Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MamaStasia

Placz niemowlecia

Polecane posty

Witajcie, mam problem z synkiem 8 miesięcznym. Otoz w każdą noc budzi się co godzinę z płaczem. Czy ktoras z Was tez tak miała? Czy możliwe, że to zeby? Dodam, że dolne jedynki już wyszły. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, w podobnym wieku były gorsze noce ale szybko minęły, okazało sie że wychodziło 6 zębów na raz tzn wszystkie dwójki i górne jedynki. A dlugo te źle noce trwają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te złe noce trwają już ponad tydzień i powoli nie mam już siły. W ciagu dnia synek jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To na pewno żeby, sprobuj dentinox i Nurofen na noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój syn miał podobnie i to nie przez zęby.5-7 pobudek w nocy to była norma.W wieku 2-7 miesięcy przesypiał całe noce a potem do 2,5 roku ciągle się budził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurde, nawet mnie nie strasz. Nie wyobrażam sobie wstawania w nocy jeszcze przez 2 lata!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie połowa forum mnie za to zje - dajesz mu sypiać ze smoczkiem?

Nasz ma b. dużą potrzebę ssania odkąd przeszliśmy na więcej posiłków "bezbutelkowych", nawet picie dostaje ze swojego kubeczka i teraz sam jak ma w zasięgu ręki smoczek to go bierze do zabawy, albo "właściwego użytku" w ramach samoobsługi. Zasypia najczęściej ze smoczkiem, który po jakimś czasie wypluwa i sporadycznie zdarza się pobudka w środku nocy, żeby mu go ponowie dać i od razu zasypia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Witajcie, mam problem z synkiem 8 miesięcznym. Otoz w każdą noc budzi się co godzinę z płaczem. Czy ktoras z Was tez tak miała? Czy możliwe, że to zeby? Dodam, że dolne jedynki już wyszły. 

Umyj dobrze ręce i wymacaj dziecku dziąsła. Jak grube, miękkie i gorące, to na pewno zęby. Opcja ze smoczkiem też możliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To oddaj dziecko komuś kto sobie to wyobraża. Myślałaś że dzieciątka w nocy ładnie zawsze spia? Gdzie się tego naczytała czy naogladalas. Dzieci mają różne fazy rozwoju. Potem będzie spać w nocy i niespokojny w dzień. Albo ryczeć noc i dzień. Strzelisz sobie wtedy w łeb? 

Widze że nie ja jedna mam ciężkie noce... na szczęście nie musze wylądować swojej frustracji na forum. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×