Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

jak kobiety wyobrazaja sobie udane malzenstwo lub zwiazek

Polecane posty

Gość gosc

jak wg was powinien wygladac i ile trwac - w sensie ile lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fuksja

idealny kiedy bardzo stary dziad i schorowany, bardzo bogaty przepisze na mnie swój majątek. Najlepiej żeby nie miał dzieci ani rodziny. Może zdychać już i po kilku dniach od przepisania majątku na mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

ideałów nie ma, poza tym ideały są nudne jak święci, święci są nudni. Dlatego nie wiem czy taki idealny związek jest marzeniem. Tym bardziej że pytasz ile miałby trwać. Jak idealny to do końca świata i jeden dzień dłużej. Jak powinien wyglądac taki związek- dla każdego inaczej. Jedna osoba wolałaby siedzieć całe życie z drugim partnerem i się do końca życia tylko przytulać, jeść, uprawiać seks i tak w koło macieju. Inni woleliby jeździć po świecie, uprawiać sporty, zwiedzać uprawiac ogródek i hodować kozy razem do końca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

idealny kiedy bardzo stary dziad i schorowany, bardzo bogaty przepisze na mnie swój majątek. Najlepiej żeby nie miał dzieci ani rodziny. Może zdychać już i po kilku dniach od przepisania majątku na mnie.

Zrobiłaś mi wieczór  😁😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwerty

Dla mnie partnerstwo czyli jesli oboje pracujemy to oboje zajmujemy sie domem i dziecmi, mniej wiecej po rowno, dajemy drugiej osobie zyc czyli spotkac z kolezankami/kolegami czy pojsc na silownie. Do tego wspolne weekendy/wakacje i udany, regularny sex. Tego mi brakowalo w moim malzenstwie dlatego sie skonczylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klątwa
 

idealny kiedy bardzo stary dziad i schorowany, bardzo bogaty przepisze na mnie swój majątek. Najlepiej żeby nie miał dzieci ani rodziny. Może zdychać już i po kilku dniach od przepisania majątku na mnie.

aby cię dosięgła klątwa bogactwa, amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babbi
 

Dla mnie partnerstwo czyli jesli oboje pracujemy to oboje zajmujemy sie domem i dziecmi, mniej wiecej po rowno, dajemy drugiej osobie zyc czyli spotkac z kolezankami/kolegami czy pojsc na silownie. Do tego wspolne weekendy/wakacje i udany, regularny sex. Tego mi brakowalo w moim malzenstwie dlatego sie skonczylo

to teraz gnicie w samotności, ideału nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię

Odp. na tytuł.  Kobieta leży i pachnie, facet przynosi co miesiąc 15 tys.  NETTO!  😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zpaznokcilakier

Mieszkać osobno i chodzić na wieczne randki :))) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochliwy
 

Mieszkać osobno i chodzić na wieczne randki :))) 

... i zamiast "Zpaznokcilakier" mieć za paznokciami jego naskórek z pleców? 😄 Dobrze mówię? 😉  😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Miłość, partnerstwo, dobra komunikacja, podobne poczucie humoru, umiejętność cieszenia się wspólnym czasem, wzajemne wspieranie się, szacunek, dbałość o związek po obu stronach, udany sex. Ważne jest też porozumienie co do takich rzeczy jak pieniądze (jak nimi zarządzamy w związku), kwestia posiadania dzieci, pomaga posiadanie podobnych poglądów odnośnie religii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

ja sobie tego jeszcze nie wyobrazalam, ale chyba ogolem dla mnie mieszkanie oddzielnie, udany seks, czas dla siebie, zaufanie bez podejrzen, taki staly kumpel do seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekicia

Wyobrazam sobie to tak ze w 80% jest pozytywnie nastawiony, lagodny i opanowany, dyskutujemy, ale nieco przestrzeni osobistej gdzie kazdy robi swoje. Oddany, nieproblemowy, nieroszczeniowy, elastyczny. Lagodny kitek rozpieszczajacy kiciusie, bez nadmiernej zaborczosci, wspolne poczucie humoru, pasje, wspolne decyzje i spelnienie w kwestii namietnosci. A co do dzieci to nie wiem. Moze byc albo nie musi byc. Na pewno wspieranie sie razem w roznych sytuacjach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz

Dla kobiet idealny związek to związek z przystojniakiem. Nieważne, ile zarabia, jaki ma charakter, nic - ważne, że jest przystojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość A
 

Wspólny cel życiowy np. wspólne wypasanie baranów, pranie dywanów etc.

😀😂😂😂 Dzięki ci Poetko, mało się nie udlawiłam że śmiechu :))) Dopisz jeszcze co ewentualnie pod tym etc. bo widzę,że pomysłów na pasje Ci nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię
 

idealny kiedy bardzo stary dziad i schorowany, bardzo bogaty przepisze na mnie swój majątek. Najlepiej żeby nie miał dzieci ani rodziny. Może zdychać już i po kilku dniach od przepisania majątku na mnie.

 Małe szanse że ten stary dziad się tak bez twojej pomocy przekręci. Kupuj mu Viagrę, siadaj na nim i 3 razy dziennie dziada ujeżdżaj, jest szansa że dziada zaje...dziesz. Pamiętaj o zabezpieczaniu się, żeby niespodzianka w postaci bliźniaków czy czworaczków ci się nie przytrafiła. Powodzenia 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię
 

idealny kiedy bardzo stary dziad i schorowany, bardzo bogaty przepisze na mnie swój majątek. Najlepiej żeby nie miał dzieci ani rodziny. Może zdychać już i po kilku dniach od przepisania majątku na mnie.

 Małe szanse że ten stary dziad się tak bez twojej pomocy przekręci. Kupuj mu Viagrę, siadaj na nim i 3 razy dziennie dziada ujeżdżaj, jest szansa że dziada zaje...dziesz. Pamiętaj o zabezpieczaniu się, żeby niespodzianka w postaci bliźniaków czy czworaczków ci się nie przytrafiła. Powodzenia 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×