Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kayla908

Pierwsza randka z facetem - gdzie

Polecane posty

Chce spotkać się z facetem poznanym przez internet, przeszkodziła nam epidemis - wszystko zamknięte. Co w takim razie robić? Jak, gdzie się spotkać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaprosić go w tej sytuacji do domu?? Normalnie bym tego nie zrobiła. Na spacer jest chyba zła pogoda jeszcze. Nie chcę czekać 2 albo x tygodni... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja randka byla w parku o polnocy,tak wymyslilam.Wstyd mi bylo isc do restauracji, a w polmroku czlowiek zawsze lepiej sie prezentuje. czychalam za drzewem w ciemnosciach by zobaczyc czy to nie jakis wariat. Tak dlugo kukalam jak szedl az zaczal sie oddalac. Wybieglam zza drzewa I dogonilam biedaka. Spacerujac wypilismy wino na wzgorzu ogladajac miasto noca.  O 4 odporowadzil mnie do domu.Polecam, jestesmy razem juz pare lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Chce spotkać się z facetem poznanym przez internet, przeszkodziła nam epidemis - wszystko zamknięte. Co w takim razie robić? Jak, gdzie się spotkać? 

Siedzieć na dupie na tyłku.  Wypuścić te motylki z żołądka i zacząć myślec mózgiem że ludzie umierają.  Jeśli jesteś z gór i ze wsi - to w stodole się spotkajcie.  Tam najmniejsze zagrożenie.  No ale gdyby tak było to bys się o to nie pytała.  Czyli : ksiazka i nie myśleć o głupotach.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to się z nim spotkaj, ale zachowaj 1 metr odległości, a najlepiej załóż maskę, więc żadnego całowania i witania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×