Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nba

Dobra byłem w szpitalu i lekarz mnie badal

Polecane posty

 

Media zrobiły taką panikę że teraz każdy drży przed koronawirusem. We Włoszech chyba umarło 700 osób w ciągu 24h na to świństwo.

To wiem. Przypominam, że siedze przymusowo w domu z bombelkami, to nic tylko net i w kółko koronawirus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A dziś czytałem o hiszpańskim lekarzu który też mógł mieć wirusa a nie miał gorączki więc mu nie zrobili badania i zmarł. Tak jest jak nie masz znajomości 

Niektórzy gorączki nie mają. Ale ta choroba trwa od 2 tygodni do max miesiąca więc powinno się zacząć polepszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Czyli : ból kosci i osłabienie.  To się zalicza do Pandemi.  Może rzeczywiście nie koniecznie musi występować gorączka.  Jak dziś tam byłeś , to jutro wróć się ponownie.  A jak znów Cię wyprawi z kwitkiem.  To idź na 3 ci dzień.  Może ruszy kopuła że dziś każdego kto się skarży , trzeba zbadać.  A jeszcze plus jest taki : pójdziesz 1 x ,2 x ,3 x i coś Ci wykryją.  Od razu możesz wyjść telefon i Go zgłosić.  Bo w 3 wizyty u lekarza mogłeś narazić ludzi.  

Nigdzie już nie chodzę, siła go nie zmusze, może nie umiem go przegadać, trudno 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jestem młody nie mam 30 stki ale źle samopoczucie mnie dobija i brak pomocy

Wczoraj byłeś jakiś bardziej hop do przodu, cieszyłes się, żeś taki wodzirej i Twoje tematy mają wzięcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wczoraj byłeś jakiś bardziej hop do przodu, cieszyłes się, żeś taki wodzirej i Twoje tematy mają wzięcie...

To przedwczoraj, a od dwóch dni czuje jakbym zdychal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A dziś czytałem o hiszpańskim lekarzu który też mógł mieć wirusa a nie miał gorączki więc mu nie zrobili badania i zmarł. Tak jest jak nie masz znajomości 

Nawiązując do Hiszpanii to była swego czasu Pandemia Hiszpanka.  50milionów ludzi niestety zabrała.  I także z tego co wyczytałam była to grypa.  Która wróciła w sierpniu i zabrała masowo dużo ludzi na drugi świat.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Niektórzy gorączki nie mają. Ale ta choroba trwa od 2 tygodni do max miesiąca więc powinno się zacząć polepszać.

A ja się boję że umrę i nie będzie pomocy bo mieszkam sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A ja się boję że umrę i nie będzie pomocy bo mieszkam sam

Napiszesz tu i Ci pomożemy😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nawiązując do Hiszpanii to była swego czasu Pandemia Hiszpanka.  50milionów ludzi niestety zabrała.  I także z tego co wyczytałam była to grypa.  Która wróciła w sierpniu i zabrała masowo dużo ludzi na drugi świat.  

Egon Schiele na to kipnął. Szkoda, bo namalowalby więcej golasow w swoim życiu. Pen.isow w erekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasami myślę że naprawdę zwariowalem :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko boli a w szpitalu kazali iść do domu, tylko 5 godzin przesiedzialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nerwica

Nie miałem nigdy dotąd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Ale mnie wkrwiaja takie męskie cipeusze. Coś go zaboli i od razu umiera hipochondryk. A ile szumu wokół siebie narobi masakra"

 

Tylko, że ci cipeusze statystycznie częściej idą w kimono (nie do spania) bo nie wykryto u nich śmiertelnej choroby (raka, nadciśnienia, miażdżycy, cukrzycy itp.)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekam może przejdzie, oddychać oddycham. Już się z całą rodziną poklocilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby jakiś adwokat przyszedł to by go zbadali a szaraka zwykłego to na ulice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przepraszam Cie, autorze, ja wiem, że to poważny temat i że Ci zdrowei nie domaga, ale jak zobaczyłam pierwszy post to omal nie popuściłam ze śmiechu 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

ale ja nie mam takich objawów, a ból w klatce, w okolicach serca, ból pleców, i klucie, nudności, jakieś dziwne objawy których nigdy nie miałem 

to może być ze stresu, a może być co innego, ale na koronaświrusa się ni ch;u;j nie kwalifikuje. dzwoń na teleporadę, obywatelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

przepraszam Cie, autorze, ja wiem, że to poważny temat i że Ci zdrowei nie domaga, ale jak zobaczyłam pierwszy post to omal nie popuściłam ze śmiechu 😄

Który? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak było z tym badaniem rozebralem się, osłuchal moje wnętrzności, następnie założył na palec spiromeyr który nic nie wykazał a na koniec zmierzył ciśnienie, lekko wyszło obniżone. Powiedział że nie mam objawów koronawirusa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

osłuchal moje wnętrzności

x

😂 dzięki za poprawę humoru  aż do końca epidemii

a co Ci sugerował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę jakby się wkurvvil kazał iść na SOR i poszedłem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę jakby się wkur🚫vvil kazał iść na SOR i poszedłem. Na sorze słyszałem jak pielegniarz mówił do innego że zbiorowa psychoza panuje i każdy się tam zgłasza z podejrzeniem wirusa. To akurat nie o mnie a musiało być dużo przypadków 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie lekarz sprawiał wrażenie dobrego, to był chyba ordynator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To akurat nie o mnie a musiało być dużo przypadków  

x

no pewnie, że nie o Tobie, jak oni mogli Cię tak potratować, mój mały koteczku? 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ogólnie lekarz sprawiał wrażenie dobrego, to był chyba ordynator

kolejne objawy hipochondrusa - lekarze zastępują Ci rodzinę i znasz wszystkie aspekty ich pracy i administracji ich placówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze było takie fajne młode małżeństwo i sobie miło pogadaliśmy o wirusie, objawach. Bardzo fajni oboje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A jeszcze było takie fajne młode małżeństwo i sobie miło pogadaliśmy o wirusie, objawach. Bardzo fajni oboje

😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×