Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Jak widzę osobę w ciąży to mam takie, Boże jak ja jej zazdroszczę.

Polecane posty

Gość Gosc

Nie mam jeszcze dziecka, ani nawet partnera życiowego, ale widząc kobietę w ciąży, szczególnie tak 5,6 miesiąc to tak bardzi jej zazdroszczę. Czuje ciepło w żołądku i lekkie ukucie zazdrości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa19087

Nie ma co zazdroscic, trzeba docenic wlasne zycie i na Ciebie tez przyjdzie czas takze glowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja mam 3 i.pol latka i mam całkiem inne odczucia jak widzę kobietę w ciąży 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja też mam zupełnie inne odczucia. Coś w stylu, 'Boże, w co ona się wpakowala' 🤣 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fggg hffg

Moje odczucia się zmieniały. Najpierw: ojej, to straszne, jaka po na biedna. Z czasem:  to dość okropne, ta paskudna ciąża, a ta dziewczyna jest w lepszej sytuacji niż ja, zapierająca na cudze dzieci. Wreszcie: właściwie to bym tak chciała (być w ciąży), moje dziecko byłoby takie a takie, wychowywałabym je inaczej (tu porównanie do rozpuszczonych bachorów szefostwa)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka

Mam tak samo. Mam dopiero 19 lat ale jak widze jakąś kobiete w ciąży to najchętniej wyjelabym jej te dziecko i włożyla do swojego brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dlatego nie uskarzajcie się później na dolegliwości ciążowe i domagajcie się przywilejów związanych z tym, że jesteście w ciąży. Same tego chcecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bibi

Jestem teraz w ciąży i chodzę z dumą, widzę jak ludzie na mnie patrzą z zazdrością, zawsze wracam do domu ze świetnym humorem. Sama długo zazdrościłam ciężarnym kobietom, nie potrafiłam się szczerze cieszyć jak któraś koleżanka oznajmiała, że spodziewa się dziecka/dzieci, na szczęście w końcu i mi się udało. Ostatnio koleżanka z którą potajemnie rywalizowałam przez całą szkołę średnią, pochwaliła się na Facebooku zdjęciem brzucha i - nie żartuję - aż mnie ukłuło z zazdrości, ale po chwili uświadomiłam sobie, że przecież też będę miała zaraz dzidziusia i mi przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Jestem teraz w ciąży i chodzę z dumą, widzę jak ludzie na mnie patrzą z zazdrością, zawsze wracam do domu ze świetnym humorem. Sama długo zazdrościłam ciężarnym kobietom, nie potrafiłam się szczerze cieszyć jak któraś koleżanka oznajmiała, że spodziewa się dziecka/dzieci, na szczęście w końcu i mi się udało. Ostatnio koleżanka z którą potajemnie rywalizowałam przez całą szkołę średnią, pochwaliła się na Facebooku zdjęciem brzucha i - nie żartuję - aż mnie ukłuło z zazdrości, ale po chwili uświadomiłam sobie, że przecież też będę miała zaraz dzidziusia i mi przeszło.

To jest tak, że jacyś ludzie, wąskie grono kobiet, patrzy na Ciebie z zazdrością. Ale są też tacy, którzy patrzą na Ciebie ze współczuciem, politowaniem czy wręcz odraza. Wbrew pozorom, wiele osób postrzega ciążę jako coś obrzydliwego. Nie wiem skąd to się bierze. Ale fajnie, że masz dobry humor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Gość

Mogę pomóc zajść w ciąże 

markoszalala@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

9.II - imieniny: Gorsława, Gorzysława i Sulisławy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

9.II - imieniny: Gorsława, Gorzysława i Sulisławy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia
 

Jestem teraz w ciąży i chodzę z dumą, widzę jak ludzie na mnie patrzą z zazdrością, zawsze wracam do domu ze świetnym humorem. Sama długo zazdrościłam ciężarnym kobietom, nie potrafiłam się szczerze cieszyć jak któraś koleżanka oznajmiała, że spodziewa się dziecka/dzieci, na szczęście w końcu i mi się udało. Ostatnio koleżanka z którą potajemnie rywalizowałam przez całą szkołę średnią, pochwaliła się na Facebooku zdjęciem brzucha i - nie żartuję - aż mnie ukłuło z zazdrości, ale po chwili uświadomiłam sobie, że przecież też będę miała zaraz dzidziusia i mi przeszło.

Tak jakbym czytała o sobie, też jestem straszną zazdrośnicą. Zawsze jak moje koleżanki w szczęśliwych związkach chwaliły się ciążą to gratulowałam im, ale w ogóle mnie nie cieszyło ich szczęście. Jak słyszałam o kobietach mających problem z zajściem w ciążę to czułam jakąś dziwną satysfakcję. Gdy sama zaszłam w ciążę od razu pochwaliłam się tym na Facebooku. Kupiłam  takie ubrania żeby eksponowały mój ciążowy brzuch. Specjalnie opowiadałam dużo o ciąży znajomym, które chciałyby mieć dziecko a z różnych powodów nie mogą. Wiem że to wredne, ale sprawiało mi przyjemość patrzenie na ich zazdrość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyc sie nie chce

Ja zazdroszcze jak jakas nie musi pracowac.... Naprawde mam tak. Ciazy nie zazdroszcze auta mieszkania tylko tego ze nie musi zapierdalac do roboty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jkkk

Ja wspolczuje ciazy. I nie jestem nawet w stanie pojąć jak można jej zazdrościć. To jakby zazdrościć pryszcza na dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×