Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agnieszka Anna

dieta 8-miesieczniaka

Polecane posty

Drogie mamy co można podawać dziecku 8-miesiecznemu bez zębów do jedzenia? Obiadek w południe, kaszka wieczorem, mm na dobranoc-tak wygląda nasz jadłospis. W szczególności mam problem z deserem/podwieczorkiem. Same owoce non stop? 

Bardzo dziękuję za wszystkie rady!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twoje je kaszki? Jak to zrobiłaś? Mój od początku  nie chce żadnej, a testowaliśmy już różne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Twoje je kaszki? Jak to zrobiłaś? Mój od początku  nie chce żadnej, a testowaliśmy już różne...

A to byc może zalezy od dziecka. Córka je narazie wszystko co sie jej do buzi włoży. Tylko co wkładać oto jest pytanie😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Twoje je kaszki? Jak to zrobiłaś? Mój od początku  nie chce żadnej, a testowaliśmy już różne...

Moja 8 miesięczna zje tylko kasze manne z mm i bananem. Tylko to, jeśli chodzi o kaszki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owoce zmiksowane chyba najprostsze 🙂 jogurt naturalny chyba w 9 miesiącu dochodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg schematu żywienia niemowląt, to co można na podwieczorek ośmiomiesięczniaka:

deser mleczno-owocowy
przecier owocowy lub sok – nie więcej niż 150 g

W 9.:

1 x 150 g – owoce lub kompot, lub sok (najlepiej przecierowy) + biszkopt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A to byc może zalezy od dziecka. Córka je narazie wszystko co sie jej do buzi włoży. Tylko co wkładać oto jest pytanie😀

 

 

Moja 8 miesięczna zje tylko kasze manne z mm i bananem. Tylko to, jeśli chodzi o kaszki 

A ten mój uparciuch od początku mi żadnej kaszki nie chce, już cztery wypróbowane i nawet smakowe nie pomagają, albo "przemycanie" w innym daniu... Ale staram się, żeby chociaż trochę zjadał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

 

A ten mój uparciuch od początku mi żadnej kaszki nie chce, już cztery wypróbowane i nawet smakowe nie pomagają, albo "przemycanie" w innym daniu... Ale staram się, żeby chociaż trochę zjadał

Moja tam samo, nawet jak zrobię inna I dodam banana to nie. Kupię gotową o smaku banana - też nie. 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×