Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Yod5h633kosu

szukam sex terapeutki

Polecane posty

to nie żart

 

 szukam sex terapeutki dla osób na   wózkach może być  cyber sex na skype  niestety rodzice  nie pomogą  ktoś coś wie lub jakaś   chętna czekam   na kontakt

mój adres

sxhdaj@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rcznr

Z NFZ możesz zapomnieć. Prywatnie taka terapia będzie cię kosztować fortunę. Natomiast chętni czyli inaczej ochotnicy wyginęli na wojnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiem partnerki też raczej nie znajdę  bo przecież jestem na wózku w  naszym kraju sex nie jest  dostępny a to  błąd dlatego jestem tutaj może tutaj kogoś bo już naprawdę nie daję rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rcznr
 

wiem partnerki też raczej nie znajdę  bo przecież jestem na wózku w  naszym kraju sex nie jest  dostępny a to  błąd dlatego jestem tutaj może tutaj kogoś bo już naprawdę nie daję rady

Seks może być niedostępny dla każdego. Dla zdrowych również. Kiedyś byłem maratończykiem. Na wielu zawodach spotykałem ludzi z różną niepełnosprawnością. Pokonywali dystans 42km i 195m na specjalnych rowerach może byś spróbował zrobić sobie taki challenge. Spotkał byś wiele ciekawych osób. Troszkę odmienił myślenie. I kto wie życie czasem płata różne figle. W końcu do odważnych świat należy. Pozdrawiam i powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Seks może być niedostępny dla każdego. Dla zdrowych również. Kiedyś byłem maratończykiem. Na wielu zawodach spotykałem ludzi z różną niepełnosprawnością. Pokonywali dystans 42km i 195m na specjalnych rowerach może byś spróbował zrobić sobie taki challenge. Spotkał byś wiele ciekawych osób. Troszkę odmienił myślenie. I kto wie życie czasem płata różne figle. W końcu do odważnych świat należy. Pozdrawiam i powodzenia.

On mówi o bzykaniu, a nie o bieganiu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

 On mówi o bzykaniu, a nie o bieganiu. 

oczywiście tak miałem kiedyś  przyjaciółkę która 15 lat przychodziła  obiecała dziecko przyszła któregoś mówi ,że się nie rozbiera bo ma nie ogoloną cipkę ale mi to  nie przeszkadza nawet lepiej ona tym wiedziała  powiedziała , że się mnie brzydzi bo jestem na wózku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

oczywiście tak miałem kiedyś  przyjaciółkę która 15 lat przychodziła  obiecała dziecko przyszła któregoś mówi ,że się nie rozbiera bo ma nie ogoloną cipkę ale mi to  nie przeszkadza nawet lepiej ona tym wiedziała  powiedziała , że się mnie brzydzi bo jestem na wózku

To nie przyjaciółka, która mówi w taki sposób o osobie niepełnosprawnej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak mi było przykro już nie dlatego że ona nie chce samo jej podejście i umowa wcześniej  to bolało bardzo długo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie to  jest dla  mnie chore   fakt jestem na  wózku ukrywam  tego  , że  potrzebuję sexsu jak każdy   zdrowy jak   by co jestem chętny cyber  sex z blondynkom    

jak  by jakaś chętna mój  adres 

sxhdaj@gmail.com

proszę o pomoc 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Mnie martwi bardzej, że jej podejście do twojej niepełnosprawności było nieludzkie. 

tacy są ludzie wiem  że ciężko  będzie znaleźć chętną  bo jestem    na wózku 
jest mi bardzo ciężko bez sexsu ale nie ma kto pomóc przykre 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×