Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Piotr1985

Wyjazd służbowy - nocleg

Polecane posty

Proste pytanie 🙂

Jak wyglądają wasze wyjazdy służbowe kilku dniowe .Czy jeżeli kobieta jedzie z kolegą z pracy lub szefem to czy śpią osobno w dwóch osobnych pokojach hotelowych, czy razem np w w kawalerce mały mieszkanku lub wspólnym pokoju hotelowym?

Nie będę dalej rozwijał pytania bo znowu ktoś mnie oskarży o fantazjowanie . A ja chce tylko wiedzieć czy wspólny nocleg ,kolacje  do późna,  to normalne i ja jestem przewrażliwiony czy jednak żona nie powinna się tak zachowywać.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest normalne. Tak jak pisałam, rogi masz takie ze o futryne zahaczasz. 

Same te wyjazdy jako maskotka szefa to juz przegięcie bo weekend spędza sie z rodziną. I rozumiem gdyby to były jakieś wazne interesy, ale ona jedzie jako ozdoba i jeszcze zostaje żeby "pozwiedzać". Jedyne co ona zwiedza to bokserki szefa regularnie 🙃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie najbardziej mnie to dziwi że np. w piątek koło 14 skończyli pracę i mogli by wrócić do domu to zostają i wracają w sobotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Właśnie najbardziej mnie to dziwi że np. w piątek koło 14 skończyli pracę i mogli by wrócić do domu to zostają i wracają w sobotę.

No właśnie. I pół biedy że Ty czekasz w domu, ale jest też dziecko. Jako matce zależałoby mi na jak najszybszym powrocie z pracy żeby weekend spędzić z dzieckiem. 

Moim zdaniem sprawa jest oczywista, jeszcze tylko musisz miec dowód. Tak jak w tamtym temacie, przetrzep jej telefon jak będzie spala. 

Aha, gdybyś cos znalazł rób zdjęcia. Przyda się to do ewentualnego rozwodu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W razie rozwodu masz nawet szansę uzyskać opiekę nad dzieckiem skoro dla mamusi ważniejsze są wycieczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwierz ludzia którzy Ci tutaj piszą dosadnie - mają w 100% rację.  Ty nie używasz internetu nawet chociażby ? Ile osób szuka atrakcyjnej sekretarki codziennie to nowe ogłoszenia + układ ? Ranking zdrad w życiu zawodowym jest największy.  A tutaj szef ewidentnie nie musi szukać bo ma Twoja Panią na tacy.  Mało tego jej się takie życie podoba bo ma z tego tytułu dużo atrakcji i naddatki.  Winko ? Wspólny pokój ? Kolację ? Wycieczki ? Uśmieszki , długie rozmowy ! Na pewno nie jednokrotnie późne pojęcie do spania ... Z INNYM MĘŻCZYZNA ,NIE Z TOBA.  Powinieneś jej jasno dać do zrozumienia , dać granicę i ultimatum.  Co to znaczy że Ci awantury robi wielka , dupna Pani ? Nie podoba jej się że próbujesz się prawdy dowiedzieć lecz pamiętaj że MASZ prawo do tego.  A jeszcze na pocieszenie - Twoja córeczka czy syn ( teraz nie wiem ) nie koniecznie musi zostać z Nią.  🙂 Masz silne argumenty aby móc swobodnie zapewnić dziecku życie u siebie. Także to nie z Tobą jest coś nie tak . I wierz mi że w tym przypadku masz prawo się - obrażać , wściekać , drozyc temat i rozdać karty.  Albo w prawo albo w lewo ! Bo jak to będzie trwało bardzo długo to i się wypalisz i nie będziesz miał sil na cokolwiek co jest dobre i pożyteczne.  Alimentów wcale płacić nie musisz i widzieć dziecko raz na 2 tygodnie.  Znam tyle mężczyzn ile do dziś wychowują u siebie , wygrali sprawy , więc niech Tobą nawet nie manipuluje.  To już te czasy że nie tylko mamusie maja pełne prawa i pole manewru.  Dlatego te bardziej inteligentne kobitki wiedzą że dzieckiem się nie igra.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reasumując : nie patrz na dziecko bo dziecko mimo że będzie trudno nie ucieknie , nie przestanie kochać . A tego tematu na Twoim miejscu nie zostawiła bym bez echa i suchej nitki.  A jeszcze finał tej sprawy może być dla Ciebie owocny.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wooow! Jestem pod mega wrażeniem, że wygrzebałaś taką perełkę 👏👏👏

Myślałem, że to kolejne prowo jakiegoś zboczonego cuckoldowca, którego kręci gdy ma dorabiane rogi, a tę pisaninę to pod zbijanie gruchy uskutecznia, a to tylko redaktorka Maja Kołodziejczyk kręciła fejka, bo zbierała materiały do kolejnego bieda-artykułu na wp.pl 😂😂😂

Dziekuje za oklaski, motywuje mnie do szukania dalszych perełek 😂

Tam jest dużo tematów stąd, nawet moje komentarze są tam. I tak się zastanawiałam czy tam piszą pseudo dziennikarze co nie umieją napisać własnego artykułu i korzystają z gotowców. Ale na to że sami piszą na forum a później to opisują to nie wpadłam 😄

Takze dzięki za rozwianie wątpliwości 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tak, to prawda. Na wp.pl jest sporo atrykułów opartych na takich rzewnych opowiastkach stąd. Wątpie żeby ci dziennikarze sondowali forum i tylko biernie czekali na autentyczne historie. Sami tworzą bajki, potem czekają na odpowiedzi użytkowników i z tego klecą gotowca. W końcu klikalność i wyświetlenia reklam najważniejsze, a ze Grupa WP to właściciel kafe, to nie trzeba stawiać kropki nad i 😉😉😉

Wątpię żeby wszystkie te artykuły były z prowokacji. Pewnie niektóre problemy są autentyczne ale gdy długo nic ciekawego się nie pojawia na forum a na stronę coś trzeba dać, to wtedy może sami zakładają temat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tak, to prawda. Na wp.pl jest sporo atrykułów opartych na takich rzewnych opowiastkach stąd. Wątpie żeby ci dziennikarze sondowali forum i tylko biernie czekali na autentyczne historie. Sami tworzą bajki, potem czekają na odpowiedzi użytkowników i z tego klecą gotowca. W końcu klikalność i wyświetlenia reklam najważniejsze, a ze Grupa WP to właściciel kafe, to nie trzeba stawiać kropki nad i 😉😉😉

Jak dla mnie to jest dno dziennikarstwa. Jeszcze troche, jak im pomysłów zabraknie to będą wrzucali "FOTO DO OCENY" Przemka 😂

Ale są też plusy, bo można się znaleźć tam dzięki komentarzom. Tylko ja bym prosiła by dodawali kto to napisał, co bym sie mogła czuć jak celebrytka 😏 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Hahahaha motzne 😂😂😂 Foto ze zwisem Przemka DO OCENY lub screenshot z gry Scania Truck Driving Simulator jako jego wyimaginowana praca  też DO OCENY, jako artykuł na wp.pl 😂

A co do dziennikarstwa, to jest właśnie era tzw. dziennikarstwa tabloidowego, gdzie masz artyluł z dúpy, ale clickbaitowy tytuł. Wszystko aby nabić jak najwiecej wyświetleń. Tak, ciężko nazywać już to dziennikarstwem... 

Myślę że takie artykuły miały by najwięcej wyświetleń i najwięcej komentarzy 😂

No w sumie to nie jest dziennikarstwo tylko wrzucanie jakiegoś chłamu z internetu by nabić wyświetlenia. Nie sądzę że wszystko oni piszą, dlatego dla mnie to nie do końca w porządku że wyciągają stąd tematy i zarabiają na tym 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic wspulnego  z wp.pl . Sam jestem zaskoczony że jakiś pismak skopiował moją wypowiedź na forum i zrobił z tego urzytek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×