Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wer62626

Nie wiem co robić dowiedziałam się o chłopaku czegoś czego bym się po nim totalnie nie spodziewała.

Polecane posty

A więc nie wiem od czego zacząć . Mam 17 lat ,mój chłopak 18 i jesteśmy już rok razem . Dwa dni temu powiedział mi że robił minetki własnej siostrze... najpierw powiedział że to było jednorazowe ,później że parę razy ,a na końcu przyznał się że robił to z siostrą przez 2 lata i ostatni raz był chwilę przed byciem ze mną . Nie wiem co o tym myśleć bo z jednej strony nie daje mi to spokoju dlaczego dopiero teraz mi to powiedział i jak on w ogóle mógł to robić z młodszą siostrą... ( jest ona 2 lata młodsza od niego) ,a z drugiej chyba nie powinnam patrzeć na jego przeszłość ,bo chyba liczy się to, że jestem z nim w związku szczęśliwa . Problemem jest to że od kiedy się o tym dowiedziałam słabiej sypiam , nie daje mi ta sprawa spokoju i dręczy mnie ona mimo iż to było przed byciem ze mną .Mam totalny mętlik w głowie . Bardzo prosiła bym o pomoc co w takiej sytuacji mogła bym zrobić . 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest normalne. I jeszcze się przyznał. Lepiej to zakończ. A gdyby tak w przyszłości przyszło mu do głowy robić to swojej córce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To nie jest normalne. I jeszcze się przyznał. Lepiej to zakończ. A gdyby tak w przyszłości przyszło mu do głowy robić to swojej córce?

Bardzo słuszna uwaga. Skoro nauczył się robić takie rzeczy z siostrą będąc bardzo młodym to nawet później jak już będzie starszy to będzie uważał że nie ma w tym nic złego i może przenieść te zachowania np na córkę. "Czym skorupka za młodu...".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A więc nie wiem od czego zacząć . Mam 17 lat ,mój chłopak 18 i jesteśmy już rok razem . Dwa dni temu powiedział mi że robił minetki własnej siostrze... najpierw powiedział że to było jednorazowe ,później że parę razy ,a na końcu przyznał się że robił to z siostrą przez 2 lata i ostatni raz był chwilę przed byciem ze mną . Nie wiem co o tym myśleć bo z jednej strony nie daje mi to spokoju dlaczego dopiero teraz mi to powiedział i jak on w ogóle mógł to robić z młodszą siostrą... ( jest ona 2 lata młodsza od niego) ,a z drugiej chyba nie powinnam patrzeć na jego przeszłość ,bo chyba liczy się to, że jestem z nim w związku szczęśliwa . Problemem jest to że od kiedy się o tym dowiedziałam słabiej sypiam , nie daje mi ta sprawa spokoju i dręczy mnie ona mimo iż to było przed byciem ze mną .Mam totalny mętlik w głowie . Bardzo prosiła bym o pomoc co w takiej sytuacji mogła bym zrobić . 

 

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

tak, przeszlosc sie nie liczy, najwazniejsze ze jestes szczesliwa

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Gdyby kogos zabil tez bys miala taki tok myslenia?

Pozatym to jest zart czy na serio 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

A więc nie wiem od czego zacząć . Mam 17 lat ,mój chłopak 18 i jesteśmy już rok razem . Dwa dni temu powiedział mi że robił minetki własnej siostrze... najpierw powiedział że to było jednorazowe ,później że parę razy ,a na końcu przyznał się że robił to z siostrą przez 2 lata i ostatni raz był chwilę przed byciem ze mną . Nie wiem co o tym myśleć bo z jednej strony nie daje mi to spokoju dlaczego dopiero teraz mi to powiedział i jak on w ogóle mógł to robić z młodszą siostrą... ( jest ona 2 lata młodsza od niego) ,a z drugiej chyba nie powinnam patrzeć na jego przeszłość ,bo chyba liczy się to, że jestem z nim w związku szczęśliwa . Problemem jest to że od kiedy się o tym dowiedziałam słabiej sypiam , nie daje mi ta sprawa spokoju i dręczy mnie ona mimo iż to było przed byciem ze mną .Mam totalny mętlik w głowie . Bardzo prosiła bym o pomoc co w takiej sytuacji mogła bym zrobić . 

 

Czyli zaczęli jak on miał 15 lat a siostra 13. No cóż, nudzili się? Pytałaś się dlaczego? Co jeszcze powiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak pytałam się dlaczego i cały czas słyszę odpowiedź nie wiem lub nie pamiętam a jak drążyłam temat to on że może się nudzili. I to żadne provo bo niestety ,ale zdarzyło się to na serio ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Czyli zaczęli jak on miał 15 lat a siostra 13. No cóż, nudzili się? Pytałaś się dlaczego? Co jeszcze powiedział?

Tak on miał 15 lat a siostra 13 . Ale mówił mi też że to zdarzało się co jakiś czas, w sensie tak co miesiąc ,dwa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze podobno ogromnie żałuję ,co dla mnie jest troche dziwne bo jakoś przez te 2 lata nie żałował tego. Chce on iść z tym do psychologa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A więc nie wiem od czego zacząć . Mam 17 lat ,mój chłopak 18 i jesteśmy już rok razem . Dwa dni temu powiedział mi że robił minetki własnej siostrze... najpierw powiedział że to było jednorazowe ,później że parę razy ,a na końcu przyznał się że robił to z siostrą przez 2 lata i ostatni raz był chwilę przed byciem ze mną . Nie wiem co o tym myśleć bo z jednej strony nie daje mi to spokoju dlaczego dopiero teraz mi to powiedział i jak on w ogóle mógł to robić z młodszą siostrą... ( jest ona 2 lata młodsza od niego) ,a z drugiej chyba nie powinnam patrzeć na jego przeszłość ,bo chyba liczy się to, że jestem z nim w związku szczęśliwa . Problemem jest to że od kiedy się o tym dowiedziałam słabiej sypiam , nie daje mi ta sprawa spokoju i dręczy mnie ona mimo iż to było przed byciem ze mną .Mam totalny mętlik w głowie . Bardzo prosiła bym o pomoc co w takiej sytuacji mogła bym zrobić . 

 

młodego hormony cisną, ale ważne że był z tobą szczery, to się liczy bardziej niż to co robił i z kim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo duzo takich  bliższych  relacji jest miedzy rodzeństwem zwlaszcza z krótka "roznica wieku". Pewnie ciekawość,jeden pokój wspólny,  bliska  relacja z siostrą ( na tamten moment wydawało im  się,  że nic złego nie robią), nuda, hormony i chęć zdobycia doświadczenia.  Jeśli to zakończył to dobrze. Gorzej jak  by dalej to praktykowal będąc z Tobą. Wtedy świadczyło by,że siostra jest kimś więcej niż tylko siostra-  dla niego. Jeśli go to bardzo męczy niech idzie do tego psychologa. A Ty spokojnie na ten moment możesz tylko obserwować  po cichu. I szczerze z nim rozmawiać. Jeśli Ciebie też ta sytuacja gnębi psychicznie również idź do niego. To nic nie zaszkodzi i nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

A i jeszcze podobno ogromnie żałuję ,co dla mnie jest troche dziwne bo jakoś przez te 2 lata nie żałował tego. Chce on iść z tym do psychologa 

To bardzo dobrze, że chce iść do psychologa. Już jesteście ze sobą dość długo, znasz jego siostrę (spotykasz się z nią od czasu do czasu) i jego rodziców?🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Straszne z własną siostrą ten świat oszalał. Takie zachowanie to margines społeczeństwa zamiast chronić siostrę od wszelkich niebezpieczeństw naraził na psychiczną huśtawkę moralną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To bardzo dobrze, że chce iść do psychologa. Już jesteście ze sobą dość długo, znasz jego siostrę (spotykasz się z nią od czasu do czasu) i jego rodziców?🙂

Niezbyt rozmawiam z jego siostrą bo jest taka cicha ale z jego rodzicami już trochę razy rozmawiałam jak byłam u niego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

Niezbyt rozmawiam z jego siostrą bo jest taka cicha ale z jego rodzicami już trochę razy rozmawiałam jak byłam u niego .

Jak myślisz (z perspektywy czasu), chciałabyś wiedzieć to co co wiesz czy raczej nie? Na zdrowy rozum nie powinien już przejawiać takich zachowań względem siostry jak spotkał ciebie🙂 Nie mam pojęcia jakie ona (siostra) może mieć do tego podejście. Możesz jeszcze się jego o to wypytać🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jak myślisz (z perspektywy czasu), chciałabyś wiedzieć to co co wiesz czy raczej nie? Na zdrowy rozum nie powinien już przejawiać takich zachowań względem siostry jak spotkał ciebie🙂 Nie mam pojęcia jakie ona (siostra) może mieć do tego podejście. Możesz jeszcze się jego o to wypytać🙂

Z tego co mówił to z siostrą niezbyt rozmawiają i on się wręcz brzydzi tego co zrobił ,powiedział ,że jego siostra ma ,że tak się określe wy...e w to co się działo i żyje własnym światem . Jeśli chodzi o mnie to z jednej strony wolała bym o tym nie wiedzieć,a z drugiej dobrze ,że wiem bo męczyło by go to przez cały związek . Poza tym cieszę się ,że w ogóle odważył mi się to powiedzieć i nie ukrywał to przede mną .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×