Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nba

Czy lubicie taki styl podrywu?

Polecane posty

 

Tak, kobiety to uwielbiają. Jeśli facet mówi prosto z mostu, czego chce, to kobiety uważają go za mało tajemniczego i nie są zainteresowane.

dwie strony o tym, że kobiety tego nie lubią...ale ty wiesz lepiej 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

dwie strony o tym, że kobiety tego nie lubią...ale ty wiesz lepiej 😄

Już dawno zauważyłem, że kobiety jedno piszą, a drugie robią.

Niby nie lubicie, ale w praktyce wychodzi, że jednak lubicie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Już dawno zauważyłem, że kobiety jedno piszą, a drugie robią.

Niby nie lubicie, ale w praktyce wychodzi, że jednak lubicie 🙂

bo kontekst jest ważny. Lubię jak droczy się ze mną mój kolega, mój mąż...nie wiem...mój kot jak zaczepia mnie łapką spod drzwi do łazienki. To już są istniejące relacje, znam te osoby (i koty), wiem jakie są, wiem jaki mają do mnie stosunek. Kiedy poznajesz kogoś nowego droczenie się nie jest wskazane bo wymaga dużej ilości interpretacji. 

Wiele rzeczy które mówią bliscy znajomi, partnerzy czy rodzina byłoby przejawem chamstwa kiedy powiedziane przez obcą osobę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

bo kontekst jest ważny. Lubię jak droczy się ze mną mój kolega, mój mąż...nie wiem...mój kot jak zaczepia mnie łapką spod drzwi do łazienki. To już są istniejące relacje, znam te osoby (i koty), wiem jakie są, wiem jaki mają do mnie stosunek. Kiedy poznajesz kogoś nowego droczenie się nie jest wskazane bo wymaga dużej ilości interpretacji. 

Wiele rzeczy które mówią bliscy znajomi, partnerzy czy rodzina byłoby przejawem chamstwa kiedy powiedziane przez obcą osobę. 

To ciekawe, bo kiedy zaczynam nową relację, to się właśnie nie droczę (bo nie wiem jak ta druga osoba zareaguje). I wychodzi na to, że te kobiety jednak chciały być w ten sposób traktowane, a przez to, że podchodziłem do nich normalnie, ignorowały mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To ciekawe, bo kiedy zaczynam nową relację, to się właśnie nie droczę (bo nie wiem jak ta druga osoba zareaguje). I wychodzi na to, że te kobiety jednak chciały być w ten sposób traktowane, a przez to, że podchodziłem do nich normalnie, ignorowały mnie.

nigdy cię nie poznałam więc nie wiem co jest nie tak w tym jak podchodzisz do ludzi. Można podejść na luzie i nie być poważnym, ale bez droczenia się. 

W tych sprawach panuje zasada "co wolno wojewodzie..." Na przykład, parę weekendów temu stałam w kolejce po niezdrowe jedzenie i mąż podszedł z tyłu i pogilgotał mnie w tyłek. Nie wiedziałam, że to on więc tylko fakt, że wiedział jaka będzie rekacja i się odchylił to tyłu sprawiła, że nie dostał w łeb. Obcy facet po prostu nie mógłby czegoś takiego zrobić i wyjść z zębami. To samo dotyczy słownych żartów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Można podejść na luzie i nie być poważnym, ale bez droczenia się.

Tak właśnie robię.

 

W tych sprawach panuje zasada "co wolno wojewodzie..." Na przykład, parę weekendów temu stałam w kolejce po niezdrowe jedzenie i mąż podszedł z tyłu i pogilgotał mnie w tyłek. Nie wiedziałam, że to on więc tylko fakt, że wiedział jaka będzie rekacja i się odchylił to tyłu sprawiła, że nie dostał w łeb. Obcy facet po prostu nie mógłby czegoś takiego zrobić i wyjść z zębami. To samo dotyczy słownych żartów. 

To oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To ciekawe, bo kiedy zaczynam nową relację, to się właśnie nie droczę (bo nie wiem jak ta druga osoba zareaguje). I wychodzi na to, że te kobiety jednak chciały być w ten sposób traktowane, a przez to, że podchodziłem do nich normalnie, ignorowały mnie.

Droczenie to flirt. Bez flirtu nie ma uwodzenia.

Poza tym, gdy mi ktoś wali prosto z mostu, to jednak często wykonuję solidny krok w tył. Nie lubię dostawać taranem po łbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×