Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wirtualna.niebezpieczna

Ból gruczołów piersiowych po odstawieniu

Polecane posty

Odstawiłam dwulatka od piersi ok 10 dni temu. Odciagam ręcznie odrobinę pokarmu w ciągu dnia, piję napar z szałwii, od kilku dni bardzo bolą mnie gruczoły. Piersi są tkliwe. Nawet leżąc odczuwam dyskomfort. Czy to normalne, czy przejdzie? Pomocy, boję się zapalenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też niedawno odstawiałam syna od piersi. Pierwsze kilka dni musiałam odciągać mleko. Robiłam to raz dziennie, raz na dwa dni a po kilku dniach mleko znikło. Wtedy pojawił się ból piersi, trwał kilka dni i znikł. Nie miałam żadnego zastoju, zapalenia czy innych dolegliwości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze troszkę potrwa, nie zapominaj o profilaktyce badań piersi, wiesz różne nowotwory i nawet łagodne zmiany przy wahaniach hormonów mogą się rozwijać i przez to piersi też bolą, u mnie urosła torbiel łagodna, dlatego teraz badam się również w domu za pomocą takiej specjalnej rękawicy i mam spokój ducha 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To jeszcze troszkę potrwa, nie zapominaj o profilaktyce badań piersi, wiesz różne nowotwory i nawet łagodne zmiany przy wahaniach hormonów mogą się rozwijać i przez to piersi też bolą, u mnie urosła torbiel łagodna, dlatego teraz badam się również w domu za pomocą takiej specjalnej rękawicy i mam spokój ducha 😉

Teraz to ciężko mi się zbadać, wszystko nabrzmiałe i bolesne. Jak zejdzie to zrobię USG. Na razie martwię się o ten ból i rwanie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×