Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

realistaa

UWAGA: Idzie poważny kryzys, polecam ciąć wydatki już teraz

Polecane posty

Globalna recesja to gwarancja, może nawet gorzej. Kto rozumie niech się przygotuje.To wygląda bardzo źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Lecimy totalnie na oparach. I to nie tylko Polska ale cały świat. To będzie kryzys jakiego swiat nie widział. Zaraza nie zwalnia tylko przyśpiesza a rządy już praktycznie wystrzelaly się z amunicji żeby ratować gospodarkę. Niedługo wszystko stanie w miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wg mnie to najmniej ucierpi sektor spożywczy, farmaceutyczny i budowlany. 

Ludzie ktorzy straca prace (szacuje sie ze moze byc nawet 20% bezrobocie w USA) nie beda kupowali nowych domow ani wydawali pieniedzy na droga zywnosc. Beda wydawali na podstawowe artykoly, co za tym idzie sektor spozywczy tez ucierpi...efekt domina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ludzie ktorzy straca prace (szacuje sie ze moze byc nawet 20% bezrobocie w USA) nie beda kupowali nowych domow ani wydawali pieniedzy na droga zywnosc. Beda wydawali na podstawowe artykoly, co za tym idzie sektor spozywczy tez ucierpi...efekt domina

Napisałam sektory, które wg mnie ucierpa najmniej, czytaj ze zrozumieniem. Co do sektoru budowlanego, to sa kontrakty i budowy nie trwaja kilka miesięcy, tylko kilka lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Napisałam sektory, które wg mnie ucierpa najmniej, czytaj ze zrozumieniem. Co do sektoru budowlanego, to sa kontrakty i budowy nie trwaja kilka miesięcy, tylko kilka lat. 

Najmniej to ucierpia producenci papieru toaletowego..😬

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie robię odwrotnie. Rzuciłam się w szał zakupów, bo chcę stymulować upadającą gospodarkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja właśnie robię odwrotnie. Rzuciłam się w szał zakupów, bo chcę stymulować upadającą gospodarkę

Tylko żeby to było kupowanie z sensem.Bo raczej gospodarki polskiej nie wspomożesz kupując w np. biedronce czy lidlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tylko żeby to było kupowanie z sensem.Bo raczej gospodarki polskiej nie wspomożesz kupując w np. biedronce czy lidlu.

No co Ty, kupuję towary luksusowe, w lokalnych warzywniakach. Zamawiam też dużo ubrań i butów (przydatne w domowej kwarantannie) u rdzennie polskich producentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

cięcie gilotyną to socjalistyczna metoda. ku/rwy trzeba wieszać do góry nogami jak włoskich faszystów aby ich bardziej upokorzyć.

Ale wieszanie to normalnie nie jest cięcie.Chociaż czasami można tak powiesić że obetnie coś np. z pomocą ostrej linki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No co Ty, kupuję towary luksusowe, w lokalnych warzywniakach. Zamawiam też dużo ubrań i butów (przydatne w domowej kwarantannie) u rdzennie polskich producentów.

Ja polecam kupić zapas przypraw typu nasiona kminku,kolendry,gorczycy itp.Co do warzyw to jest gorzej chyba że suszone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×