Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lalka669

Mam do sprzedania mega pake dla noworodka od r 56 do 68

Polecane posty

Cześć wszystkim 🙂 Mam do sprzedania duzo ubranek niemowlęcych w paczce jest wszystko co potrzebuje maly człowieczek 🙂 Nakładane krotko więc stan jest idealny nie ma zniszczen 🙂 Zalezy mi by w koncu się ich pozbyć zalegają w szafie a zal wyrzucić takie ladne.. 🙂 Dla chętnych powysylam zdiecia cena za wszystko 150 zl 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kochana sprzedaje taka sama pake za 80 zl i kwitnie w kartonach. Za darmo miałabym pełna chałupę sępów. W lumpeksie by drożej kupili ciuszki na wagę, które ja sprzedaję złotówkę za sztukę. Powiedziałam ze za darmo nie dam nikomu bo mi nikt nic nie dal. Najwyżej zostaną na zaś dla przyszłych dzieci mojej siostry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz były zimowe wyprzedaże, więc  - cześć osób myśli że to okazja , jak kupi body w pepco za 5zł ( a po dwóch praniach , wygląda jak..) Z ubrankami tymi najmniejszymi jest tak że, mama która będzie miała pierwszego dzidziusia, i tak kupi nowe, bo to przecież taka wzniosłośc , mama która ma juz dzieci, najpewniej ma też ubranka po starszych, a jezeli nie ma, to wie że po 5 kompletów, starczy i wie że nawet  pepkowe, zostaną w dość dobrym stannie, więc to jakieś 100zł (za nowe) na rozmiar, a na 56 kupuje się tylko body, bo to chwila. Ubranka używane zaczynają sie sprzedawać od rozmiaru 74-80, bo te mniejsze, kompletuje się jeszcze w ciąży. Tak więc ubranka od 56-68 za 150zł, to żadna okazja.

Więc powodzenia ze sprzedażą, będzie cieżko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaplacilam za wszystko o wiele więcej także za 50 zl np nie sprzedam

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to może nie wystawiaj całości, a podziel na mniejsze partie? Ja tak kompletowałam wyprawkę, że kupowałam od różnych osób po kilka sztuk używanych rzeczy, bo w paczkach albo ciuszki nie na ten sezon, albo były ich nie takie ilości jak potrzebowałam. A tam, gdzie było po kilka-kilkanaście sztuk, np. bodziaków, to czasami zanim się skontaktowałam, aukcja znikała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zaplacilam za wszystko o wiele więcej także za 50 zl np nie sprzedam

..

A myślisz że ja za darmo dostałam? Wywalilam kupę kasy. Ciuszki niemowlęce się nie zwrócą. Sprzedaje giga pakę za 80zl rozmiary 56-68, ktoś by miał dziecko na 4 mce ubrane, ale nikt nie chce bo nie jest za darmo. I tak jak wcześniej ktoś pisał, woli kupić nowe dla noworodka albo ma po poprzednich dzieciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A myślisz że ja za darmo dostałam? Wywalilam kupę kasy. Ciuszki niemowlęce się nie zwrócą. Sprzedaje giga pakę za 80zl rozmiary 56-68, ktoś by miał dziecko na 4 mce ubrane, ale nikt nie chce bo nie jest za darmo. I tak jak wcześniej ktoś pisał, woli kupić nowe dla noworodka albo ma po poprzednich dzieciach.

wiesz, to nie do końca może tak. Jak szukałam ubranego dla swojego malucha, a to moje pierwsze dziecko, nie chciałam się pakować w kupowanie tych giga-pak 56-68 z prostego powodu. Te ciuszki były na przynajmniej 2 pory roku. Nie zawsze też dostosowane do mojego terminu porodu to raz, a dwa nie wiedziałam, jak szybko mi dziecko do nich dorośnie i nie chciałam ryzykować sporego wydatku na rzeczy, których połowy może nie użyję. Dlatego fajniej mi się szperało po ogłoszeniach nawet jednej osoby, ale rozbitych, np. jedna aukcja body z krótkimi rękawkami, następna body z długimi, tu kaftaniki, a tam spodenki... do tego cześć osób poza ubrankami do tych pak wrzucało zdezelowane pieluchy tetrowe albo rożki, których nie chciałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×