Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Jacy faceci podobają się najbardziej kobietom (tylko wygląd)

Polecane posty

Gość Gość

Jacy mężczyźni podobają się najbardziej kobietom? Jakie mają preferencje co do wyglądu (tylko wyglądu)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja lubię mocnych, postawnych, wysokich, ale nie grubych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Szczupły, raczej średniego wzrostu bo sama nie jestem wysoka, przystojna twarz, bystre spojrzenie, opalona ciało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

- ze zgrabną męską sylwetką ( tzn. szczupły ale z zarysem mięśni  a nie jakiś suchoklates ani też nie brzuchaty Zenek),

- bez zakoli, bez łysin, 

- wzrost 187 ideał,

- białe, zadbane zęby,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kunegunda

Max 160 wzrostu, długie kręcone tłuste włosy, skinny fat, ubrani w sweterek i sandały, pen.is mały i sterczący wielkości małego palca u stopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś  tu

Szczupły  nie  chudy ładne  zeby  duze  oczy są bardzo  wazne wysoki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

Szczupły, raczej średniego wzrostu bo sama nie jestem wysoka, przystojna twarz, bystre spojrzenie, opalona ciało. 

To ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

Szczupły, raczej średniego wzrostu bo sama nie jestem wysoka, przystojna twarz, bystre spojrzenie, opalona ciało. 

Facet opalony zima? Czyli wymagasz by chodził na solarium? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłeczna
 

- ze zgrabną męską sylwetką ( tzn. szczupły ale z zarysem mięśni  a nie jakiś suchoklates ani też nie brzuchaty Zenek),

- bez zakoli, bez łysin, 

- wzrost 187 ideał,

- białe, zadbane zęby,

Ja bardziej mam słabość do facetów z ciemnymi włosami (brązowe,czarne) chociaż gdyby był blondynem,a byłby fajny z charakteru,to też może być...ale tematem jest wygląd,więc :

ktoś z ciemnymi włosami 

- zadbane właśnie zęby...

- bez zakol,wiadomo,to nie jest dobra cząstka z puli genetycznej

- bez brzucha piwnego,sama dbam o siebie,więc wymagam tego samego od partnera,nie ma lenistwa

- co do wzrostu to mega wysoki jakiś nie musi być

i chyba tyle?...🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna

Wysocy, łysi,z lekkim zarostem, szeroka klatka schodowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

brunet, niebieskie oczy, średni wzrost, zadbane zęby,  broda i zadbane paznokcie, nie wychudzony ale nie grubas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Facet opalony zima? Czyli wymagasz by chodził na solarium? 

Jakby chodził do solarium to bym go skreśliła na starcie. Chyba źle to ujęłam, chodziło mi o naturalnie ciemną karnacje, niektórzy ludzie mają taką naturalną ciemną karnacje (znam kilka takich osób)  i bynajmniej nie chodzi mi o mulatów czy hindusów ani o takich co latają do solarium. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cardi B

Girl, you ain't low
I know how this go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja uwielbiam niebieskookich blondynów, z takimi pół długimi włosami. Taki typ surfera albo tzw. typ skandynawski - kocham po prostu. Szkoda, ze tak mało jest takich facetów 😞 

Nie wiem co kobiety widzą w tej "ciapatej" urodzie- czyli brunet + ciemna karnacja. Mi tam się nigdy tacy nie podobali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Męskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłeczna
 

Ja uwielbiam niebieskookich blondynów, z takimi pół długimi włosami. Taki typ surfera albo tzw. typ skandynawski - kocham po prostu. Szkoda, ze tak mało jest takich facetów 😞 

Nie wiem co kobiety widzą w tej "ciapatej" urodzie- czyli brunet + ciemna karnacja. Mi tam się nigdy tacy nie podobali.

tyle ile jest kobiet,tyle gustów i guścików

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

tyle ile jest kobiet,tyle gustów i guścików

O tym jest wątek, żeby kobiety pisały jacy faceci podobają im się najbardziej z wyglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bruneci z brązowymi oczami, raczej wysocy, z seksowym kilkudniowym zarostem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hymm

w ogóle nie ważne jak wygląda byle by miał bardzo dużo kasy!!!! Jeżeli nie ma kasy i wygląda nawet jak jak młody bóg to i tak biedny nieudacznik gołodupiec nie potrzebny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hymm

w ogóle nie ważne jak wygląda byle by miał bardzo dużo kasy!!!! Jeżeli nie ma kasy i wygląda nawet jak jak młody bóg to i tak biedny nieudacznik gołodupiec nie potrzebny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

w ogóle nie ważne jak wygląda byle by miał bardzo dużo kasy!!!! Jeżeli nie ma kasy i wygląda nawet jak jak młody bóg to i tak biedny nieudacznik gołodupiec nie potrzebny!

mów za siebie. Ja bym nie tknęła faceta, który mnie nie pociąga fizycznie. Co Ci po tej torebce louis vuitton jak będziesz zmuszać się do seksu z gościem, którego będziesz się brzydzić ? Serio jest to tego warte ? Co oczywiście nie oznacza, że związałabym się z facetem tylko za ładną buzię. Facet ma być i zaradny i przystojny. To ma iść w parze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pejsy

ideał faceta wg zdecydowanej wiekszosci kobiet..

- wysoki (podstawa), tak w granicach 185-190

-szeroki w barkach, wąski w talii

-umięsnione ciało po siłowni, ale bez przesadyzmu, "pudziana" zadna nie chce, raczej taki, ze widac, ze jest po silowni ale naturalny

-mile widziany kaloryfer na brzuchu, oraz opalenizna ciała

-obowiązkowo fajna twarz, taka troche między bad boyem a ładną buźką, tzw. "romantyczny sku.rwysyn"

jak ma się taki wyglad to juz mozna wybierac w kobietach i mozna rochac..., a jak jeszcze do tego facet ma kase, to juz w ogole wygrał zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech
 

Ja uwielbiam niebieskookich blondynów, z takimi pół długimi włosami. Taki typ surfera albo tzw. typ skandynawski - kocham po prostu. Szkoda, ze tak mało jest takich facetów 😞 

To zostaje emigracja do Norwegii czy innej Finlandii, ewentualnie na Islandię 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radek Makowiecki

Hugh Jackman to jest prawdziwy facet. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląd wyglądem, ważne by się jak samiec zachowywał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×