak sie trafi dziecko? Wiesz, z drugiej strony to i mozna trafic na takiego, co z gory zamierza sie tylko bzyknac pare razy, wiec wychodzi na to samo.  Ja zwyczajnie bylam zaorana i musialam sie dokwalifikowac, wiec nawet mi sie odechcialo tego calego zawracania .py. Tez sie czulam samotna, ale jak mi jeden zlozyl propozycje to sie zapytalam jak to ustalimy z jego zona. To sie wiecej nie odezwal. Doprawdy nie rozumiem czemu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no przeczolgalo, bo takich chetnych, zeby sie do niczego wobec drugiego czlowieka nie poczuwac nie brakuje. To po co ja mam sobie jeszcze .pe zawracac na niebiesko dodatkowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

no przeczolgalo, bo takich chetnych, zeby sie do niczego wobec drugiego czlowieka nie poczuwac nie brakuje. To po co ja mam sobie jeszcze .pe zawracac na niebiesko dodatkowo?

Trochę to żałosne z jednej strony masz rację, facet chce pobzykać za darmo ,a ja zostanę z niczym ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Trochę to żałosne z jednej strony masz rację, facet chce pobzykać za darmo ,a ja zostanę z niczym ..

Dlatego jak się decydujesz na takie coś to wybierz sobie z portalu randkowego takiego który najbardziej Cię kręci a nie pierwszego lepszego 😉 

Też za parę miesięcy wyjeżdżam za granicę zmienić życie a jestem starszy od Ciebie. Nic mnie tu już nie trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dlatego jak się decydujesz na takie coś to wybierz sobie z portalu randkowego takiego który najbardziej Cię kręci a nie pierwszego lepszego 😉 

Też za parę miesięcy wyjeżdżam za granicę zmienić życie a jestem starszy od Ciebie. Nic mnie tu już nie trzyma.

Gdzie wyjeżdżasz jeśli można spytać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Gdzie wyjeżdżasz jeśli można spytać ?

Ja na razie zastanawiam się nad kierunkiem, przeglądam oferty i wysyłam aplikacje - Irlandia, Włochy lub ewentualnie Grecja ale to jeszcze zależy od paru rzeczy no i oczywiście od tego jak długo mogę mieć dofinansowanie z programu Erasmus+. Będę pewny może za miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja na razie zastanawiam się nad kierunkiem, przeglądam oferty i wysyłam aplikacje - Irlandia, Włochy lub ewentualnie Grecja ale to jeszcze zależy od paru rzeczy no i oczywiście od tego jak długo mogę mieć dofinansowanie z programu Erasmus+. Będę pewny może za miesiąc.

Mieszkałam w Grecji 8 lat . Piękne krajobrazy i super pogoda ale teraz tam pewnie multum emigrantów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja na razie zastanawiam się nad kierunkiem, przeglądam oferty i wysyłam aplikacje - Irlandia, Włochy lub ewentualnie Grecja ale to jeszcze zależy od paru rzeczy no i oczywiście od tego jak długo mogę mieć dofinansowanie z programu Erasmus+. Będę pewny może za miesiąc.

A to Erasmus nie ma limitow wiekowych?

Myslalem ze to tylko dla osob do 30 stki i tylko studiujacych? Jak to jest teraz orientujesz sie cos w temacie, podobnie jak wygladaja teraz wyjazdy np z AISEC tez sa tylko, dla osob studiujacych do 30 rż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A to Erasmus nie ma limitow wiekowych?

Myslalem ze to tylko dla osob do 30 stki i tylko studiujacych? Jak to jest teraz orientujesz sie cos w temacie, podobnie jak wygladaja teraz wyjazdy np z AISEC tez sa tylko, dla osob studiujacych do 30 rż

Z tego co słyszałem to nie ma i przez pewien czas masz podwójną pensję. Oczywiście warunek jest taki że musisz być przynajmniej studentem zaocznym, tzn do 6 miesięcy po skończeniu tych studiów ale aplikować na uczelni jak jeszcze nim jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Z tego co słyszałem to nie ma i przez pewien czas masz podwójną pensję. Oczywiście warunek jest taki że musisz być przynajmniej studentem zaocznym, tzn do 6 miesięcy po skończeniu tych studiów ale aplikować na uczelni jak jeszcze nim jesteś.

Aha to mowisz o pracy, a ja myslalem o np takim wyjezdzie AISEC jak kiedys bylem cos wspanialego, pewnie pojechal bym jeszcze raz na taki wolntoriat, tyle ze juz dawno po studiach jestem, ale Ty mowisz o pracy? Ja myslalem ze o takim typowim wolntariacie, nie wiedzialem ze ERASMUS ma takie programy, tzn powiedz mi tak orientacyjnie jaka masz sytuacje studiujesz, ile masz lat i na jakiej zasadzie z tego korzystasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Mieszkałam w Grecji 8 lat . Piękne krajobrazy i super pogoda ale teraz tam pewnie multum emigrantów..

Piękny kraj i piękna pogoda. Grecy też się bronią przed nielegalnymi imigrantami. Oni chyba ich trzymają na jakiejś wyspie 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Aha to mowisz o pracy, a ja myslalem o np takim wyjezdzie AISEC jak kiedys bylem cos wspanialego, pewnie pojechal bym jeszcze raz na taki wolntoriat, tyle ze juz dawno po studiach jestem, ale Ty mowisz o pracy? Ja myslalem ze o takim typowim wolntariacie, nie wiedzialem ze ERASMUS ma takie programy, tzn powiedz mi tak orientacyjnie jaka masz sytuacje studiujesz, ile masz lat i na jakiej zasadzie z tego korzystasz?

Jestem grubo po 30. Nie będę pisał na forum ile 😉 Kończę kolejny kierunek w tym roku. Na uczelni powiedzieli mi że spokojnie mogę aplikować więc to zrobiłem. Na start dobrze by było mieć to dofinansowanie bo trochę kasy z tego jest. Jak się okaże że jednak nie można to trudno poradzę sobie bez tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jestem grubo po 30. Nie będę pisał na forum ile 😉 Kończę kolejny kierunek w tym roku. Na uczelni powiedzieli mi że spokojnie mogę aplikować więc to zrobiłem. Na start dobrze by było mieć to dofinansowanie bo trochę kasy z tego jest. Jak się okaże że jednak nie można to trudno poradzę sobie bez tego.

To w Polsce nie znajdziesz dobrej pracy? Czy wyjazd to nie kwestia zarobków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To w Polsce nie znajdziesz dobrej pracy? Czy wyjazd to nie kwestia zarobków?

Pewnie bym znalazł coś przeciętnego ale to bardziej chęć zmiany otoczenia, wyrwania się stąd. Właściwie nie wiem, muszę coś zmienić bo zwariuję 😞 

Będę trzymał za Ciebie kciuki aby Tobie też się udało znaleźć coś dobrego za granicą 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jestem grubo po 30. Nie będę pisał na forum ile 😉 Kończę kolejny kierunek w tym roku. Na uczelni powiedzieli mi że spokojnie mogę aplikować więc to zrobiłem. Na start dobrze by było mieć to dofinansowanie bo trochę kasy z tego jest. Jak się okaże że jednak nie można to trudno poradzę sobie bez tego.

Mniej wiecej tyle co ja 35 lat?

Kurde jakby dalo rade na taki wyjazd z AISEC byl pojechal nawet jutro 🙂🙂🙂

Ahhh to byly czasy 🙂

Jak cos wiesz nt. temat to daj mi znac albo gdzie sie kontaktowac, ale pewnie i tak zona mnie nie pusci, ale chce chociaz wiedzeic teoretycznie jak to sie gryzie.

Ogolnie chcialbym jeszcze studiowac robotyke ale.. no zobacze, czyli potencjalnie jakbym poszedl na studia to na nowo otwieraja sie mozliwosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Mniej wiecej tyle co ja 35 lat?

Kurde jakby dalo rade na taki wyjazd z AISEC byl pojechal nawet jutro 🙂🙂🙂

Ahhh to byly czasy 🙂

Jak cos wiesz nt. temat to daj mi znac albo gdzie sie kontaktowac, ale pewnie i tak zona mnie nie pusci, ale chce chociaz wiedzeic teoretycznie jak to sie gryzie.

Ogolnie chcialbym jeszcze studiowac robotyke ale.. no zobacze, czyli potencjalnie jakbym poszedl na studia to na nowo otwieraja sie mozliwosci?

Więcej niż 35. Nie chcę podawać ile żeby nie zostać rozpoznanym bo i tak za dużo szczegółów z życia podaję na publicznym forum 😉 

Nie ma ograniczeń wiekowych dla programu Erasmus+ (to nie jest AISEC). Wyczytałem że nawet jakaś 65-latka pojechała 😂 No ale trzeba mieć status studenta nawet zaocznego lub do 6 miesięcy po zakończeniu studiów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Pewnie bym znalazł coś przeciętnego ale to bardziej chęć zmiany otoczenia, wyrwania się stąd. Właściwie nie wiem, muszę coś zmienić bo zwariuję 😞 

Będę trzymał za Ciebie kciuki aby Tobie też się udało znaleźć coś dobrego za granicą 🙂 

Czemu piszesz, że  zwariujesz ? Tez jesteś sam? Może szukaj kogoś  zamiast wyjeżdżać,  zagranica nie rozwiąże większych problemów.  Z drugiej strony może tam kogoś poznasz ??😉Szkoda ,że  z Polski uciekają ludzie ze ścisłymi umysłami. Już jedno pokolenie zmarnowane, to które wyjechało po 2004 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Mniej wiecej tyle co ja 35 lat?

Kurde jakby dalo rade na taki wyjazd z AISEC byl pojechal nawet jutro 🙂🙂🙂

Ahhh to byly czasy 🙂

Jak cos wiesz nt. temat to daj mi znac albo gdzie sie kontaktowac, ale pewnie i tak zona mnie nie pusci, ale chce chociaz wiedzeic teoretycznie jak to sie gryzie.

Ogolnie chcialbym jeszcze studiowac robotyke ale.. no zobacze, czyli potencjalnie jakbym poszedl na studia to na nowo otwieraja sie mozliwosci?

Lepiej wyjedź z żoną jak już! Żeby potem nie było tematu, że żona mnie zostawiła bo wyjechałem się dokształcać..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Czemu piszesz, że  zwariujesz ? Tez jesteś sam? Może szukaj kogoś  zamiast wyjeżdżać,  zagranica nie rozwiąże większych problemów.  Z drugiej strony może tam kogoś poznasz ??😉Szkoda ,że  z Polski uciekają ludzie ze ścisłymi umysłami. Już jedno pokolenie zmarnowane, to które wyjechało po 2004 ...

Tak, ale ja po prostu nie potrafię być z kimś tylko po to żeby nie być samemu. Muszę się zakochać lub przynajmniej solidnie zauroczyć żeby w ogóle o tym myśleć 🙂 Poza tym tyle innych problemów się nałożyło że nawet nie chciałem próbować i obarczać nimi też drugą osobę. Właściwie to nie planuję wyjazdu na stałe. To bardziej próba poprawienia swojej pozycji na rynku pracy i zmiana otoczenia. No i nie liczę na to że tam kogoś poznam 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tak, ale ja po prostu nie potrafię być z kimś tylko po to żeby nie być samemu. Muszę się zakochać lub przynajmniej solidnie zauroczyć żeby w ogóle o tym myśleć 🙂 Poza tym tyle innych problemów się nałożyło że nawet nie chciałem próbować i obarczać nimi też drugą osobę. Właściwie to nie planuję wyjazdu na stałe. To bardziej próba poprawienia swojej pozycji na rynku pracy i zmiana otoczenia. No i nie liczę na to że tam kogoś poznam 🙂 

To chyba wymarły gatunek facetów😂. Wiesz jak już wyjedziesz to będzie ciężko wrócić zwłaszcza biorąc pod uwagę pogodę w Grecji;). Dlaczego nie liczysz, że poznasz? Będziemy się nawzajem pocieszać hehe.  Też kiedyś mówiłam ,że nie chce byc z nikim bez uczuć, a teraz zalożyłam jak widać jaki temat...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To chyba wymarły gatunek facetów😂. Wiesz jak już wyjedziesz to będzie ciężko wrócić zwłaszcza biorąc pod uwagę pogodę w Grecji;). Dlaczego nie liczysz, że poznasz? Będziemy się nawzajem pocieszać hehe.  Też kiedyś mówiłam ,że nie chce byc z nikim bez uczuć, a teraz zalożyłam jak widać jaki temat...:/

Najwyraźniej jeszcze niewymarły. Grecja dla mnie jest mało prawdopodobna ale zobaczę co odpowiedzą.

No ja spróbuje pocieszać od czasu do czasu 🙂 . Piszę w tym temacie bo uważam że zasługujesz na kogoś lepszego, kogoś kto ma jakiś kręgosłup moralny. Skoro sama takiej relacji nie szukałaś to propozycja którą Ci ten facet dał jest poniżająca. Ale ostateczna decyzja należy do Ciebie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja bym w to weszła, ale jestem na trochę innym etapie, przede wszystkim mam dzieci. Ale gdybym była singielką i chciała mieć dzieci to bym taką propozycję odrzuciła bo spokojnie masz jeszcze kilka lat na macierzyństwo, a układ bez zobowiązań tylko Cię od tego oddali, zaangażujesz się, będziesz zaspokojona i możesz przegapić szansę na normalny związek

Dzięki za pocieszenie ale to chyba tak nie działa myślę , że jak komuś  jest pisany związek i macierzyństwo to do 30-stki powinno się to wydarzyć zwłaszcza u kobiet zwłaszcza tych, które chcą dzieci,ja zawsze chciałam.  A mi teraz tylko internet pozostał na spotkanie kogoś,taka prawda ale już mam do nich z netu awersje.  Gdyby ktoś  chciał mnie poznać to by zagadał gdziekolwiek, mam kolezankę ,której faceci na drodze  mówili , że jest piękna. Póki co fakty są takie ,ze tylko od niego mam propozycję na cokolwiek więc o czym my w ogóle rozmawiamy😂.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×