Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karol35

" kocham to powinienem o nic nie pytać "

Polecane posty

 

Karol35 przede wszystkim nie ma Was, skoro w hierarhi u niej co najmniej trzech stoi wyzej od Ciebie, ty to opcja ,,D", ,,E" albo jeszcze dalej. Po 6 latach masz u niej status ,,niebogaty przyjaciel", traktowany jako fundator wakacji, sponsorujacy jej rozrywki. sam piszesz ze ma wiele radochy nabijajac sie z ciebie, dla niej te twoje 7 lat wiecej to bariera, nigdy nie zwiaze sie z toba na stale Jestes dla niej zapleczem, ale o ile jakis nie tak starszy I bogatszy od Ciebie skinie palcem to ona pobiegnie w sekundzie do niego

Karol35 prostytutka to fach, zajecie; a dziw...ka to character, a ta kobieta to w sobie ma, atrakcja dla wielu samcow, kuszaca filmikami, fotkami, poluje na takiego co ja bedzie utrzymywal

Zmien numer telefonu, zablokuj ja we wszystkich mediach, to pomaga w odcieciu, bo odcinasz gangrene

Dziękuje. Masz rację. Jestem mocno techniczny korzystam z sieci dla takich info / inne społeczności mnie nie interesują. To pierwszy pomoc o jaką proszę o 7/8 lat. Dziękuje.    

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To zwykła koo.rew.ka zdradzajaca Cie na prawo i lewo, lecaca bezczelnie na kilka frontów ale z Toba jej wygodnie wiec teraz łasi się i liczy na wybaczenie bo wie ze jesteś dobrym i zbyt POBLAZLIWYM facetem wiec teraz Cie urabia. Ona Cie nie kocha, tak się nie zachowuje kochającą kobieta! Ci jej ,,koledzy" z neta pewnie nie traktują ja poważnie, chcą tylko seksu i ona wie o tym dlatego chce być z Toba bo jesteś jej bezpieczną przystaniąi ma z tego związku korzysci a pewnie gdyby się zauroczyla w innym z którym pisze i on bu chciał czegoś więcej to w sekundę by Cie zostawiła i poleciała do niego! Jesteś jedną z jej OPCJI, Ty jesteś naiwny (bo w ogole się zastanawiasz jak to naprawić zamiast zerwac!) a ona cwana. Nie bądź głupi, ona Toba manipuluje, zakończ ten pseudo związek i to jak najszybciej i nie poniżaj sie dalej chłopie!!!

Dziękuje. Masz rację. Poniżyła mnie.... nic na prawdę nie wiem o niej. Mam kaca że załatwiłem jej prace i sponsorowałem wyjazdy i wile sprawa.... . Prosiłem o szczerość w imię dobrego wychowania i zad. Tłumaczyłem że jeśli kogoś kocha to zrozumiem ... Ale nadal mam ścianę i czuje że mnie oszukuje że kombinuje ... nie powiedział prawdy pomimo że domyślam się i mam info o niej .... nie daje nam szans na nic .... Będę musiał to skończyć ... Dziękuje za racjonalizowanie faktów ...   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Moim celem nie jest to żebyś sie zle czuł, chce tylko żebyś otworzył oczy. Sama tkwiłam w toksycznym związku z ktorego sie uwolniłam i najzwyczajniej na świecie szkoda mi takich ludzi którzy przechodzą przez tak przykre rzeczy. 

Jesteś miłym i mocno uczuciowym facetem ale musisz zdać sobie sprawe z tego że pora na zajęcie sie sobą. Myślisz o niej i nie chcesz by cierpiała, ale musisz wziąć pod uwage to że ona nie myślała o tym ze Ty będziesz cierpiał, nie obchodziło jej to ze jest wobec Ciebie nie fair. Nawet nie ruszyło jej w sumie to że chciales jej wybaczyć. Z jakiegoś powodu, nam nieznanego, jest jej przy Twoim boku wygodnie i ona widząc że sypie jej sie grunt pod nogami obsypuje Cie czułościami. Jednak zastanów sie tak szczerze, jako osoba która kocha czy ona Cie kocha traktując Cie w ten sposób? Czy Ty kochając ją narazilbys ją na takie cierpienie jak ona Ciebie? No właśnie... Zacznij myśleć o sobie. Przede wszystkim skorzystaj z pomocy psychologa bo sam sobie nie radzisz, po rozstaniu tym bardziej. 

Dziękuje. Powoli racjonalizuje fakty. Ile razy wybaczałem.... Ile razy dałem szanse ... Tak na prawdę to teraz zdaję sobie sprawę że nie znam jej znajomych / zawsze to blokowała... Gra bo ma cel ? ... możliwe że celem jest to że właśnie kopiłem mieszkanie... może to że radze sobie finansowo... może to że byłem wierny jak pies a teraz jestem .... Moja praca to ja i moja firma / przez to nic nie widzę ... prezenty / wyjazdy / plany na przyszłość.....  Kupuje psa / ruszam z nowymi projektami / .... przestaje wierzyć kobietą że mogą kochać. Dziękuje ze racjonalizację faktów, ogląd z boku jest bardziej obiektywny. Serdecznie Pozdr      

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Kupuje psa / ruszam z nowymi projektami / .... przestaje wierzyć kobietą że mogą kochać.

KobietOM jeśli już.

I proszę wszystkich kobiet nie wkładać do jednego worka z napisem "kur-wy" a już w żadnym wypadku nie karać następnej za winy poprzedniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

Dziękuje. Powoli racjonalizuje fakty. Ile razy wybaczałem.... Ile razy dałem szanse ... Tak na prawdę to teraz zdaję sobie sprawę że nie znam jej znajomych / zawsze to blokowała... Gra bo ma cel ? ... możliwe że celem jest to że właśnie kopiłem mieszkanie... może to że radze sobie finansowo... może to że byłem wierny jak pies a teraz jestem .... Moja praca to ja i moja firma / przez to nic nie widzę ... prezenty / wyjazdy / plany na przyszłość.....  Kupuje psa / ruszam z nowymi projektami / .... przestaje wierzyć kobietą że mogą kochać. Dziękuje ze racjonalizację faktów, ogląd z boku jest bardziej obiektywny. Serdecznie Pozdr      

Weź przestań (to zdanie o kobietach😄). Poszukaj takiej bezinteresownej, która nie jest materialistką. Teraz jesteś mądrzejszy o to doświadczenie. Czy była dziewczyna interesowała się twoją pracą, tym co robisz, wspierała cię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że później te porządne dostają w tyłek za karę ze facet wcześniej wiązał się że zwykłą dzivką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

Szkoda że później te porządne dostają w tyłek za karę ze facet wcześniej wiązał się że zwykłą dzivką.

A skąd miał wcześniej wiedzieć, że jest taka zwyczajnie głupia?😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to skąd miał wiedzieć tylko o to żeby się nie mścił na następnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

Nie chodzi o to skąd miał wiedzieć tylko o to żeby się nie mścił na następnej.

Nie sądzę, że będzie się mścił😄 Z tego co widzę po jego wypowiedziach to poukładany facet🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

KobietOM jeśli już.

I proszę wszystkich kobiet nie wkładać do jednego worka z napisem "kur-wy" a już w żadnym wypadku nie karać następnej za winy poprzedniej!

 Możesz wierzyć lub nie nigdy nie nazwałem jej K / nie mam zamiaru przez głupotę ludzką generalizować ludzi ... nie jestem zwierzem łownym / szkłem oparcia ...  może jestem głupim romantykiem z sercem na tacy ... rozstane się to pewne. Nie stanę się cyniczny ... tak nie wolno ... bardzo mi przykro że tak mnie oceniasz ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pocierpisz troche, ale lepsze to, niz wchodzenie w zwiazek, gdzie ona traktuje cie jako zaplecze, baze do szukania przygody, czy kolejnych wielbicieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Szkoda że później te porządne dostają w tyłek za karę ze facet wcześniej wiązał się że zwykłą dzivką.

... nie pozwolił bym sobie ... wiesz życie się kołem toczy ... kiedyś ona trafi lub trafił na cynicznego faceta ...  nigdy mi nic nie powiedziała / prawdopodobnie podczas "związku" ze mną . Prosiłem widziem że często jest smutna...  lub bywała nagle szczęśliwa bez powodu / kobiety /... teraz wiem że miała bardzo bujne życie o którym nic nie wiedziałem . Starałem się pomóc / rozerwać / galerie, tatry, dobre kino ...góry. Byłem kiedy było jej  jest ciężko...  . Dałem kilka szans na prawdę/ kilka  / to jedyny warunek . Nadal mnie oszukuje. Szlak mnie trafił gdy dowiedziałem się że ona z innymi śmieje się ze mnie ... że robiła szmatę i frajera ... / Wybaczyłem ale nie zapomnę. Muszę ją zostawić bo nadal mnie kłamie ... nadal  ukrywa i broni swych - jak to nazywa " przyjaciół " . Nadal ukrywa wiele faktów i ostatnich znajomości. Mówi tylko o tych z przed 3/4 lat .  Nadal miesza fakty ... To tragedia osoby moja i jej ... tak to widzę. Jej że nie potrafi być szczera. Moja że zawiodłem się na Człowieku. .... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To kiedy ja zostawisz? Myslalam ze dzisiaj juz zerwiesz. Nie ma na co czekac. Opisz później tutaj jak zareagowała, co jej powiedziales na odchodne a powinienes wyrzygać jej wszystko co Ci leży na sercu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

pocierpisz troche, ale lepsze to, niz wchodzenie w zwiazek, gdzie ona traktuje cie jako zaplecze, baze do szukania przygody, czy kolejnych wielbicieli

Dziękuje. Wszytko zrozumiem bo więksi upadali od niej ... jednego tylko nie potrafię pojąć. Śmiania się ze mnie, wyzywania od biedaków i grzybów / ile kasy włożyłem w jej marzenia o wyjazdach /  ona nazwała to  " za mało ciebie broniłam " ale gdy kolega zaufany pokazał mi maile jakie do niego pisała ... to ona był prowodyrem śmiechu i zaczepiała ludzi na sieci ... Masakra 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mysle ze jej sie wydaje ze doskonale wszystkich rozgrywa, manipuluje, ale niestety/stety tak to w zyciu jest ze kiedys wszystko sie wyda, tak jak to dzieje sie w jej wypadku, podejrzewam ze ona wierzy ze jest doskonala aktorka I zagra wielki dramat I ty sie na to nabierzesz, dlatego zero kontaktu, odciecie to najlepsza opcja, nie odpowiadaj, zniknij z jej zycia, swoj stres mozesz zalagodzic witaminami, duzo k2+d3, b12, b1,b2, b6, magnez to pomaga na skolatane nerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To kiedy ja zostawisz? Myslalam ze dzisiaj juz zerwiesz. Nie ma na co czekac. Opisz później tutaj jak zareagowała, co jej powiedziales na odchodne a powinienes wyrzygać jej wszystko co Ci leży na sercu. 

Zanim to napisałem prosiłem kilkukrotnie byśmy rozeszli się jak ludzie. Jeśli nic nie czuje niech powie / zniknę. Ze względu na lata proszę o uczciwość. Pisała że kocha / pisał że tylko mnie i zawsze i cała reszta to przygoda...... Przyjechała do moich rodziców. Mnie nie było ..... był rozmowy i nagle zaczęła się ze wszystkiego wycofywać. Rodzice powiedzieli że się tylko domyślam. Mówiła że ktoś jej podrobił głos / że ktoś włamał się na konto oraz posługuje się jej loginem. Potem był Sport próba wielkiego Resetu / kwiaty i rzasztę opisałem. .... Po Sopocie złapałem ją na kłamstwie znowu. .... Przyznała się że jeden z  " kolegów"  prowadzi podobną firmę i  / odwróciła się od niej a był tylko przyjacielem. Chciał pomóc  ciężkiej sytuacji i wysłała moje projekty, kanały dystrybucji . On jednak ma inną dziewczynę nie powinienem się obawiać... Wiem że to było jednak 3/2 lata. O ostatnich latach jest niedomówień nic nie wiem pewnego poza tym z czego się wycofuje i kilka info od znajomych ...  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

mysle ze jej sie wydaje ze doskonale wszystkich rozgrywa, manipuluje, ale niestety/stety tak to w zyciu jest ze kiedys wszystko sie wyda, tak jak to dzieje sie w jej wypadku, podejrzewam ze ona wierzy ze jest doskonala aktorka I zagra wielki dramat I ty sie na to nabierzesz, dlatego zero kontaktu, odciecie to najlepsza opcja, nie odpowiadaj, zniknij z jej zycia, swoj stres mozesz zalagodzic witaminami, duzo k2+d3, b12, b1,b2, b6, magnez to pomaga na skolatane nerwy

Tak ... piszę dramat ... Procuje w bibliotece i napisała dwie ksiąski. Niedawno się o nich dowiedziałem. To eseje erotyczne / mocne ... ręce mi podały ... Nie odzywam się ... nie umiem / wszystko powiedziałem ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie sądzę, że będzie się mścił😄 Z tego co widzę po jego wypowiedziach to poukładany facet🙂

życie się kołem toczy ... nie będę cyniczny. prędzej zamknę się w swej skupie ... mam co robić ... wytrzymam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zanim to napisałem prosiłem kilkukrotnie byśmy rozeszli się jak ludzie. Jeśli nic nie czuje niech powie / zniknę. Ze względu na lata proszę o uczciwość. Pisała że kocha / pisał że tylko mnie i zawsze i cała reszta to przygoda...... Przyjechała do moich rodziców. Mnie nie było ..... był rozmowy i nagle zaczęła się ze wszystkiego wycofywać. Rodzice powiedzieli że się tylko domyślam. Mówiła że ktoś jej podrobił głos / że ktoś włamał się na konto oraz posługuje się jej loginem. Potem był Sport próba wielkiego Resetu / kwiaty i rzasztę opisałem. .... Po Sopocie złapałem ją na kłamstwie znowu. .... Przyznała się że jeden z  " kolegów"  prowadzi podobną firmę i  / odwróciła się od niej a był tylko przyjacielem. Chciał pomóc  ciężkiej sytuacji i wysłała moje projekty, kanały dystrybucji . On jednak ma inną dziewczynę nie powinienem się obawiać... Wiem że to było jednak 3/2 lata. O ostatnich latach jest niedomówień nic nie wiem pewnego poza tym z czego się wycofuje i kilka info od znajomych ...  

bez zaufania nie stworzysz z nikim zwiazku,a te jej akcje jakie tu opisujesz jednoznacznie eliminuja ja jako osobe ktorej ty mozesz zaufac,o wszem pewnie potrafisz jej wybaczyc ale czy kiedykolwiek zapomnisz? Nie wiem czy znasz, ale w moich stronach jest takie powiedzenie ze lepiej zbudowac nowy dom jak remontowac stary, I tak samo jest ze zwiazkiem kiedy ty masz tyle wiedzy o tym co ona odstawiala za twoimi plecami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

Zanim to napisałem prosiłem kilkukrotnie byśmy rozeszli się jak ludzie. Jeśli nic nie czuje niech powie / zniknę. Ze względu na lata proszę o uczciwość. Pisała że kocha / pisał że tylko mnie i zawsze i cała reszta to przygoda...... Przyjechała do moich rodziców. Mnie nie było ..... był rozmowy i nagle zaczęła się ze wszystkiego wycofywać. Rodzice powiedzieli że się tylko domyślam. Mówiła że ktoś jej podrobił głos / że ktoś włamał się na konto oraz posługuje się jej loginem. Potem był Sport próba wielkiego Resetu / kwiaty i rzasztę opisałem. .... Po Sopocie złapałem ją na kłamstwie znowu. .... Przyznała się że jeden z  " kolegów"  prowadzi podobną firmę i  / odwróciła się od niej a był tylko przyjacielem. Chciał pomóc  ciężkiej sytuacji i wysłała moje projekty, kanały dystrybucji . On jednak ma inną dziewczynę nie powinienem się obawiać... Wiem że to było jednak 3/2 lata. O ostatnich latach jest niedomówień nic nie wiem pewnego poza tym z czego się wycofuje i kilka info od znajomych ...  

A to ona taka😄 Już radzę co możesz zrobić, żeby się uchronić przed jej toksycznym na ciebie wpływem. Jak spotkacie się to powiedz jej, że twoje uczucie do niej już wygasło, że już jej nie kochasz, że bardzo ci przykro, ale już z tego waszego związku nic nie będzie, żeby do niej to dotarło, że waszego związku nie ma , historia - finito 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

A to ona taka😄 Już radzę co możesz zrobić, żeby się uchronić przed jej toksycznym na ciebie wpływem. Jak spotkacie się to powiedz jej, że twoje uczucie do niej już wygasło, że już jej nie kochasz, że bardzo ci przykro, ale już z tego waszego związku nic nie będzie, żeby do niej to dotarło, że waszego związku nie ma , historia - finito 🙂

Jak to jej powiesz, nie będzie miała punktu zaczepienia i tyle😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym że on wcale nie chce jej tego powiedzieć ani się z nią rozstać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

Tak ... piszę dramat ... Procuje w bibliotece i napisała dwie ksiąski. Niedawno się o nich dowiedziałem. To eseje erotyczne / mocne ... ręce mi podały ... Nie odzywam się ... nie umiem / wszystko powiedziałem ... 

Podaj tytuły, gdzie są dostępne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jej nie zostawisz i to zaraz to bedziesz megafrajerem. Ona Ci się śmieje w twarz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No ale czego ty oczekujesz ? Daj dziewczynie zyc a nie tylko kazesz jej pracowac i nic pozatym nieroboc prac skarpety i myc gary..... pozatym ona sama powiedziala ze czego ty sie spodzieeales jak jestes stary i biedny?  Ja jestem stara i biedna i nic nie oczekuje..... a ty bys chcial sluzaca 🤣

... Załatwiłem jej pracę. By nie czół stresu. W firmie kaperującej ze mną.  Chciała mieszkać u rodziców by im pomagać ... zgodziem się ....  . Byłam zawsze ..... Ostatnio się dowiedziałem że był jakiś prawnik który prosił o zdjęcia  itd .... ona nie umiała odmówić tak ją wmanipulował. Stwierdziła że ją zapraszał ale nie pojechała. Więc to się nie liczy. Tylko na święta wysłała kartkę i smsa /ale się nie odzywa .... ( chyba jej było przykro )  oraz do jeszcze jednego czy dówótch " przyjaciół ".  Wściekłem się ... ( przestałem się na kilka dni odzywać ) ... powiedziała że  " to jest moje życie osobiste nie mam prawa się wtrącać" , " jak kocham naprawdę to nie bede pytał....  nie pytaj bo sobie zrobisz krzywdę"  .  Wybaczyłem ale nie zapominam / dowiedziałem się o tym ... przypadkiem  chyba zapędziła się w  rozmowie ....   " Tak każdy wiedział tobie  ale tak mocno nie czułam ciebie wtedy, czułam ciebie jako przyjaciela  " ...  Czy przyjaciół sprzedaje się do kochanków ??? / to było 3 lata temu / o ostanim okresie wiem że było kilku " przyjaciół od serca " / ... Z jej wypowiedzi wiem że trzech ." Tylko trzech tobie tak naprawdę zagrażało" ..... pytałem kim byłam dla niej ? Jaka relacja łączyła ich. Prosiłem by to wszystko nazwała .  Nie potrafi ... nie chce ... bez określenie emocji jakie ich łączyły nie mogę przebaczyć. Osobiście nie mogę tego zrobić bo mógłbym być nie obiektywny. Nie robie jej winną ale trzeba poukładać świat i relacje. Ona tego nie chce / wycowfuje się ze  mówi że nie pamięta / nie umie nazwać / ... i innym pomagałą na sieci . Mentalnie się rozstałem / ale nie odzywam się ... wiem że coś wykręci ...  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To kiedy ja zostawisz? Myslalam ze dzisiaj juz zerwiesz. Nie ma na co czekac. Opisz później tutaj jak zareagowała, co jej powiedziales na odchodne a powinienes wyrzygać jej wszystko co Ci leży na sercu. 

Mentalnie zrywam ... w mnie to proces / cholernie byłam i jestem chyba zakochany lub przyzwyczajony ... walczę o własny świat bez niej ... Dzięki / .... muszę ochłonąć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No ale czego ty oczekujesz ? Daj dziewczynie zyc a nie tylko kazesz jej pracowac i nic pozatym nieroboc prac skarpety i myc gary..... pozatym ona sama powiedziala ze czego ty sie spodzieeales jak jestes stary i biedny?  Ja jestem stara i biedna i nic nie oczekuje..... a ty bys chcial sluzaca 🤣

Ty to najlepiej ludziom nie udzielaj rad. Idz na te swoje tematy o okresie, silowni i czyms tam jeszcze. 

Sądzę że kobieta jak i mężczyzna oczekują w związku jednego. Szczerości, uczciwości i żeby druga strona sie nie kur.wiła. 

Chyba to nie są wygorowane wymagania? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A to ona taka😄 Już radzę co możesz zrobić, żeby się uchronić przed jej toksycznym na ciebie wpływem. Jak spotkacie się to powiedz jej, że twoje uczucie do niej już wygasło, że już jej nie kochasz, że bardzo ci przykro, ale już z tego waszego związku nic nie będzie, żeby do niej to dotarło, że waszego związku nie ma , historia - finito 🙂

Tak ... masz racje, gdy probuje racjonalizować fakty ona sabotuje to miłością od lat ... Tak / powołam się że uczucie wygasło ... nie mam wyjścia. Dzień dwa zestawie na uspokojenie emocji i .... z bulem okrutnym pożegnam się ale bez kwiatów... Dziękuje Bardzo pomogłeś .   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×