Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gghh

Czy zadaliście kiedyś swoje drugiej połówce pytanie czy kocha was bardziej od swojej byłej/byłego?

Polecane posty

Gość Gość
 

Zgadzam się z tobą, ale ja chciałbym właśnie takiej szalonej miłości bez opamiętania i zazdroszczę facetowi, który był z nią pierwszy i miał to z jej strony. Ja tego nigdy nie doświadczę będąc z nią ☹️. A z jej zachowania wynika, że ze mną to może być długi zwiazek na poważnie. 

Zrobię małego offtopa. Kurcze fajnie przeczytać że są w erze dzisiejszych instagramów, srajbukow itp. jeszcze młodzi mężczyźni dla których liczy się to co napisałeś a nie tylko chłodna kalkulacja, fajna ..., rachunek zysków i strat 🤔. Moze to trochę idealistyczne ale jakie piękne 😁 

Ja Cię rozumiem ze masz wątpliwości, niby nie warto przekreślać stabilnej relacji, pytanie czy za parę lat nie zacznie Tobie to bardziej uwierać...i jej również. Nikt Ci nigdy nie da gwarancji niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Zgadzam się z tobą, ale ja chciałbym właśnie takiej szalonej miłości bez opamiętania i zazdroszczę facetowi, który był z nią pierwszy i miał to z jej strony. Ja tego nigdy nie doświadczę będąc z nią ☹️. A z jej zachowania wynika, że ze mną to może być długi zwiazek na poważnie. 

Zrobię małego offtopa. Kurcze fajnie przeczytać że są w erze dzisiejszych instagramów, srajbukow itp. jeszcze młodzi mężczyźni dla których liczy się to co napisałeś a nie tylko chłodna kalkulacja, fajna ..., rachunek zysków i strat 🤔. Moze to trochę idealistyczne ale jakie piękne 😁 

Ja Cię rozumiem ze masz wątpliwości, niby nie warto przekreślać stabilnej relacji, pytanie czy za parę lat nie zacznie Tobie to bardziej uwierać...i jej również. Nikt Ci nigdy nie da gwarancji niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale się powieliło 🙊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowaaaaa
 

 

W związku rozmawia się o wszystkim. Jeśli nie rozmawiacie o byłych to tylko dlatego, że jest to dla was niewygodny temat. Jeśli chcecie budować głębsza więź o tym też trzeba rozmawiać 

byli przeważnie są niewygodnym tematem. Dlatego są "byli".

Nowy parter to nowy rozdział i na nim należy się skupić. Doświadczenia z poprzednich związków mogą jedynie służyć jako pomoc jakich błędów nie popełniać w nowym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×