Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nba

masaż stóp jako lekarstwo

Polecane posty

czy ktoś z was stosował taka formę leczenia na jakąś dolegliwość i czy była skuteczna. Czytałem że punkty na stopach odpowiadają organom w ciele i masaż pobudza je do reneracji, w sumie to ma senes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś fetyszystą i szukasz w miarę realnie brzmiącego do przekazania pretekstu do zabaw stopami. No pomysł konkretny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jesteś fetyszystą i szukasz w miarę realnie brzmiącego do przekazania pretekstu do zabaw stopami. No pomysł konkretny.

Nie. Akurat ten temat mnie ciekawi i dużo w nim pozytywnych opinii nawet oglądałem jak masować takie stopy. Stopy mnie nie kręcą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie. Akurat ten temat mnie ciekawi i dużo w nim pozytywnych opinii nawet oglądałem jak masować takie stopy. Stopy mnie nie kręcą 

Kłamiesz. Luz, ja idę, może ktoś się nabierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak. Są specjalne receptory na stopach i rękach które odpowiadają za ukrwienie konkretnych narządów wewnętrznych.

Odpowiednie masowanie tych receptorów wzmaga ukrwienie konkretnego narządu i powoduje szybsze leczenie. Doraźnie może to pomóc przy chociażby uporczywych zaparciach lub nawet przy przeziębieniu. To tak w wielkim skrócie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×