Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Czy jak ktos ma beznadziejne zycie 😪, powinien starac sie je zmieniac etapami, krok po kroku, czy najlepiej wszystko na raz zmienic?

Polecane posty

Gość gosc

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Najlepiej wszystko na raz.  Ja znalazłam faceta któremu kompletnie się oddałam i zaufalam i dopiero on  nauczył mnie jak żyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłeczna
 

.

jak będziesz odkładać etapami,pomału,to życia ci nie starczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

jak będziesz odkładać etapami,pomału,to życia ci nie starczy. 

celna uwaga, to jakies rady?

co zrobic oprocz schudniecia tych 18 kg?

w pracy ledwo wywalczylem podwyzke z 3900 na 4400, wiecej w tym roku nie dostane na pewno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

Najlepiej wszystko na raz.  Ja znalazłam faceta któremu kompletnie się oddałam i zaufalam i dopiero on  nauczył mnie jak żyć. 

ciesze się 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłeczna
 

celna uwaga, to jakies rady?

co zrobic oprocz schudniecia tych 18 kg?

w pracy ledwo wywalczylem podwyzke z 3900 na 4400, wiecej w tym roku nie dostane na pewno!

Przede wszystkim zmień trochę charakter. Za bardzo pokazujesz jaki jestes biedny i przegrany- to odpycha. I w dodatku musisz trochę spuścić z wymaganiami...

No i nie wiem jaki masz styl,jeśli chodzi o odzież,ale tu warto go dopasować do wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka
 

Niestety kobiety są inne i was to odpycha facetów przyciągają takie kobiety bo mamy syndrom ratowania księżniczki 😄

To norma, ryją nam banie o księciu i kopciuszku, a potem człowiek szuka 😉 Chociaż u mnie się sprawdziło, poznałam męża jak szłam w obdartych butach ( studentka oszczędzająca na nowe), nie zauważył, zauważył długie jasne włosy tańczące na wietrze, zatrzymał rumaka na błyszczących dużych felach i żyjemy póki co szczęśliwie, może i będziemy żyć długo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×