Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gggygg

Wasze nastoletnie dzieci też się tak zachowają?

Polecane posty

Moja córka ma 16 lat ciągłe siedzi na telefonie albo przed telewizorem i czasami ale dość rzadko przy komputerze. Cały dzień przemieszcza się od telewizora do komórki albo lodówki.  Na pytanie typu co w szkole, co robisz, co masz w tym telefonie itp odpowiada nic. Wogóle nie wychodzi z domu. Potrafi pół dnia przesiedzieć w domu z telefonem i słuchawkami w uszach. Nie interesuje się kompletnie niczym. Jak była młodsza to chodziła do koleżanek i miała jeszcze pomysły jak inaczej spędza się czas a teraz robi tylko to. Dodatkowo ostatnio chodzi tak smutna jakby w depresji była ale jej nie ma bo czasami się jeszcze uśmiecha i śmieje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, moja córka ma 14lat,nie ma wifi w telefonie. Rysuje ifajnie jej to wychodzi, namiętnie czyta książki , z TV oglada tylko TTV i jakieś Animal Planet, rzadziej już kanały z filmami dla mlodzieży. Ma zakaz ogladania trudnych spraw i innych dziwnym paradokumentalnych mózgojepuw. Za to jak każda chyba nastolatka ma syf w pokoju 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja córka nie jest nastoletnia ale pamiętam jak ja byłam w twojej córki wieku albo nawet trochę młodsza to tak miałam. Mamy 21 wiek i niestety teraz to normalne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×