Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Loyda

Jak zareagować na taką sytuację z chłopakiem?

Polecane posty

Spotkaliśmy się kilka razy i wydawało mi się, że szybko dąży do związku. Napisałam mu, że chcę się jeszcze nacieszyć życiem i wolnością. Odpowiedział, że rozumie. Po dwóch dniach już nie wytrzymałam i napisałam do niego. No i rozmawialiśmy chyba z 5 godzin. Na drugi dzień jeszcze się odezwał, ale pisaliśmy może z 1,5 godziny no i od tego dnia już się nie odzywa, a dzisiaj mijają 3 dni. Czy stracił zainteresowanie? Nawet nie polubił mojego zdjęcia na facebooku z wycieczki rowerowej :( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Spotkaliśmy się kilka razy i wydawało mi się, że szybko dąży do związku. Napisałam mu, że chcę się jeszcze nacieszyć życiem i wolnością. Odpowiedział, że rozumie. Po dwóch dniach już nie wytrzymałam i napisałam do niego. No i rozmawialiśmy chyba z 5 godzin. Na drugi dzień jeszcze się odezwał, ale pisaliśmy może z 1,5 godziny no i od tego dnia już się nie odzywa, a dzisiaj mijają 3 dni. Czy stracił zainteresowanie? Nawet nie polubił mojego zdjęcia na facebooku z wycieczki rowerowej 😞

To z tym polubieniem zdjęcia to żart, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem po co napisałaś mu ze chcesz się cieszyć wolnością, skoro chciałaś tego chłopaka. Wydaje mi się, że stracił już zainteresowanie. Pamiętaj, gdy chłopak chce to zna droge i kontaktowałby się z Tobą. Wydaje mi się że spełnił Twoja wolę i się usunął. Możliwe że znalazł jakiś inny obiekt zainteresowania. Ciężko stwierdzić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym zdjęciem trochę żart. Ale nie o to chodzi. On był nawet zbyt zainteresowany, chciałam go tylko przystopować, a nie zatrzymać. Przecież napisałam po dwóch dniach i pisaliśmy długo. Nawet wysłał mi zdjęcie potrawy, którą sobie przygotował. No i napisał na następny dzień. A teraz milczenia. Wcześniej to on organizował wszystkie spotkania, a teraz smutna cisza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopak sobie darował. Następnym razem nie mów wprost chłopakowi, że nie może na nic liczyć czy nie sugeruj tak. 

Dopiero się poznawaliście, jeszcze nie był zżyty z Tobą emocjonalnie, spokojnie mógł się wycofać jak powiedziałaś, że chcesz się cieszyć wolnością. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Z tym zdjęciem trochę żart. Ale nie o to chodzi. On był nawet zbyt zainteresowany, chciałam go tylko przystopować, a nie zatrzymać. Przecież napisałam po dwóch dniach i pisaliśmy długo. Nawet wysłał mi zdjęcie potrawy, którą sobie przygotował. No i napisał na następny dzień. A teraz milczenia. Wcześniej to on organizował wszystkie spotkania, a teraz smutna cisza. 

Zmieniłaś nick...Termosa ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×