Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Malutka92

Spadlo mi powodzenie, czuje się gorsza...

Polecane posty

 

Tym bardziej nie ma więc sensu to co napisałaś, ponieważ poddałaś tylko kogoś w ocenę, co też i ze mną próbowałaś zrobić już bardzo szybko.

nie, napisałam tylko swoją opinię na temat potencjalnego powodu braku zainteresowania

na twój temat mam opinię na podstawie twoich wpisów. Straszną atencjuszką jesteś, wiesz? Temat nawet nie jest o tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Naprawdę? Ciekawe, że nie ja sobie paraduję na instagramach zatem z gołą du/pą, tylko inne baby tak robią. To jest błaganie o atencję. Tutaj jestem i piszę co szczerze myślę, jestem anonimowa i piszę tutaj z nudów. Jeśli to jest dla ciebie błaganie o atencję, to sobie możesz tym tyłek podetrzeć. Ja też czytałam twoje wpisy i jakoś nie paliłam się aż tak bardzo do oceny ciebie, a przynajmniej nie zrobiłam tego pierwsza. A to, że temat nie jest o mnie to nie znaczy, że nie mogę się w nim wypowiadać.

chyba wolę osoby które pokazują tyłek niż te które wcinają się w każdy temat i desperacko ściągają całą uwagę na siebie. Tak, wiem...źle zrozumiałaś mój wpis i się w tobie zagotowało, a teraz dół jest za głęboki żeby z niego wyjść. Tak naprawdę jedyne co oceniłam to twoją chęć zwrócenia na siebie uwagi i powalającą hipokryzję. Nie przejmuj się, jesteś anonimowa, nikt się nie dowie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

O, naprawdę? Hipokryzję? A niby z jakiego powodu? Ciekawe, że niby "ściągam całą uwagę na siebie", kiedy nikt nikogo nie zmusza, aby mi w ogóle odpisywał, czy reagował na cokolwiek z mojej strony. A od tego jest to forum aby się w tematy "wcinać", bo od tego jest dyskusja. Do sklepu też idziesz, aby popatrzeć na towar?

Jest różnica między rozmową, a upartym przinaczaniem postów które nie były nawet na twój temat. Po przeczytaniu paru innych Twoich wpisów w innych tematach chcę przeprosić za krytykę, bo mogłam być delikatniejsza, ale opinii nie zmieniam - nie będziesz szczęsliwsza krytykując innych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie były, ale zwróciłam uwagę na dobór słów i nie spodobały mi się, ponieważ jeśli nie zauważyłaś, albo o tym nie pisałaś, trochę identyfikuję się z sytuacją autorki. Też jestem raczej skromną osobą, która nigdy nie ubierała się wyzywająco i miałam problemy z facetami, miałam wrażenie, że nikt mnie nie chce, jednak to bardziej złożony problem i nie myślę, że chodzi tylko o ubiór. Niektórzy faceci wręcz są tym zachwyceni i poszukują takich kobiet, delikatnych, skromniejszych, z miłą buzią, mimo braki makijażu. To jak się zachowują później to już jest druga sprawa, ale zainteresowanie jest i to nie muszą być same stare oblechy. 

Przyjmuję przeprosiny. A co do krytyki to nie robię tego, aby siebie uszczęśliwić, bo to byłaby mistrzowska sztuka wręcz. Krytykuję ludzi, a raczej ich opinię, kiedy po prostu mnie czymś wybitnie razi, a tutaj tak było z tobą niestety.

jak mówiłam tacy faceci nie zagadują raczej do kobiet na fejsie. Jeżeli ktoś chce zachęcać samym wyglądem to ten wygląd musi zwracać uwagę - jak u pstrokatych ptaktów. Nie ma nic złego w byciu skromną osobą, ale nie można być złym o to, że będąc typem A nie jest się traktowanym jak typ B. 

Mnie nie przejmuje czy moja opinia kogoś razi, jak już to irytuje mnie tylko kiedy ktoś na siłę przekręca moje słowa. Poza ludźmi którzy krzywdzą innych właściwie niewiele mnie razi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jest w tym jakaś racja, ale jednak każdy zwraca tą uwagę na wygląd głównie. Może stąd taki pomysł, chęć wyróżnienia się, aby mieć jakieś szanse u większej ilości osób. Młodzi i niebrzydcy faceci na tinder potrafią i tak pisać o seks do laski takiej jak ja, gdzie jest zdjęcie tylko twarzy bez sylwetki i opis, że szukam związku. To też nie zawsze chodzi o to, że jest się traktowanym jak jakiś typ "a" czy "b". Sama napisałaś, że dostajesz zdjęcia pen/isów, a ponoć się nie rozbierasz. Także tego.

trzeba brać pod uwagę jakiego portalu się używa. Facebook to portal społecznościowy...tinder to portal dla ludzi szukających szybkiego se.ksu. Zupełnie inne oczekiwania. 

Ja dostaję zdjęcia penisów bo nawet jak zasłonię się pod szyję to pasuję do "fantazji" danego typu facetów. Swoją drogą, nie ma nic zabawniejszego niż komentowanie tych zdjęć. Jeden facet przez prawie godzine próbował mnie przekonać, że jego pe.nis nigdy nie był złamany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukanie faceta na targowisku próżności to autodestrukcja...no chyba że na bzykanie ale wyrafinowanej taktyki nie oczekiwałabym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trzeba brać pod uwagę jakiego portalu się używa. Facebook to portal społecznościowy...tinder to portal dla ludzi szukających szybkiego se.ksu. Zupełnie inne oczekiwania. 

Ja dostaję zdjęcia pen.isów bo nawet jak zasłonię się pod szyję to pasuję do "fantazji" danego typu facetów. Swoją drogą, nie ma nic zabawniejszego niż komentowanie tych zdjęć. Jeden facet przez prawie godzine próbował mnie przekonać, że jego pe.nis nigdy nie był złamany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

trzeba brać pod uwagę jakiego portalu się używa. Facebook to portal społecznościowy...tinder to portal dla ludzi szukających szybkiego se.ksu. Zupełnie inne oczekiwania. 

 

Taaa niby tak ale jak facetowi na prawdę kobieta się spodoba to i na facebooku do niej napisze, spróbuje nawiązać kontakt, nie będzie robił sobie sztucznych barier typu ,,w końcu to nie portal randkowy, nie wypada pisać do obcych kobiet".  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Taaa niby tak ale jak facetowi na prawdę kobieta się spodoba to i na facebooku do niej napisze, spróbuje nawiązać kontakt, nie będzie robił sobie sztucznych barier typu ,,w końcu to nie portal randkowy, nie wypada pisać do obcych kobiet".  

musiałaby chyba być ponadprzeciętnie atrakcyjna żeby tak było...albo własnie sugerować zdjęciem, że chce żeby do niej pisano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

musiałaby chyba być ponadprzeciętnie atrakcyjna żeby tak było...albo własnie sugerować zdjęciem, że chce żeby do niej pisano

Niekoniecznie, wystarczy ze będzie w typie danego faceta. Tak samo jak w Realu, nie musi ,krzyczeć" swoim wizerunkiem ,,bierzcie mnie" może być zwyczajnie ubrana ale jeśli na prawdę właśnie w oko facetowi i będzie miał sprzyjające okoliczności to pewnie zagada do niej (o ile nie jest meganiesmialy i zahukany). Czy to dużą różnica gdzie facet dobrzy kobiete- czy w Realu czy na FB? Chyba nie, chyba Chodzi o to by była w jego typie... A tym bardziej łatwiej jest napisać na portalu (bo co mu szkodzi, nawet jak dostanie kosza to nie tak spektakularnego, nie bedzie swiadkow) niż zagadac twarzą w twarz, to wymaga trochę więcej odwagi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Niekoniecznie, wystarczy ze będzie w typie danego faceta. Tak samo jak w Realu, nie musi ,krzyczeć" swoim wizerunkiem ,,bierzcie mnie" może być zwyczajnie ubrana ale jeśli na prawdę właśnie w oko facetowi i będzie miał sprzyjające okoliczności to pewnie zagada do niej (o ile nie jest meganiesmialy i zahukany). Czy to dużą różnica gdzie facet dobrzy kobiete- czy w Realu czy na FB? Chyba nie, chyba Chodzi o to by była w jego typie... A tym bardziej łatwiej jest napisać na portalu (bo co mu szkodzi, nawet jak dostanie kosza to nie tak spektakularnego, nie bedzie swiadkow) niż zagadac twarzą w twarz, to wymaga trochę więcej odwagi 

Masz absolutną rację, ale zwróć uwagę, że niewiele jest kobiet które podobają się absolutnie każdemu, więc nie musisz się źle czuć tylko przez to, że nie otrzymujesz dużej ilości wiadomości 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, ale inne portale może są bardziej przeszukiwane w poszukiwaniu dziewczyn, a facebook to tak przy okazji.

Nie wiem, czy masz jakiś profil, na którego wpada mnóstwo nowych facetów?

Bo wydaje mi się, że jeśli masz profil, przez który się przewija mnóstwo osób, bo promujesz ubrania, akcje charytatywne: ratujmy foki, to przy okazji masz strumień ludzi, którzy mogą się Tobą zainteresować.

Ale jeśli jest to profilm, na którym opowiadasz, co w kinie widziałaś, co tam słychać u babci.

To mam wrażenie, że zasięg może być mniejszy siłą rzeczy.

 

A dwa, chciałbym, by było postawione jasno, mały biust nie jest powodem do kompleksów.

Deski znajdują mężów, najgrubsze, najniższe, najwyższe kobiety, faceci też znajdują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam facebooka nie używam, wydaje mi się to możliwe.

Ale nie będę się zarzekał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

w ogóle jak ludzie "przypadkiem" wpadają na profile innych na facebooku?

Przecież wystarczy wpisać w wyszukiwarce imię np jakiejś znajomej która chcemy zaprosić do znajomych i pod spodem wyświetla się masa innych osób o tym samym imieniu. Albo jak jakas moja kolezanka skomentuje moje zdjecie to na tablicy wszystkich jej znajomych wyswiela sie ze skomentowala zdj jakiejś kolezanki). To taki lancuszek i kazdego mozna znalezc na fb. A co, Nie masz FB z nie wiesz? I to nie jest tak ze chce się wszystkim podobać którzy oglądają mój profil ale chociaż niektórym chce się podobac a konto na fb mam od jakiś 10 lat więc przez mój profil się ,,przewinęło" pewnie mnóstwo facetow, wielu widziało moje zdjecia (ktorych nie mam milionow i to nie tylko zdjecia moje, glownie sa z kims, np. Z wesela mojej siostry, zdj mojego krolika, zdanych zdjęć np z piwem a wiec juz mozna chyba stwierdzic ze nie jestem atencyjna laska skupiona tylko na sobie) a dostaje bardzo rzadko zaproszenia do znajomych od obcych facetów, jeśli juz to są to podstarzali ani trochę nieatrakcyjni faceci. Czuje ze tylko takim juz mogę się podobac, ze nie jestem w typie żadnego młodszego faceta... Bo nawet facet taki 6/10 zagaduje pewnie na FB do typowych petard 10/10, a taka jak ja skromna 8/10 jestem NIEWYSTARCZAJACO ładna dla nich 😉. Tak właśnie się czuje...ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Przecież wystarczy wpisać w wyszukiwarce imię np jakiejś znajomej która chcemy zaprosić do znajomych i pod spodem wyświetla się masa innych osób o tym samym imieniu. Albo jak jakas moja kolezanka skomentuje moje zdjecie to na tablicy wszystkich jej znajomych wyswiela sie ze skomentowala zdj jakiejś kolezanki). To taki lancuszek i kazdego mozna znalezc na fb. A co, Nie masz FB z nie wiesz? I to nie jest tak ze chce się wszystkim podobać którzy oglądają mój profil ale chociaż niektórym chce się podobac a konto na fb mam od jakiś 10 lat więc przez mój profil się ,,przewinęło" pewnie mnóstwo facetow, wielu widziało moje zdjecia (ktorych nie mam milionow i to nie tylko zdjecia moje, glownie sa z kims, np. Z wesela mojej siostry, zdj mojego krolika, zdanych zdjęć np z piwem a wiec juz mozna chyba stwierdzic ze nie jestem atencyjna laska skupiona tylko na sobie) a dostaje bardzo rzadko zaproszenia do znajomych od obcych facetów, jeśli juz to są to podstarzali ani trochę nieatrakcyjni faceci. Czuje ze tylko takim juz mogę się podobac, ze nie jestem w typie żadnego młodszego faceta... Bo nawet facet taki 6/10 zagaduje pewnie na FB do typowych petard 10/10, a taka jak ja skromna 8/10 jestem NIEWYSTARCZAJACO ładna dla nich 😉. Tak właśnie się czuje...ehh

Nie wchodzę na profile przypadkowych osób. Jak znajomy znajomego odpowie w jakiejś dyskusji to może...ale tak z powodu samego zdjęcia? Wiem, że moją siostrę czasami zagadują, ale ona jest skubana ponadprzeciętnie ładna i może trochę wyzywająco się ubiera, ale to nie są typy którymi kobiety powinny się interesować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Taaa... 

powiem ci, że twój temat mnie nawet trochę zainspirował do zrobienia małego testu. Wstawiłam na instagram dwa zdjęcia - jedno bardzo artystyczne (moim zdaniem świetne i jestem z niego bardzo dumna), drugie fotka mojej skromnej osoby z głebokim dekoltem. Zgadnij które ma więcej polubień...

 Internet kręci się wokół cycków, nie wygramy z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Przecież wystarczy wpisać w wyszukiwarce imię np jakiejś znajomej która chcemy zaprosić do znajomych i pod spodem wyświetla się masa innych osób o tym samym imieniu. Albo jak jakas moja kolezanka skomentuje moje zdjecie to na tablicy wszystkich jej znajomych wyswiela sie ze skomentowala zdj jakiejś kolezanki). To taki lancuszek i kazdego mozna znalezc na fb. A co, Nie masz FB z nie wiesz? I to nie jest tak ze chce się wszystkim podobać którzy oglądają mój profil ale chociaż niektórym chce się podobac a konto na fb mam od jakiś 10 lat więc przez mój profil się ,,przewinęło" pewnie mnóstwo facetow, wielu widziało moje zdjecia (ktorych nie mam milionow i to nie tylko zdjecia moje, glownie sa z kims, np. Z wesela mojej siostry, zdj mojego krolika, zdanych zdjęć np z piwem a wiec juz mozna chyba stwierdzic ze nie jestem atencyjna laska skupiona tylko na sobie) a dostaje bardzo rzadko zaproszenia do znajomych od obcych facetów, jeśli juz to są to podstarzali ani trochę nieatrakcyjni faceci. Czuje ze tylko takim juz mogę się podobac, ze nie jestem w typie żadnego młodszego faceta... Bo nawet facet taki 6/10 zagaduje pewnie na FB do typowych petard 10/10, a taka jak ja skromna 8/10 jestem NIEWYSTARCZAJACO ładna dla nich 😉. Tak właśnie się czuje...ehh

jaka to jest skromna 8/10?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

powiem ci, że twój temat mnie nawet trochę zainspirował do zrobienia małego testu. Wstawiłam na instagram dwa zdjęcia - jedno bardzo artystyczne (moim zdaniem świetne i jestem z niego bardzo dumna), drugie fotka mojej skromnej osoby z głebokim dekoltem. Zgadnij które ma więcej polubień...

 Internet kręci się wokół cycków, nie wygramy z tym

Ty możesz z tym walczyć nie iść tą drogą  co reszta tylko własną. Ale czy potrafisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba właśnie chodzi o to, że nikt nie chce być "brany w ciemno", każdy chce się podobać potencjalnemu partnerowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wlasnie o to chodzi ze chce trafić na jedną konkretna osobę ,,do pary" ale nie byle kogo a Nie trafiam za żadnego fajnego faceta który by mi się podobał z wzajemnoscia bo takich jest baaardzo malo. Nie potrzeba mi kilku adoratorów ,,słabej jakości" ale jednego konkretnego z którym moglabym być a widzę ze oglądają się za mną faceci juz tylko w średnim.wieku, o wiele starsi albo znacznie mlodsi, tacy po 20-22 lata i Jak się dowiaduja ze mam juz 28 lat to entuzjazm im opada i traktują mnie tylko jak starsza koleżankę (opisuje sytuację gdy poznaje kogoś na baletach i razem tanczymy). I co z tego ze dają mi po 21-23 lata, czar pryska jak powiem.ile na prawdę mam lat... Zaraz ida do swoich młodszych koleżanek 😄. Nawet jeśli im.się podobam to i tak, nawet podświadomie nie traktuja mnie jak potencjalnej partnerki (Mimo ze nieraz deklarują ze wola starsze od siebie). Ja tez ich nie traktuje tak bo dla mnie to za duża różnica wieku, takie trochę goowniarze...ale właśnie często znacznie młodsi mi się podobają wizualnie i wtedy ubolewał ze taki nie ma tyle lat co ja...a tacy przed i po 30scte mu często maja nadwagę. lysine, buraczana twarz...i choćby nie wiem.jak samotna była to nie będę z facetem który mnie wizualnie odpycha bo to byłaby męka. Chodzi o to ze nie.podrywa mnie NIKT w podobnym wieku lub trochę starszy, który by mi się choć trochę podobał fizycznie i który nie miałby zyyebanego charakteru. Zawsze jest cos nie tak (i nie są to jakieś malo istotne kwestie typu odrzucanie kogoś przez wzrost czy zarobki- bo na kasę nie patrzę).

Masz PRZESR'ANE, bo zawsze będzie coś nie tak, ZAWSZE. A wiesz co jest najgorsze, że z czasem twój wybór będzie coraz gorszy, bo co ciekawszy facet to będzie zajęty, zostaną tylko niedobitki, to będzie dla ciebie tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×