Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aga678

Ciąża mąż

Polecane posty

Dziewczyny, 

Jestem w drugiej ciąż i panicznie boję się tego, że mąż mnie zdradzi z koleżanką z pracy. 

Jak byłam w pierwszej ciąży też pracował z dziewczynami ale teraz ma w zespole bardzo atrakcyjną i bezpośrednią koleżankę. Stresuje mnie to. To, że pojadą razem w delacje, on sie bedzie dobrze bawił a ja w domu z brzuchem. Tak samo ja w domu na l4 ciazowym a on pogaduszki w pracy z koleżankami. 

Nie mogę przestać o tym myśleć. 

Mam jakiś schiz. 

Od razu dopowiem, ze nigdy mi nie dał powodu do zazdrości ale teraz tyle się słyszy o zdradach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj hormonki szaleją, ale to zrozumiałe ;). Może za mało czasu spędzacie razem? Brakuje ci go? Ale możliwe, że też przesadzasz, bo nudzisz się w domu na tym zwolnieniu...Postaraj się tym nie przejmować, bo to niepotrzebnie stresuje też dziecko...Wiesz jak to jest jak będzie chciał cię zdradzić, to to zrobi gdziekolwiek...A jak nie, to choćby miał 100 super lasek w pracy, to nic go nie ruszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że powinnaś zaufać mężowi...A jak on reaguje na drugą ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ma Cię zdradzić to zdradzi Cię nawet bez ciąży 🙂

Faktycznie hormony dają się we znaki 😁👍

3mam kciuki za Ciebie:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, odbija Ci i to bardzo. Nigdy nie dał Ci powodu, a Ty masz jazdy nawet o to, że rozmawia z kimś w pracy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem ale to silniejsze ode mnie... Zamiast sie cieszyc z upragnionej ciąży to dołuję sie tym ze mąż idzie do pracy a ja siedzę w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem ale to silniejsze ode mnie... Zamiast sie cieszyc z upragnionej ciąży to dołuję sie tym ze mąż idzie do pracy a ja siedzę w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy tak nie miałyście? Nie denerwowało was to że w związku z ciążą musicie z różnych powodów siedzieć w domu? Że wasze życie zawodowe i towarzyskie zaczyna kuleć? A tymczasem zycie towarzyskie waszego męża nadal kwitnie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wy tak nie miałyście? Nie denerwowało was to że w związku z ciążą musicie z różnych powodów siedzieć w domu? Że wasze życie zawodowe i towarzyskie zaczyna kuleć? A tymczasem zycie towarzyskie waszego męża nadal kwitnie? 

Nie, nie denerwowało mnie to, jeśli nie musiałam to nie siedziałam w domu. Moje życie zawodowe i towarzyskie w ciąży nie kulało. Życie towarzyskie męża w pracy? To chyba normalne, że pracownicy ze sobą rozmawiają. Pewnie gdybyś mogła to zamknęłabyś męża w klatce. Współczuje mu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie sytuacja zupełnie odwrotna mąż namawia mnie na kolejne dziecko boi się, że mogłabym go zostawić.Czesto się o to kłócimy  - nie wiem czy chce wracać do nieprzespanych nocy i pieluch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<a href='https://www.siepomaga.pl/agnieszka-matuk' title='Siepomaga - zbiórki online'>
<iframe frameborder='0' height='450px' scrolling='no' src='https://www.siepomaga.pl/agnieszka-matuk/banner' width='300px'></iframe>
</a>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

21. II. Imieniny:

W dniu dzisiejszym imieniny obchodzą: Damianam Eleonora, Feliks, Fortunat, Gumbert, Henryka, Irena, Lena, Natalis, Piotr, Robert, Sewerian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×