Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ola29#

Do ilu dni/tygodni od kontaktu z osobą chorą mogą wystąpić objawy grypy żołądkowej?

Polecane posty

Piszę to pytanie ponieważ od kilku dni jestem w ciągłym stresie tak, że boję się na dłużej z domu wychodzić obawiając się że ta grypa mnie dopadnie gdzieś nagle  jak będę na mieście lub autobusie. Moja Mama miała ją przez jeden dzień 4 dni temu a piłam z nią z jednej butelki wodę mineralną. Moje obawy są podyktowane tym, że parę lat temu wyjątkowo fatalnie ją przeszłam tak, że o mało nie wylądowałam w szpitalu. Wtedy objawy wystąpiły już na następny dzień od kontaktu z osobą chorą i dopadły mnie nagle kiedy brałam kąpiel tak, że nawet nie zdążyłam się ubrać tylko w ostatniej chwili zdążyłam dobiec do wc i o mało się nie udławiłam wymiocinami potem biegunka doszla i wymiotowalam i jednoczesnie mialam biegunke caly wieczor i pol nocy. Na sama mysl ze taki nagly atak choroby mogl by mi sie zdarzyc poza domem wogole odechciewa mi sie z niego wychodzic. Ja od jakichs 3 miesiecy mam po antybiotyku innego rodzaju problemy z jelitami i mam zaparcia. Stad moje pytanie po ilu dniach/tygodniach moge byc pewna ze juz ta grypa u mnie nie wystapi jesli nie wystapila dotad?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×