Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

4 minuty temu, czarnamamba777 napisał:

Wynik bety z dzisiaj 158 😊 progesteron idealny podobno. Następna beta dopiero za tydzień... 😔

Super, trzymamy kciuki za piękny przyrost!

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, czarnamamba777 napisał:

Wynik bety z dzisiaj 158 😊 progesteron idealny podobno. Następna beta dopiero za tydzień... 😔

Trzymam kciuki za pozytywny rozwój sytuacji! 💚

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, czarnamamba777 napisał:

Wynik bety z dzisiaj 158 😊 progesteron idealny podobno. Następna beta dopiero za tydzień... 😔

Super! Trzymamy kciuki 🙂

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, czarnamamba777 napisał:

Wynik bety z dzisiaj 158 😊 progesteron idealny podobno. Następna beta dopiero za tydzień... 😔

Gratulacje 💗

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, czarnamamba777 napisał:

Wynik bety z dzisiaj 158 😊 progesteron idealny podobno. Następna beta dopiero za tydzień... 😔

Gratulacje! 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kotciołek napisał:

Dziewczyny, powiedzcie mi proszę w którym dniu cyklu stymulowanego tak mniej więcej robi się transfer blastocysty (chyba 6-dniowej)? Muszę jakieś zwolnienie z pracy wymyślić, a nie wiem na kiedy się nastawiać. Monitoring mam dopiero w przyszłym tygodniu w piątek...

Ja wlasnie dxis o 14 miałam transfer 6 dniowej blastocysty. Cykl sztuczny 20dc.

  • Like 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, czarnamamba777 napisał:

Wynik bety z dzisiaj 158 😊 progesteron idealny podobno. Następna beta dopiero za tydzień... 😔

Gratulacje 🥰

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.09.2020 o 19:43, Anna Katarzyna napisał:

 

 

 

 

Hej. Co u was ?

Hej hej u nas cisza spokój. Narazie nie próbujemy kolejny raz a już zawłaszcza nie w dobie „ pandemii „ bo to jakaś porażka 😀 Na forum tez rzadko zagladam bo nie chce się nakręcać 😀 z chęcią bym się dowiedziała co u reszty „ starych „ forumowiczek ale nawet nie łudzę się ze będę miała czas przejrzeć wszystkie te zaległe strony ! 

Za wszystkich trzymam kciuki i oczywiście gratuluje tym którym się udało 😘😘 dziękuje za pamięć 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Madziallena31 napisał:

Ja wlasnie dxis o 14 miałam transfer 6 dniowej blastocysty. Cykl sztuczny 20dc.

Super 🙂 

Kiedy będziesz testować?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Kotciołek napisał:

Super 🙂 

Kiedy będziesz testować?

Bhcg mam pobrac 21.09. Testy pewnie zacznę wcześniej 🤣. Przy 1 transferze 7dpt miałam cień cienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Madziallena31 napisał:

Kir, cytokiny, subpopulacje limfocytow, trombofilie, ANA to zawsze zleca. Ja miałam pobranych dużo przed, a musiałam właśnie  dorobić Kir, cytokiny, subpopulacje limfocytow i dodatkowo, że byłam po poronieniu test LCT 

Dzięki śliczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Aja napisał:

To zależy bardzo od lekarza konkretnego i historii choroby pacjentki. Jeśli idziesz do Paśnika to faktycznie ten pakiet jest najbardziej prawdopodobny, plus jeszcze nk i allo. Ale ty chyba się robi tylko wtedy jeśli były jakieś ciążę wogole. 

Ja miałam zlecone od immunologa cytokiny, krzywe cukrowe i insulinowe, homocysteina, przeciwciała tarczycowe, trombofilie, USG z przepływami. 

Nie miałam ani Kirow ani Ana ani subpopulacji limfocytów ani nie ani allo. A to nie są tanie badania.

 

Myślę że to rozsądne poczekać co w twoim przypadku będzie potrzebne lekarzowi. 

Tak poczekam na lekarza i zobaczymy co mi zleci. Dzięki dziewczyny za wszystkie podpowiedzi!super że jesteście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, czarnamamba777 napisał:

Wynik bety z dzisiaj 158 😊 progesteron idealny podobno. Następna beta dopiero za tydzień... 😔

Fantastycznie, oby tal dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Madziallena31 napisał:

Bhcg mam pobrac 21.09. Testy pewnie zacznę wcześniej 🤣. Przy 1 transferze 7dpt miałam cień cienia.

Skądś to znam 😉

Dawaj nam znać na bieżąco 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Madziallena31 napisał:

Ja wlasnie dxis o 14 miałam transfer 6 dniowej blastocysty. Cykl sztuczny 20dc.

Fajnie, że napisałaś. Ja od poniedziałku zaczęłam przygowania do transferu na cyklu sztucznym. Póki co mam tylko estrofem. Czy te również go brałaś? Bolą mnie jajniki, w sensie cały czas je czuje jakby puchły, czy coś? Kurcze, myślisz, że to może być od tego leku? Kibicuję Ci z całych sił!

 

Edytowano przez Akszeinga
literówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Akszeinga napisał:

Fajnie, że napisałaś. Ja od poniedziałku zaczęłam przygowania do transferu na cyklu sztucznym. Póki co mam tylko estrofem. Czy te również go brałaś? Bolą mnie jajniki, w sensie cały czas je czuje jakby puchły, czy coś? Kurcze, myślisz, że to może być od tego leku? Kibicuję Ci z całych sił!

 

Tak ja brałam od 3dc estrofem i cały czas mam go brać. Szczerze to ja nic nie odczuwalam żadnych dolegliwości przy estrofemie.

Edytowano przez Madziallena31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ja już w domu po transferze. Wszyscy mieli ze mnie polewke, a ja myślałam, że już nie wytrzymam i się zsikam.  Lekarz się śmiał żebym się nie przejmowala najwyżej spodnie będzie miał mokre, a że pęcherz mam po same migdaly 🤣. Tak sciskalam, że aż włosy miałam mokre, a ginekolog mówił, że zaraz mu wziernik polamie.

Edytowano przez Madziallena31
  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Kotciołek napisał:

Dziewczyny, powiedzcie mi proszę w którym dniu cyklu stymulowanego tak mniej więcej robi się transfer blastocysty (chyba 6-dniowej)? Muszę jakieś zwolnienie z pracy wymyślić, a nie wiem na kiedy się nastawiać. Monitoring mam dopiero w przyszłym tygodniu w piątek...

Ja najwcześniej miałam w 13, a najpóźniej w 26. Więc ciężko trafić. Wszystko zależy jak różnie twoje endometrium. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Aja napisał:

Ja najwcześniej miałam w 13, a najpóźniej w 26. Więc ciężko trafić. Wszystko zależy jak różnie twoje endometrium. 

Ja przy 1 transferze miałam w 20dc przy endometrium 9mm, A teraz też miałam w 20dc przy endometrium 13mm

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Anna Katarzyna napisał:

Wszystko ok po transferze?

Tak tak wszystko ok. Teraz najgorsze te czekanie.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Madziallena31 napisał:

Ja wlasnie dxis o 14 miałam transfer 6 dniowej blastocysty. Cykl sztuczny 20dc.

Ja też dziś miałam transfer o 15:20 🙂 też testuje 21.09 także czeka nas pare ciężkich dni 😉 

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Madziallena31 napisał:

Dziewczyny ja już w domu po transferze. Wszyscy mieli ze mnie polewke, a ja myślałam, że już nie wytrzymam i się zsikam.  Lekarz się śmiał żebym się nie przejmowala najwyżej spodnie będzie miał mokre, a że pęcherz mam po same migdaly 🤣. Tak sciskalam, że aż włosy miałam mokre, a ginekolog mówił, że zaraz mu wziernik polamie.

Hehe też miałam takie wrażenie przy transferze.trzymam kciuki żeby Ci się udało 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Milach napisał:

Ja też dziś miałam transfer o 15:20 🙂 też testuje 21.09 także czeka nas pare ciężkich dni 😉 

Powodzenia i spokojnie sobie czekajcie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Milach napisał:

Ja też dziś miałam transfer o 15:20 🙂 też testuje 21.09 także czeka nas pare ciężkich dni 😉 

Trzymam kciuki:-)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Madziallena31 napisał:

Dziewczyny ja już w domu po transferze. Wszyscy mieli ze mnie polewke, a ja myślałam, że już nie wytrzymam i się zsikam.  Lekarz się śmiał żebym się nie przejmowala najwyżej spodnie będzie miał mokre, a że pęcherz mam po same migdaly 🤣. Tak sciskalam, że aż włosy miałam mokre, a ginekolog mówił, że zaraz mu wziernik polamie.

Trzymam kciuki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Milach napisał:

Ja też dziś miałam transfer o 15:20 🙂 też testuje 21.09 także czeka nas pare ciężkich dni 😉 

Będzie dobrze 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Milach napisał:

Ja też dziś miałam transfer o 15:20 🙂 też testuje 21.09 także czeka nas pare ciężkich dni 😉 

Jak to dobrze, że nie jestem sama. Od razu raźniej i ciepłej na serduchu 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×