Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nba

Dobra byłem w szpitalu i lekarz mnie badal

Polecane posty

Tętno, puls, oddech. Stwierdził że nie mam koronawirusa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tętno, puls, oddech. Stwierdził że nie mam koronawirusa. 

No to nieźle. Chyba jakiś jasnowidz.😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No to nieźle. Chyba jakiś jasnowidz.😂

Skoro tak powiedział to jeebac wszystko teraz już mnie nie obchodzi czy kogoś zaraze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No to nieźle. Chyba jakiś jasnowidz.😂

Lekarz mnie posłuchał, oddech w normie, tętno w normie, to chyba się nie pomylił? Powiedział że nie mam objawów koronawirusa. To może coś innego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Lekarz mnie posłuchał, oddech w normie, tętno w normie, to chyba się nie pomylił? Powiedział że nie mam objawów koronawirusa. To może coś innego? 

Ale mnie wkrwiaja takie męskie cipeusze. Coś go zaboli i od razu umiera hipochondryk. A ile szumu wokół siebie narobi masakra  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ale mnie wkrwiaja takie męskie cipeusze. Coś go zaboli i od razu umiera hipochondryk. A ile szumu wokół siebie narobi masakra  

 

tak myślałem a jeszcze w dodatku się bałem że kogoś zaraze. Jak jestem czysty to fajnie, a boli od dwóch tygodni to coś się dzieje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

tak myślałem a jeszcze w dodatku się bałem że kogoś zaraze. Jak jestem czysty to fajnie, a boli od dwóch tygodni to coś się dzieje 

No to idź się zbadaj gruntownie zamiast lajki współczucia zbierać dżiz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No to nieźle. Chyba jakiś jasnowidz.😂

Hahaha 😀 jak dziś spojrzałam na 2 tematy , jak On był pewny że ma i koniec , kropka ! Koronawirus.  No , nie przegadasz chłopa.  Wystarczyło postraszyć troszkę policja.  O ! Widzisz jak szybko badania zrobione 💁 w tempie express ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No to idź się zbadaj gruntownie zamiast lajki współczucia zbierać dżiz

Boże taki mamy klimat że media straszą ja dalej nie jestem pewny no ale lekarz to chyba się nie myli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Hahaha 😀 jak dziś spojrzałam na 2 tematy , jak On był pewny że ma i koniec , kropka ! Koronawirus.  No , nie przegadasz chłopa.  Wystarczyło postraszyć troszkę policja.  O ! Widzisz jak szybko badania zrobione 💁 w tempie express ! 

No testu nie zrobił, osluchal, sprawdził wszystko wypytal. No to ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Boże taki mamy klimat że media straszą ja dalej nie jestem pewny no ale lekarz to chyba się nie myli

Ta bo lekarz to sam bóg lol

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No testu nie zrobił, osluchal, sprawdził wszystko wypytal. No to ok

😁😁 No i widzisz - ja wiedziałam że jesteś zdrowy jak rydz ! ( Koronawirus ) także temat : ja sie nie boje Koronawirus już go mam i mnie to nie dotknie ( mniej więcej ) uważamy za nie istotny tak ? 💁 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ta bo lekarz to sam bóg lol

 

No właśnie nie wiem ale teraz mam czyste sumienie. Byłem u kur😣vva dwóch chciałem dobrze to wyp🍅rdalac! Bo już mnie ta sytuacja wnerwia potwornie. 

A przed przyjęciem rozmawiałem z sympatyczna para i oni mieli te same objawy. Ciekawe czy ich zbadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

😁😁 No i widzisz - ja wiedziałam że jesteś zdrowy jak rydz ! ( Koronawirus ) także temat : ja sie nie boje Koronawirus już go mam i mnie to nie dotknie ( mniej więcej ) uważamy za nie istotny tak ? 💁 

Uznajmy że jestem zdrowy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu że dalej czuje ból i źle oddycham 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Najadłam się tez umieram bemben boli pomocy 

Pomasuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Uznajmy że jestem zdrowy 

Jest trochę przesilenie wiosenne.  Mimo powera / słońca , trochę wiosny się pokazało to organizm musi się przestawić.  Mimo że Nas zima ( której nie było ) szczególnie nie sponiewierała.  To nie którzy ludzie w szczególności w marcu : inaczej się czują/ łapią katar ,kaszel.  Nie którym na jakiś czas samopoczucie lekko opada w dół.  Dlatego ludzie podatni np na depresję to marzec znoszą różnie. A jak Cię coś boli, masz duszności to idź do lekarza normalnie.  I lekarz Ci przepisze.  Może elektrolity uzupełnij , żelazo , Mg . Cokolwiek.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Co nie zmienia faktu że dalej czuje ból i źle oddycham 😞

I wdech , wydech , wdech , wydech.  Spokój , chill , uśmiech i dobre nastawienie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale ja nie mam takich objawów, a ból w klatce, w okolicach serca, ból pleców, i klucie, nudności, jakieś dziwne objawy których nigdy nie miałem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli stracisz węch i smak to znaczy że to jednak koronawirus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Hahaha 😀 jak dziś spojrzałam na 2 tematy , jak On był pewny że ma i koniec , kropka ! Koronawirus.  No , nie przegadasz chłopa.  Wystarczyło postraszyć troszkę policja.  O ! Widzisz jak szybko badania zrobione 💁 w tempie express ! 

Badań to on nie zrobił. Lekarz go ocenił na "oko" 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Badań to on nie zrobił. Lekarz go ocenił na "oko" 🙂

Musi iść ładnie do doktora i jak rzeczywiście mu coś dolega to co to znaczy " na oko ".  Ja też zdaje sobie sprawę że może przyjść wieczór że będę się źle czula.  I chyba znam dobrze swój organizm ? Jak każdy.  To się czuje że coś nie gra.  Z pewnością w tej sytuacji bym nie popuściła. A gdyby to zlekceważył a ja bym kogoś na nieswiadomce zaraziła.  Od razu bym mu problemów narobiła a nie żeby mnie ludzie atakowali.  To jego zawód i obowiązek.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

ale ja nie mam takich objawów, a ból w klatce, w okolicach serca, ból pleców, i klucie, nudności, jakieś dziwne objawy których nigdy nie miałem 

Powiedz mi, czemu Ty tak gadasz jak jakieś stare dziadunie, non stop tylko o dolegliwościach? Myślałam że jesteś młody, ale te bogate rozważania, analizy tętna, stolca i cisnienia, wskazują na wiek zaawansowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Musi iść ładnie do doktora i jak rzeczywiście mu coś dolega to co to znaczy " na oko ".  Ja też zdaje sobie sprawę że może przyjść wieczór że będę się źle czula.  I chyba znam dobrze swój organizm ? Jak każdy.  To się czuje że coś nie gra.  Z pewnością w tej sytuacji bym nie popuściła. A gdyby to zlekceważył a ja bym kogoś na nieswiadomce zaraziła.  Od razu bym mu problemów narobiła a nie żeby mnie ludzie atakowali.  To jego zawód i obowiązek.  

No tak, prawda. Ja miałem wątpliwości bo też były małe kłopoty ze zdrowiem ale już wszystko jest ok czyli to chyba nie był koronawirus 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Powiedz mi, czemu Ty tak gadasz jak jakieś stare dziadunie, non stop tylko o dolegliwościach? Myślałam że jesteś młody, ale te bogate rozważania, analizy tętna, stolca i cisnienia, wskazują na wiek zaawansowany...

Media zrobiły taką panikę że teraz każdy drży przed koronawirusem. We Włoszech chyba umarło 700 osób w ciągu 24h na to świństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

ale ja nie mam takich objawów, a ból w klatce, w okolicach serca, ból pleców, i klucie, nudności, jakieś dziwne objawy których nigdy nie miałem 

Czyli : ból kosci i osłabienie.  To się zalicza do Pandemi.  Może rzeczywiście nie koniecznie musi występować gorączka.  Jak dziś tam byłeś , to jutro wróć się ponownie.  A jak znów Cię wyprawi z kwitkiem.  To idź na 3 ci dzień.  Może ruszy kopuła że dziś każdego kto się skarży , trzeba zbadać.  A jeszcze plus jest taki : pójdziesz 1 x ,2 x ,3 x i coś Ci wykryją.  Od razu możesz wyjść telefon i Go zgłosić.  Bo w 3 wizyty u lekarza mogłeś narazić ludzi.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A byłem dziś świadkiem jak do doktora dzwonił ktoś po znajomości i coś tam gadał że zrobią testy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Media zrobiły taką panikę że teraz każdy drży przed koronawirusem. We Włoszech chyba umarło 700 osób w ciągu 24h na to świństwo.

A dziś czytałem o hiszpańskim lekarzu który też mógł mieć wirusa a nie miał gorączki więc mu nie zrobili badania i zmarł. Tak jest jak nie masz znajomości 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Powiedz mi, czemu Ty tak gadasz jak jakieś stare dziadunie, non stop tylko o dolegliwościach? Myślałam że jesteś młody, ale te bogate rozważania, analizy tętna, stolca i cisnienia, wskazują na wiek zaawansowany...

Jestem młody nie mam 30 stki ale źle samopoczucie mnie dobija i brak pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×