Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czerwcowamama

Brązowy okres po porodzie

Polecane posty

Hej, jestem 9 miesięcy po cc, karmie piersią i biorę tabletki antykoncepcyjne. Ostatnio na wizycie u gin dowiedziałam się ze cały czas nie wróciła mi płodność. Tydzień temu dostałam brązowy okres, nie było to plamienie tylko normalny okres tylko kolory brązowego. Czy to normalne ?? To pierwsza miesiączka po porodzie, teraz dodatkowo czuje skurcze macicy. Ciąże wykluczam bo nie byłam płodna i regularnie zażywam tabletki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, najlepiej zapytaj się lekarza. Ja jestem 6 miesięcy po porodzie i też miałam "brązowy" okres, i mi położna powiedziała że to normalne. Tyle że ja mam spirale więc to też może być przyczyną. Skurcze macicy też mam od czasu do czasu. Ja bym zapytała lekarza mimo wszystko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak ta płodność wraca skoro się tabletki bierze? Może mnie ktoś uświadomić jak się stosuje piguły po porodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A jak ta płodność wraca skoro się tabletki bierze? Może mnie ktoś uświadomić jak się stosuje piguły po porodzie?

Milam na myśli to ze nawet gdybym nie brała tabletek to płodności nie było, tak powiedział mi lekarz. Jednak podczas brania tabletek miesiczka występuje , nie znam się na tym🤷‍♀️🤷‍♀️ Zreszta nie o to pytałam wiec nie wiem po co te docinki od razu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem pół roku po cc, od 4 m-cy biorę Limetic i też mam ciemnobrązowe plamienia, bo okresem bym tego nie nazwała. Pierwsza miesiączkę dostałam jakoś po 8 tygodniach po porodzie (jeszcze wtedy nie stosowałam antykoncepcji) i była to taka normalna krew miesiączkowa, ale plamienie też było jednodniowe. Od momentu brania tabletek jest zdecydowanie ciemniejsze i nieregularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Milam na myśli to ze nawet gdybym nie brała tabletek to płodności nie było, tak powiedział mi lekarz. Jednak podczas brania tabletek miesiczka występuje , nie znam się na tym🤷‍♀️🤷‍♀️ Zreszta nie o to pytałam wiec nie wiem po co te docinki od razu:)

E tam docinki, ciekawość. Po prostu zastanawia mnie jak działa blokowanie płodności bez płodności i rozpoznanie tego przez lekarza. Nie brałam nigdy pigułek więc mnie to ciekawi od strony fizjologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×