Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tyiugf

Trudności dziecka w nauce. Wcale nie chce żeby dziecku stwierdzili upośledzenie umysłowe

Polecane posty

Ktoś w tamtym temacie napisał że chciałbym żeby córce stwierdzili upośledzenie umysłowe. Wcale tego nie chcę. Oczekuje że ktoś w końcu da mi jakąś dobrą radę jak jej pomóc już nie koniecznie w nauce chciaż to też ale próbowałam wszystkiego i nic. Chodzi jeszcze o to jak sprawić żeby nie przestała się uczyć z powodu słabych ocen bo w tedy nawet na 2 nie wyciągnie i zostanie w tej samej klasie. Po za tym i tak na pewno upośledzenia się u niej niej ponieważ nie wskazują na to wyniki testu z 2 skal miała wyniki 85 czyli przeciętny z 1 miała wyniki 64 czyli deficyt a z wszystkich pozostałych 75 czyli na pograniczu normy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja córka też jest na pograniczu.Na początku miała opinię z poradni upośledzenie umysłowe w stopniu lekkim.Jak masz możliwość to niech chodzi do klasy integracyjnej.W opinii powinny być wytyczne dla szkoły i dla rodzica.Nie może się tak długo uczyć codziennie .Staraj się o dodatkowe godziny pracy w szkole z twoim dzieckiem.Moja córka chodzi do technikum.Korepetycje ma z fizyki matematyki chemii.Do matury będzie podchodzić, ale nie wiem czy zda.Do teraz oprócz korepetycji pomagam jej w nauce.Niestety u nas w okolicy nie ma szkoły integracyjnej.Teraz jest o wiele lepiej niż 10 lat temu.Najwiecej należy jednak do rodzica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co zakładasz już trzeci temat? Rad dostałaś dużo, nie wiem czego oczekujesz. Musisz z nią pracować tak jak ci pisali, cudów nie ma. I nic nie sprawi że nagle będzie piątkową uczennicą. Ale jest mnóstwo dzieciaków które jechały od podstawówki na dwójach i trójach, a teraz super sobie radzą, niektórzy mają nawet swoje firmy i zakłady. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ty autorko też orłem nie jesteś, w temacie masz całą masę tragicznych błędów ortograficznych. Córka może to mieć po tobie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×