Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LvciferAvgvstvs

dlaczego biedacy myślą że jakby mieli pieniądze to by odmienili swoje życie na lepsze?

Polecane posty

 

A wy nadal ten temat rozkminiacie? 🙂 zdążyłam przespać się po południu...a teraz zbieram się zarobić "grosz" na czarno. Pozdrawiam skarbówkę 🙂

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

1 minutę temu, LvciferAvgvstvs napisał: to jest chyba sprawa kluczowa. X zalecają max 90% oszczędności i 10% na rozrywkę. Ja myślę że trzeba znaleźć najtańsze odpowiedniki zamiast rezygnować całkowicie. 

tak się zastanawiam jakie efekty by miało pod względem konsumpcji osobistej podjęcie etatu. czy zwiększyłoby ją, czy zmniejszyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

2 minuty temu, LvciferAvgvstvs napisał: tak się zastanawiam jakie efekty by miało pod względem konsumpcji osobistej podjęcie etatu. czy zwiększyłoby ją, czy zmniejszyło. X zwiększenie bo byś się męczył i chciał coś za to, pojawiły by się koszty pracy, transport, ciuchy, chemia, więcej kalorii w diecie. 

ale z drugiej strony też mocne ograniczenie czasu na konsumpcję. jeszcze jeśli etat by się nie wiązał z detalem to ciuchy i chemia odpadają prawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

I to gdyby to ogarnąć bo tak to jeszcze jedzenie poza domem, trzeba by szybko się ogarnąć gdzie można przyciąć.

no tak, catering to pewność jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

1 minutę temu, LvciferAvgvstvs napisał: ale z drugiej strony też mocne ograniczenie czasu na konsumpcję. jeszcze jeśli etat by się nie wiązał z detalem to ciuchy i chemia odpadają prawie. X mundury w pracy są dobre. Nie traci się pieniędzy. 

lezaczek co myslisz o kupnie teraz akcji tesla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

18 minut temu, akimuszki napisał: lezaczek co myslisz o kupnie teraz akcji tesla? X bój się Boga 😱 teraz będzie wszystko 📉 

trzeba czekać. tylko weź teraz zgadnij, co odbije a co nie po dołku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jak patrzę na te firmy związane z samą epidemią to te wykresy wyglądają jakby się żadnych ustalonych wytycznych nie trzymały, zobacz sobie co się dzieje z wykresem biomedlub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja się zdaam na swoją intuicję kupię niedługo sporo akcji na hybil trafił 🤩👽i za 5lat mój lot na Marsa😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo jak śpiewał Paluch w Bez Strachu "bogaci szukają szczęście w miłości, biedni w monetach [...]"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biedni i bogaci umierają na końcu tak samo, więc po co się starać zbijać majątek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×