Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dashka

W oczekiwaniu na testowanie :-) ciąża.

Polecane posty

 

Aaa i z ciekawości przed samym testem ciążowym 10, zrobiłam sobie testy owulacyjne i tez były 2 kreski. Cos w tym jest, ze testy owu tez pokazują ciąże.

A to pierwsze słyszę z tymi testami owu. No ja robiłam 3 dni po terminie@ o czułości 10 i negatywny. Wiec pewnie @ przyjdzie albo możesz owulacja w tym miesiącu była później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej :classic_smile: ja powoli odchodzę od zmysłów.. kochaliśmy się z moim partnerem na początku lutego, dokładnie 1,2,3 i 4 (według kalendarzyka najbardziej płodne dni) , zrobiłam test w tym tygodniu i wyszedł negatywny 😕 myślicie, że za wcześnie? Miesięcznie powinnam dostać za 2/3 dni, ale nie mogłam już dłużej wytrzymać i zrobiłam dziś ten test.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to dawajcie znać dziewczyny jak z tymi okresami i testami 😅 trzymam za nas kciuki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Hej :classic_smile: ja powoli odchodzę od zmysłów.. kochaliśmy się z moim partnerem na początku lutego, dokładnie 1,2,3 i 4 (według kalendarzyka najbardziej płodne dni) , zrobiłam test w tym tygodniu i wyszedł negatywny 😕 myślicie, że za wcześnie? Miesięcznie powinnam dostać za 2/3 dni, ale nie mogłam już dłużej wytrzymać i zrobiłam dziś ten test.. 

Hej :) poki nie ma @ to nigdy nic nie wiadomo 😃 innym wychodzą przed terminem,innym nie. Bądź dobrej myśli 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A to pierwsze słyszę z tymi testami owu. No ja robiłam 3 dni po terminie@ o czułości 10 i negatywny. Wiec pewnie @ przyjdzie albo możesz owulacja w tym miesiącu była później

Jak robiłaś po terminie okresu to i wszedł negatywny to nie liczyłabym na ciąże. Robiłaś z porannego moczu? Cykl masz regularny? Pamiętaj, ze facet powinien mieć 3 dni przerwy przed staraniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wczoraj zrobiłam test firmy bobo test i wyszedł pozytywny ale najprawdopodobniej mnie oszukał bo dziś zrobiłam innej firmy i wyszedł negatywny (chyba bo po 15 minutach pojawila sie bardzo słaba kreska ale pewnie z przelezenia) okres mam mieć w sobotę cykl 25 dniowy ale i tak juz straciłam nadzieję, ze się udało. Wątpię, ze na tym etapie przy bardzo regularnych cyklach i potwierdzonej owulacji testy nie pokazywały pozytywu...

Zrób betę będziesz pewna 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Hej 🙂 poki nie ma @ to nigdy nic nie wiadomo 😃 innym wychodzą przed terminem,innym nie. Bądź dobrej myśli 😊

Łatwo się mówi, a ja zaraz chyba osiwieje z nerwów😅  już trochę czasu minęło i gdyby się udało, to myślę, że by była chociaż blada kreska.. no ale czekam, nam nadzieję, że tego okresu nie będzie i zobaczę w końcu dwie kreski 🙏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Hej :classic_smile: ja powoli odchodzę od zmysłów.. kochaliśmy się z moim partnerem na początku lutego, dokładnie 1,2,3 i 4 (według kalendarzyka najbardziej płodne dni) , zrobiłam test w tym tygodniu i wyszedł negatywny 😕 myślicie, że za wcześnie? Miesięcznie powinnam dostać za 2/3 dni, ale nie mogłam już dłużej wytrzymać i zrobiłam dziś ten test.. 

Jakiej czułości test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jak robiłaś po terminie okresu to i wszedł negatywny to nie liczyłabym na ciąże. Robiłaś z porannego moczu? Cykl masz regularny? Pamiętaj, ze facet powinien mieć 3 dni przerwy przed staraniem.

Tak z porannego moczu. Cykle od zawsze regularne. Wyżej opisałam co i jak. Bardziej podejrzewam ze coś się tam złego dzieje niż ciąże 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tak z porannego moczu. Cykle od zawsze regularne. Wyżej opisałam co i jak. Bardziej podejrzewam ze coś się tam złego dzieje niż ciąże 

Za wcześnie na lekarza. Gdy ja poszłam po pozytywnym teście, to nie chciał mnie badać (na tym etapie i tak nic nie widac)i kazał przyjść za 2 tyg. Zlecił betę w odstępie 48 h. Najwyżej zrób sobie betę a jak wyjdzie ciąża to powtórz za 48h zeby spr czy dobrze przyrasta i nie ma ciąży pozamacicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pdz będę w Polsce wiec wtedy zrobię tą betę  jeśli @ nie przyjdzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pdz będę w Polsce wiec wtedy zrobię tą betę  jeśli @ nie przyjdzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dashka
 

 

Też trzymam kciuki . Dawajcie znać na bieżąco😉👌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dashka
 

Hej :classic_smile: ja powoli odchodzę od zmysłów.. kochaliśmy się z moim partnerem na początku lutego, dokładnie 1,2,3 i 4 (według kalendarzyka najbardziej płodne dni) , zrobiłam test w tym tygodniu i wyszedł negatywny 😕 myślicie, że za wcześnie? Miesięcznie powinnam dostać za 2/3 dni, ale nie mogłam już dłużej wytrzymać i zrobiłam dziś ten test.. 

Też już bym zrobiła.  2/3 dni przed @ to już powinno coś tam pokazywać 🤔 może dostaniesz później? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Też już bym zrobiła.  2/3 dni przed @ to już powinno coś tam pokazywać 🤔 może dostaniesz później? 

Nie wiem, oby 🙏  strasznie bym chciała, żeby się udało 😥😥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dashka
 

Nie wiem, oby 🙏  strasznie bym chciała, żeby się udało 😥😥

Jeszcze @ nie ma, to trzeba myśleć pozytywnie 🙂  Trzymam mocno kciuki,napisz czy się pojawiła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dashka
 

W pdz będę w Polsce wiec wtedy zrobię tą betę  jeśli @ nie przyjdzie. 

Hej . Ty z Niemiec jesteś? Jaki land jak można zapytać? 

Pozdrawiam 🙋‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Hej . Ty z Niemiec jesteś? Jaki land jak można zapytać? 

Pozdrawiam 🙋‍♀️

Tak ,z Saksonii ,Drezno 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

20. II. Imieniny:

W dniu dzisiejszym imieniny obchodzą: Amata, Aulus, Eleuteria, Eleuteriusz, Elżbieta, Euchariusz, Euchary, Eustachia, Eustachiusz, Eustachy, Falkon, Hiacynta, Jan, Julia, Leon, Leona, , Nila, Nilus, Ostap, Peleusz, Serapion, Sylwan, Ulryk, Zenobia, Zenobiusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też bardzo wyczekuję, czy w tym cyklu mi się udało :( Termin miesiączki przypada na poniedziałek, czyli jeszcze 3-4 dni. Aż się boję zrobić test. Niestety piersi w ogóle jeszcze nie bolą. Zaczynam pomału łapać doła, że to pewnie wyklucza ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

21. II. Imieniny:

W dniu dzisiejszym imieniny obchodzą: Damiana, Eleonora, Feliks, Fortunat, Gumbert, Henryka, Irena, Lena, Natalis, Piotr, Robert, Sewerian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Też bardzo wyczekuję, czy w tym cyklu mi się udało 😞 Termin miesiączki przypada na poniedziałek, czyli jeszcze 3-4 dni. Aż się boję zrobić test. Niestety piersi w ogóle jeszcze nie bolą. Zaczynam pomału łapać doła, że to pewnie wyklucza ciążę.

Ból piersi nie zawsze pojawia się na tak wczesnym etapie jeżeli jesteś w ciąży mogą zaczac Cię boleć po terminie miesiączki 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dashka

Dokładnie. Każda ma indywidualnie.  Mnie bolały dziś w nocy, ale czemu 🤷‍♀️ pewnie na 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dokładnie. Każda ma indywidualnie.  Mnie bolały dziś w nocy, ale czemu 🤷‍♀️ pewnie na 😄

Robiłaś już test, czy jeszcze czekasz?

Mnie kusi, aby dziś polecieć kupić, chociaż wiem, że wskazane jest poczekać chociaż do terminu @. 

Może sobie zaczynam wkręcać, bo czasem jakby lekkie mrowienie brodawek już odczuwam, ale możliwe że po prostu są podrażnione przez moje ciągłe dotykanie i sprawdzanie. Albo to właśnie dlatego, że @ się zbliża. Ogólne osłabienie też ma miejsce, ale to tłumaczę nieregularnym snem. Bóle brzucha były przez kilka dni po owulacji, parę razy coś zakłuło, szarpnęło. Ech, już nie wiem sama, pewnie gdybym nie czekała na ciążę, w ogóle bym na to wszystko nie zwracała zbytniej uwagi, a tak tylko nakręcanie i robienie sobie nadziei. Poprzednim razem też coś w brzuchu bolało i nic 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dashka

Jeszcze czekam z tym testem trochę.  Zamówiłam przez neta . Jak przyjdą to zrobię jeden,nawet wcześniej . Ty masz dostać zaraz @ (obyś nie dostała ) więc spokojnie chyba możesz zrobić.  Ja 3 dni przed @ bym robiła. Nie wytrzymałabym chyba 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dotychczas też zamawiałam przez neta, przy okazji innych aptecznych zakupów. Jednak po ostatniej nieudanej próbie byłam już tak zrezygnowana, że aż nie chciało mi się zamawiać znowu.

W normalnych aptekach jakoś nie lubię kupować, zwłaszcza gdy za mną stoi sznureczek ludzi. Jutro podejdę chyba do Rossmana, tam mi się jakoś bardziej komfortowo robi takie zakupy. Będzie na niedzielę rano.

Ale przyznam że aż się boję robić ten test. Z jednej strony chciałoby się wiedzieć jak najszybciej, ale te rozczarowania są tak nieprzyjemne...

U Ciebie Dashka rzeczywiście jeszcze trochę czasu zostało. Ale również trzymam kciuki.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dashka
 

Ja dotychczas też zamawiałam przez neta, przy okazji innych aptecznych zakupów. Jednak po ostatniej nieudanej próbie byłam już tak zrezygnowana, że aż nie chciało mi się zamawiać znowu.

W normalnych aptekach jakoś nie lubię kupować, zwłaszcza gdy za mną stoi sznureczek ludzi. Jutro podejdę chyba do Rossmana, tam mi się jakoś bardziej komfortowo robi takie zakupy. Będzie na niedzielę rano.

Ale przyznam że aż się boję robić ten test. Z jednej strony chciałoby się wiedzieć jak najszybciej, ale te rozczarowania są tak nieprzyjemne...

U Ciebie Dashka rzeczywiście jeszcze trochę czasu zostało. Ale również trzymam kciuki.

 

Dzięki 🙂 napisz czy zrobiłaś test, albo czy @ zawitało,koniecznie . Ja to jeszcze tydzień najmniej myślę 🤔 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dostać dzis ale na razie cisza...poszlam specjalnie do rossmana po test ale przy kasie czuje, ze mnie cos zalewa więc go odłożyłam 🤦🏻‍♀️ bylam pewna, ze zaczął się okres jak weszlam do domu poszłam od razu sprawdzić co się dzieje ale okazało się, ze to jakiś śluz więc dalej czekam xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×