Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ImTheOne

czy kobieta możesz być zazdrosna o nieatrakcyjne kobiete

Polecane posty

że ktoś kto jęk się podoba nie gada z nią tylko z tamtą? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oczywiście że tak, nawet im mniej atrakcyjna z wyglądu tym bardziej. to jedna z lepszych taktyk - rozmawiać z kobietami które są mało atrakcyjne aby zwrócić na siebie uwagę tych ładniejszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak może. Bo Panowie zazwyczaj na życie biorą kobiety mało atrakcyjne.  Jeszcze nie widziałam by np Lekarz ,Prawnik miał modelkę z Instagramu.  Właśnie zazwyczaj te brzydsze kobiety szybko są zaobrączkowane.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Hahahaha, no na pewno. Na kafe bzdura bzdurę pogania.😉

😄 Ale jest tak.  Widzę często że Faceci biorą może nie brzydkie kobiety za żony bo brzydkich nie ma ale te mniej atrakcyjne.  Nie wiem w sumie czemu tak jest ? Np Ci wykształceni mają przeciętne żonki ale ważne że o dobrym serduszku.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podejmowanie tego typu działań jeszcze dubluje swoje efekty przez to że dajemy wrażenie osób które nie zwracają uwagi na wygląd, a atrakcyjne kobiety mają powyżej uszu spermiarzy którzy słodzą im jakie są piękne przez pół dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To mają po prostu pH. Jest wiele pięknych kobiet o dobrym serduszku.😉

Pewnie że tak , zresztą każdy ma swój gust.  Bardziej to z pierwszą opinia bym się nie zgodziła - że ktoś rozmawia z kimś nie atrakcyjnym by przykuć czyjąś uwagę .. rozmowa jest ciekawa to rozmawiam nie zależnie jak kto wygląda.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andromeda3

Często kochanki nie są atrakcyjniejsze od żon. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Oj są. Chyba nie byłaś w Niemczech.

W sumie no tak jeszcze Niemki zostały.  A podobno są wyjątkowo nie ładne.  Inny typ urody.  I to fakt - nie byłam.  Tylko przejazdem ale to się nie liczy.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Często kochanki nie są atrakcyjniejsze od żon. 

To też właśnie zauważyłam że np ma śliczna żonę w domu - a kochankę takiego stracha na wróble. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

 

Widzę zaprzeczenie. Dobrze mija sobotni wieczór?👌🍸czy🍺😁

Bo tutaj chodzi mi o to że Panowie wykształceni większość nie mają prze pięknych żon.  Ale są tacy co mają " perełki" i kochanki brzydkie.  Nie , nie pije 😀💁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Inny typ urody? Raczej całkowity jej brak i gdybym tego nie zobaczyła na własne oczy to nigdy bym nie uwierzyła. 😉 Zdarzają się ładne kobiety, ale te brzydkie przebijają wszystko. 

Aż muszę w tym roku pojechać do Niemiec na 2 dni na wycieczkę.  😀 Bo nie jesteś pierwsza osoba która mi mówi że takie pasztety że strach się bać.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

 

Widzę zaprzeczenie. Dobrze mija sobotni wieczór?👌🍸czy🍺😁

A jeśli chodzi o sobotni wieczór to idealnie 😀 leżę w łóżku , relax . Film , Kafateria.  A Tobie ? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie rozumiem facetów, którzy mają"perełki" i jeszcze szukają kochanek (brzydkich czy ładnych to mało istotne).

Uwierz mi że tego nie idzie pojąć.  Ale gdybym tego nie widziała na własne oczy to była bym całe życie przekonana że piękna kobieta nie ma powodów by się martwić gdy konkurencja nie stanie się ta " piękniejsza".  Jednak okazuje się że nawet z ponad przeciętna uroda człowiek nie może być spokojny.  😕 Dla mnie to jest co najmniej dziwne gdy ludzie akurat się dopasowali - dogadują na każdej stopie.  Urodna kobieta a ktoś skok w bok robi z dużo brzydsza i to tak wygląda jak " z braku laku " ? 💁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

 

No ja się zastanawiam co robię na kafe, ale ponoć chodzenie po bagnach wciąga.😀 Oglądam filmy dokumentale i programy publicystyczne. W sumie zaczynam też się uczyć niemieckiego. Nie jest taki straszny ten język, ale to chyba dlatego, że ja lubię języki obce.

Nie wychodzę z domu, wolę siedzieć grzecznie i nie ryzykować.☺

Uwielbiam filmy dokumentalne , ostatnio fajny oglądałam o Arabii Saudyjskiej.  😀 Niemiecki miałam w liceum 3 lata - jakoś mnie nie przekonał do siebie ale nie jest trudny  ,ucz się ucz ! Wiedzy nigdy za dużo ,! A jeśli chodzi o " ryzyk - fizyk " w weekend to fakt że zawsze ktoś się znajdzie że z domu wyciągnie , ja też dziś siedzę na tym tyłku i odpoczywam i dla nikogo mnie nie ma 🙃 !!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

 

No ja się zastanawiam co robię na kafe, ale ponoć chodzenie po bagnach wciąga.😀 Oglądam filmy dokumentale i programy publicystyczne. W sumie zaczynam też się uczyć niemieckiego. Nie jest taki straszny ten język, ale to chyba dlatego, że ja lubię języki obce.

Nie wychodzę z domu, wolę siedzieć grzecznie i nie ryzykować.☺

Tak się zastanawiam że szkoda że na Kafe nie ma np - wciskam w telefonie mikrofon ( mówię jak w Messenger' e . ) Nagrywa się wypowiedź i buuum ! Dodajesz.  Było by wesoło 🙃😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja tam bardziej nie chcę spotkać się z wirusem🌀

Rzeczywiście i ten wirus panuje 🤬 będziemy zdrowi jak 🎏 rybka ! 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Przecież możesz dyktować do mikrofonu😉 teraz już na każdej klawiaturze jest taka opcja. I ok, być może fajnie by było, aczkolwiek zależy na jaki temat miałabyś się wypowiadać.😀

No właśnie ale swego przesłania nie mogę nagrać i się podzielić własnym zdaniem na głos 😀 rany gdyby była taka możliwość to ja już widzę co na Kafaterii by się działo. 🙈😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No właśnie ale swego przesłania nie mogę nagrać i się podzielić własnym zdaniem na głos 😀 rany gdyby była taka możliwość to ja już widzę co na Kafaterii by się działo. 🙈😂

Wyobrażasz sobie jak by się czasem ludzie kłócili ? Umarła bym ze śmiechu 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie chce mi się płacić pincet euro za 3 noce w hotelu + obiady i kolacje w restauracjach, drinki w barach, etc. Jak się bawię to na całego, a do barów co weekend mnie mie ciągnie i nie mam zamiaru tego zmieniać. 😉

Ja często apartament fajny wynajmę by po prostu się odchamic.  Winko , obiad + fajna osoba i atmosfera.  Rany za niedługo wiosna to na 3 dni muszę gdzieś się wybrać.  Domek z jakuzzi i sauna , góry.  Święty spokój.  Naładować baterię 🙂 na Booking ostatnio oglądałam cenowo i komfort by jakiś był no i oczywiście klimat.  A także miejsce czyli musi być czyste powietrze  by człowiek się dotlenil 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No raczej było by kiepsko. Kiedyś grałem w GGE na kompie i robiliśmy sobie "narady" na TS-ie, jeden wielki bajzel. Gdy ludzie się nie widzą i tylko gadają to robi się chaos, bo każdy chce przekrzyczeć każdego.

Faktycznie o tym pomyślałam teraz też  i szczerze powiedziawszy taka opcja by mogła być góra 1 dzień.  Tak dla kombinacji . Ludzie by po prostu się nie zrozumieli.  I wszystko by się posypało.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

U mnie to raczej spontan. To też muszę zmienić.☺

Ja lubię mieć już miejsce zarezerwowane.  Nie martwię się że będę spala pod gołym niebem.  Ale i tak jest Pięknie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jest to możliwe bo i takie problemy już tu się pojawiały... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Miejsce to trzeba mieć w środku lata na Costa Blanca... nie jest to potrzebne zimą w Amsterdamie albo w Hadze. Natomiast muszę wyzbyć się chęci na spontan.😀

Czemu wyzbyć ? Spontany są ciekawe.  Ja po prostu dla mojego bezpieczeństwa by nie spać na zielonej trawce to muszę zarezerwować lokum.  Ale jak człowiek jedzie w grupie ,jest więcej osób to wtedy nie zastanawiam się jakos specjalnie - czy wszystko jest zapięte na ostatni guzik bo wiem że jak by nie było - to przetrwamy 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja tam rezerwuję pokój tego samego dnia. Wtedy tam jadę i już.

A to w sumie identycznie jak ja ! Tydzień wcześniej także nie robię rezerwacji. Albo dzień wcześniej albo w ten sam dzień 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×