Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kama

Edukacja przedporodowa

Polecane posty

Gość kama

Czy wiecie, że od 21 tygodnia ciąży każda przyszła mama może skorzystać z bezpłatnej edukacji przedporodowej prowadzonej przez położną. Taka edukacja jest darmowa, najczęściej prowadzona w gabinecie położnej POZ. Pamiętajcie, że nie obowiązuje Was rejonizacja, więc to nie musi być koniecznie położna z najbliższej przychodni. Jeśli nie macie wybranej położnej możecie skorzystać z wyszukiwarki położnych na stronie szkoły rodzenia prenalen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka

Najlepszą rekomendacją jest poczta pantoflowa 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m&m

Poczta pantoflowa, czyli tzw. ploteczki niosą ze sobą zazwyczaj prawdę z otuliną kłamstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mi wystarczyła wiedza ze szkoły rodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam własną, najlepszą położne pod słońcem, moja siostra  🙂 . Mogę na nią liczyć w 100 %. Wiedza jaką posiadają położne jest ogromna i chętnie dzielą się z nami. Nie wyobrażam sobie abym miała rodzić bez położnej, bo wiadomo lekarz przychodzi tylko na koniec porodu aby powiedzieć " i urodziliśmy dzidziusia".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

 lekarz przychodzi tylko na koniec porodu aby powiedzieć " i urodziliśmy dzidziusia".

Zależy w jakim szpitalu. Tam gdzie rodziłam lekarz zaglądał co jakiś czas, a na parte przychodzil i nadzorował, albo pomagał razem z położną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyszukiwarka spełnia swoją rolę, moja położna p. Ola jest rekomendowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przyjmę każdą pomoc, muszę przygotować się należycie na przyjście maleństwa 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uczestniczyłam aktywnie w zajęciach ze szkoły rodzenia, od 21 tygodnia co tydzień az do porodu. I jak wzięłam dziecko na ręce to tak sie balam, że edukacja poszla w las. Tak samo z porodem. Bylam zadaniowo nastawiona na poród po szkole rodzenia, nawet pozytywnie, a rzeczywistość okazała sie brutalna jak franca. Nie mniej polecam szkoly rodzenia, jakby mi kiedyś przyszło jeszcze rodzić, to będę chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×