Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Klara

Zastrzyk antykoncepcyjny

Polecane posty

Chcialam Was zapytac o tą metodę antykoncepcji. Brzmi ciekawie - jeden zastrzyk na 3 miesiące i w dodatku kolo 50 zl koszt:) jednak jestem ciekawa czy ktoras z Was korzystala, czy jesteście zadowolone? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystałam i nie byłam zadowolona. Przede wszystkim, w razie jakichkolwiek skutków ubocznych nie można odstwawić jak pigułek więc kobieta męczy się 3 miesiące. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Korzystałam i nie byłam zadowolona. Przede wszystkim, w razie jakichkolwiek skutków ubocznych nie można odstwawić jak pigułek więc kobieta męczy się 3 miesiące. 

No fakt, to spory minus. 

Jednak pigułki jak dla mnie tez odpadaja, bo mam w sobie za mało samodyscypliny i u mnie byloby to: raz bralam, raz nie bralam 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No fakt, to spory minus. 

Jednak pigułki jak dla mnie tez odpadaja, bo mam w sobie za mało samodyscypliny i u mnie byloby to: raz bralam, raz nie bralam 🙄

Dlatego ja przy nastepnym okresie mam zamiar zalozyc sobie spirale. Bylam na tabletkach i bylo ok, ale wciaz sie martwilam, ze zapomne o tabletce i bedzie problem. Rozwazalam zastrzyki, ale doszlam do wniosku, ze jednak nie.  Bede miala zabezpieczenie na kilka lat. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dlatego ja przy nastepnym okresie mam zamiar zalozyc sobie spirale. Bylam na tabletkach i bylo ok, ale wciaz sie martwilam, ze zapomne o tabletce i bedzie problem. Rozwazalam zastrzyki, ale doszlam do wniosku, ze jednak nie.  Bede miala zabezpieczenie na kilka lat. 🙂

O spirali tez myslalam, tylko wtedy jednak trzeba wykluczyć posiadanie dziecka na parę lat. Co tez mi do konca nie odpowiada 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

O spirali tez myslalam, tylko wtedy jednak trzeba wykluczyć posiadanie dziecka na parę lat. Co tez mi do konca nie odpowiada 😛

No ja mam juz dwoje i wiecej nie planuje wiec to co innego. Spirale zawsze mozna usunac jesli podejmie sie decyzje o macierzynstwie.:)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też myślę o spirali. Zakłada się ją na jakieś 3-5 lat, ale przecież zawsze można wyciągnąć wcześniej jeśli chcesz mieć dziecko. Tylko czekam aż to wirusowe szaleństwo się skończy. Ja więcej dzieci nie chce, więc mi pasuje 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×