Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewuniaaaa

Jak się z tego uwolnić.

Polecane posty

Rozwodzę się od półtora roku i mieszkam sama. Były mąż nigdy się z tym nie pogodził , utrudnia mi życie na wszystkie sposoby. Sprawa o stalking w toku. Ostatnio zniszczył moja relacje z kimś bardzo ważnym, bo facet tego nie ogarnął i się usunął, nie chciał brać w tym udziału. Były mi powiedział, że jego celem jest zniszczenie każdej mojej relacji i znajdzie każdego z kim będę się spotykać. Co ja mam zrobić? Podpytuje dzieci , czy jestem w domu, co robię itd. Macie na to jakiś pomysł? Już nie wiem co robić, żeby dał mi spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozważ wyprowadzkę do innego miasta, albo nawet na jakiś czas wyjazd za granicę, żeby się na dłuższy czas odciąć od męża.
Nie rozmawiaj z nim, nie odpisuj, zablokuj wszelką możliwość kontaktu, nawet zmieniając nr telefonu. Twój mąż pewnie jeszcze nie zrozumiał, że to koniec, może dajesz dwuznaczne sygnały ? Czy po rozstaniu sypiałaś z nim co jakiś czas ? bo niestety to częsta praktyka i mnie też to spotkało, a próba powrotu była totalną katastrofą..

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie daje mu sygnałów żadnych, nie sypialam z nim , czeka nas ostatnia sprawa i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Raczej będzie gorzej niż lepiej. Trzeba bardzo na ostro -zakaz zbliżania się (nie jest łatwo pewnie ) ,ale w tym wszystkim dzieciaków szkoda ,bo one rozdarte sa pewnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×