Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bimba

Chleb cukier i olej

Polecane posty

"W prawdzie chleb i cukier podrożały o 25%, ale znacznie pojawiał olej"

Genialna myśl Adriana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

''W prawdzie''? Serio koorfa? Słów brak

Wprawdzie zanika coś takiego jak podstawowa znajomość ortografii i interpunkcji, o gramatyce nie wspominając, ale jedno mnie zadziwia - wszędzie już teraz jest taka magia jak sprawdzanie pisowni i ładnie to podkreśla na czerwono niepoprawne wyrazy, a jak się kliknie prawym przyciskiem myszy, to nawet padają sensowne propozycje skorygowania błędów, a ludzie i tak z tego nie korzystają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wprawdzie zanika coś takiego jak podstawowa znajomość ortografii i interpunkcji, o gramatyce nie wspominając, ale jedno mnie zadziwia - wszędzie już teraz jest taka magia jak sprawdzanie pisowni i ładnie to podkreśla na czerwono niepoprawne wyrazy, a jak się kliknie prawym przyciskiem myszy, to nawet padają sensowne propozycje skorygowania błędów, a ludzie i tak z tego nie korzystają...

Bo w telefoniku nie ma myszy 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę ważniejszy jest dla was mój słownik w telefonie i jedna spacja niż to że prezydent robi sobie z Was jaja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę ważniejszy jest dla was mój słownik w telefonie i jedna spacja niż to że jeden pan robi sobie z Was jaja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Bo w telefoniku nie ma myszy 😉

Ale jest autokorekta xD

 

 

Naprawdę ważniejszy jest dla was mój słownik w telefonie i jedna spacja niż to że jeden pan robi sobie z Was jaja???

Jest kabaret i my się dostosowałyśmy do przyjętej konwencji

A tak serio, to powiedz co my z tym mamy zrobić? Tak personalnie, osobiście, bo jedyna "demokratyczna opcja" to masowe głosowania społeczeństwa na innych graczy niż ta hołota, która się tasuje od prawie 30 lat na sejmowych stołkach, a na to się nie zanosi, bo media opiniotwórcze wykreowały obraz PO-PIS, bez uwzględniania alternatyw, a ich jest sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ale jest autokorekta

Ja nie mam. Na szczęście! Z tego zamiast błędów ortograficznych wychodzą kosmiczne jaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja nie mam. Na szczęście! Z tego zamiast błędów ortograficznych wychodzą kosmiczne jaja.

od czasu do czasu, ale jest ryzyko, jest zabawa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×