Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gggddg

Czy dziecku mogło się coś stać podczas porodu ? Czy mogła być niedotleniona?

Polecane posty

Wczoraj urodziłam córkę. Na początku wszystko mnie bolało. Lekarze mówili mi że jeszcze nie rodzę ale tak właśnie się czułam. W końcu okazało się że jest w coś zaplątana i musieli zrobić cesarkę. Jak się urodziła była zielona. To normalne? Lekarze twierdzą że tak. Dostała 9 punktów przez zabarwienie skóry. Ma 54 cm wzrostu i waży 2500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okazało się, że jest w coś zaplątana? Nie wiesz co się stało? dlaczego zrobili ci cesarkę? 😮

Nie wiem, moje dziecko nie było zielone po CC. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Okazało się, że jest w coś zaplątana? Nie wiesz co się stało? dlaczego zrobili ci cesarkę? 😮

Nie wiem, moje dziecko nie było zielone po CC. 

Zrobili cesarkę bo dziecko  się tak zaplątało w pępowinę że nie można było jej urodzić inaczej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zrobili cesarkę bo dziecko  się tak zaplątało w pępowinę że nie można było jej urodzić inaczej. 

No tak myślałam, że w pępowinę, ale tak to napisałaś jakbyś kompletnie nie wiedziała i nie była poinformowana co się stało, że musieli przeprowadzić operacje. 

Jak się czuje malutka? I mama? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Po pierwsze gratuluje nowej mamie!  Przykro, ze byly problemy, ale super, ze ostatecznie wszystko sie dobrze rozwiazalo.

Jak w koncu malenka ma na imie?

Corka moze byc zolta i wchodzic w jakies tego odcienie, ale zielona to raczej brzmi nieprawdopodobnie.  Niedotlenienie powoduje zwykle biale, sine, niebieskawe odcienie, a nie zielone.  Dzieci maja rozne kolory i kondycje skory po urodzeniu jak rowniez moga byc pokryte roznymi substancjami.  Jezeli byla taka tylko po porodzie, a teraz ok to moze to bylo odbarwienie skory pod wplywem zoltaczki lub kupy w wodach plodowych (przenoszone dzieci maja tak nieraz).  Jezeli dostala 9 i tera zjest ok to pewnie wszystko w porzadku i nie ma co sie stresowac i doszukiwac problemow

 

Dziękuję. Teraz jest już wszystko dobrze. Karolina 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No tak myślałam, że w pępowinę, ale tak to napisałaś jakbyś kompletnie nie wiedziała i nie była poinformowana co się stało, że musieli przeprowadzić operacje. 

Jak się czuje malutka? I mama? 

Dobrze ale muszę leżeć. Z malutką jest wszystko dobrze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mojej kuzynki dziecko urodziło się zielone, ale ona przenosiła ciążę ,zrobili jej cesarkę w 42 tygodniu ciąży bo nie miała w ogóle zwiastunów porodu, wody płodowe były zielone, syn zdrowy- dzisiaj ma 7 lat a ona pół roku temu urodziła drugiego chłopca przez CC planowane.

Dodam jeszcze że lekarze w klinice w której rodziła wmawiali jej że skoro nie ma skurczy to jeszcze nie czas porodu bo na pewno źle jest obliczony termin porodu itp itd etc dopiero jak dziecku zaczęło spadać tętno to zrobili cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam zielone wody płodowe z powodu przenoszonej ciąży i była owinięta pępowina 🙂 córka ma się dobrze 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×