Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nba

Chłopy to prymitywny zobaczą ładna babe i już podrywaja

Polecane posty

 

A ty już dziadu kręcisz awanturę..

Awanturki to sól życia😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Serio? To odpier/dol się i ja to wtedy uczynię. Umowa stoi?

Błąd myślowy dziadu, jak to zwykle u ciebie. To ty zostałeś nakryty na łażeniu za ludźmi żeby ich hejtować, dlatego teraz ja będę łaził za tobą. 

Żeby zatrzymać ten proces trzeba wykonać czynności przeciwne w tej samej kolejności 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Mizernie ocenilas swoje przywary? To chyba niezbyt poprawnie 😃.

 

 

 

Albo "mizernie" albo "przywary". Dwa minusy dają plus.

 

 

Wiem, ta stalkerka łazi za mną już długo.

Jeśli dePeyrac=Rescator, to śmiem twierdzić, że usilnie pracowałeś ma własną stalkerke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Anie lepiej napisać wprost, dziadu jak zwykle chcę zaistnieć Twoim kosztem, bo sam nic sobą nie reprezentuję? Nie bliższe to prawdy?

Nie, ty jak zwykle zmyślasz coś po swojemu. 

Nie będziesz zaczepiał ludzi nie będziesz zaczepiany. Prościej już się nie da 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No właśnie.

Tego tatalajstwa szwenda się sporo. Hejt to specjalnosc internetu. Mogą się przyczepić do każdego.

 

Co "wlasnie"? Rescator to Ty? Relattywista?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Obraz Wasz, to do Ciebie: a czy czułes kiedyś taką zdrożną i perwersyjna chęć by pogadać tu na forum, o czymś innym, niż wypowiadasz się zazwyczaj?

Oczywiście, że tak, ale niestety każdy temat prędzej czy później schodzi na inny temat i kończy się tym samym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Oczywiście, że tak, ale niestety każdy temat prędzej czy później schodzi na inny temat i kończy się tym samym.

Czyli? Sprecyzuj co to jest "to samo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Oczywiście, że tak, ale niestety każdy temat prędzej czy później schodzi na inny temat i kończy się tym samym.

Ty schodzisz na ten temat, napisz do Jono Lancaster'a i zapytaj jak poderwał swoją piękną dziewczynę, podpowiadam pieniędzy on nie ma, nie myślisz chyba, że na przystojną twarz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ty schodzisz na ten temat

Nie, ja tylko odpowiadam na to, co ktoś napisze (nie licząc stworzonych przeze mnie tematów, ale ich jest mało i nie o nich tu mowa).

 

napisz do Jono Lancaster'a i zapytaj jak poderwał swoją piękną dziewczynę, podpowiadam pieniędzy on nie ma, nie myślisz chyba, że na przystojną twarz. 

Został modelem, stał się popularny i pisali o nim w mediach. Albo po prostu miał szczęście i trafił na jedną z tych nielicznych normalnych, które nie patrzą na wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
 

 

Albo "mizernie" albo "przywary". Dwa minusy dają plus.

 

Jeśli dePeyrac=Rescator, to śmiem twierdzić, że usilnie pracowałeś ma własną stalkerke.

Jaka tam znowu stalkerka. Ja tylko wysmiewam głupote głupiego chłopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Właśnie: "albo "mizernie", albo "przywary". Dwa minusy dają plus.

Zatem potwierdzenie? 

Marne to tlumaczenie, ale doceniam zgrabną próbę wykrecenia się od odpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dla mnie to znaczy tylko, że nie po mojej myśli. Onko a jak tak chciałbym być....! Kurna, zapomniałem! Demencja starcza! Wybacz!

Jaka znów demencja?

 

 

Nie śmiej się! Życie jest pełne niespodzianek. Kombatant jestem! Do dzisiaj nie pamiętam czy dostałem kulką przez łopatki czy łopatką przez kulki. Każdemu ma prawo popierdzielić się widzenie świata i rzeczywistości.

Łopatką? Czyli w piaskownicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jak zobaczysz na chodniku 10zl to podnosisz, jak psią kupę to omijasz....

🤦‍♀️Dramatyczna metafora😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie, ja tylko odpowiadam na to, co ktoś napisze (nie licząc stworzonych przeze mnie tematów, ale ich jest mało i nie o nich tu mowa).

Został modelem, stał się popularny i pisali o nim w mediach. Albo po prostu miał szczęście i trafił na jedną z tych nielicznych normalnych, które nie patrzą na wygląd.

Został modelem jak już z nią był. Chłopak jest niesamowicie interesujący, ma poczucie humoru i chociaż oglądałam program z nim lata temu to pamiętam, że wywarł na mnie niesamowicie pozytywne wrażenie ( nie o litość chodzi). Myślę, że na swojej dziewczynie zrobił podobne wrażenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojj, nie sądzę, bym podrywał losowe "baby", to dla dynamicznych facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Został modelem jak już z nią był.

No to zostaje druga opcja, czyli

 

Albo po prostu miał szczęście i trafił na jedną z tych nielicznych normalnych, które nie patrzą na wygląd.

I tyle.

 

Chłopak jest niesamowicie interesujący, ma poczucie humoru

To tak jak ja, tylko że nie mam możliwości tego pokazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×