Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Prawiczeeek36

Jestem 36 letnim prawiczkiem i w tym roku postanowiłem zmienić ten stan jak myślicie uda mi się ?

Polecane posty

Gość gość
 

To ironia, myślałem, że załapiesz... rozczarowujesz mnie.

Bo skorzystał z usług divy? Bez komentarza... Wydaje mi się, że to ty jesteś chory, ale z nienawiści...

Bez dużego problemu.

Pokaż mi, gdzie to napisałem. Wydaje mi się, że pisałem coś wręcz odwrotnego. Dwa, 3500 netto to wystarczająco na divy. To jest moja pensja za ostatni miesiąc. Nie wierzysz? A mi to... 😄

 

Wgl, wiecie co, nie chcę mi się gadać, jesteście chorzy. Zrobili w parę postów ze mnie świra, gościa na utrzymaniu matki, mitomana... leczcie się ludzie. Mi naprawdę nie zależy, by przekonywać anonimów. Ariwederczi. Zbrzydło mi to forum. Banda psycholi, wśród których zdrowa osoba mojego pokroju przebywać nie może. 😉

3500tyś to nie jest zadna rewelacja jak na dzisiejsze czasy, zwykły robotnik fizyczny w fabryce tyle zarobi. Jakie masz wykształcenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broken
 

Ja zawsze rozczarowuję... Poza tym, miałeś mnie opieprzyć, że krępuję się rozmawiać o normalnych ludzkich sprawach, ja bym się wtedy obruszyła i musiała udowodnić, że wcaaaale nieee... i tak to miało się potoczyć...😏

Co do niezbyt przychylnych komentarzy na temat Twojej osoby, to nie powiesz chyba, że się tym serio przejmujesz. Ja jestem niedoje.bana kaleką, całymi dniami na kafe, moje gówniaki leżą uśpione makiem, jestem ewentualnie obrzydliwym babochlopem, mężczyzną, starym zbokiem, na ero błękitną Kamilą, czyli czym tam akurat potrzeba żebym była😎

Z tymi całymi dniami na kafe to akurat prawda. Starczy zajrzeć w twój profil xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

To ironia, myślałem, że załapiesz... rozczarowujesz mnie.

Bo skorzystał z usług divy? Bez komentarza... Wydaje mi się, że to ty jesteś chory, ale z nienawiści...

Bez dużego problemu.

Pokaż mi, gdzie to napisałem. Wydaje mi się, że pisałem coś wręcz odwrotnego. Dwa, 3500 netto to wystarczająco na divy. To jest moja pensja za ostatni miesiąc. Nie wierzysz? A mi to... 😄

 

Wgl, wiecie co, nie chcę mi się gadać, jesteście chorzy. Zrobili w parę postów ze mnie świra, gościa na utrzymaniu matki, mitomana... leczcie się ludzie. Mi naprawdę nie zależy, by przekonywać anonimów. Ariwederczi. Zbrzydło mi to forum. Banda psycholi, wśród których zdrowa osoba mojego pokroju przebywać nie może. 😉

Jak sie tłumaczy prawiczek chyba myśli ze mu uwierzymy, ale ludzie to nie pelikany znają cie tutaj od dawna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert Szyc 37

Ja mam 2 227 zł i fajnie by było poznać dziewczynę która zarabia tak z 3500 i ma własne mieszkanie. Ja muszę się ojca zapytać czy ma dla mnie choć kawalerkę bo jak nie to nasza znajomość się zakończy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Z tymi całymi dniami na kafe to akurat prawda. Starczy zajrzeć w twój profil xd

Taak. Nie musisz zaglądać na profil, wszystko potwierdzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×