Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Neva88

Rana po cesarce

Polecane posty

Dziewczyny, mam pytanie. W ubieglym tygodniu mialam cesarke i 8 dni po na kawalku rany zrobil mi sie taki twardy walek. Nie boli, nic sie nie sączy, kolor ma normalny, ale nie wiem czy tak moze być? Lekarze nie przyjmują, dzwonilam do poloznej - kazala przemywać solą fizjologiczną i nic konkretnego nie powiedziala. Szwy mam rozpuszczalne. Czy któraś z Was tak miala i to faktycznie nic niepokojącego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam taki twardy wałek na całej ranie. Ginekolog powiedziała, że to normalne. Potem jak się wygoi to zaniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dziewczyny, mam pytanie. W ubieglym tygodniu mialam cesarke i 8 dni po na kawalku rany zrobil mi sie taki twardy walek. Nie boli, nic sie nie sączy, kolor ma normalny, ale nie wiem czy tak moze być? Lekarze nie przyjmują, dzwonilam do poloznej - kazala przemywać solą fizjologiczną i nic konkretnego nie powiedziala. Szwy mam rozpuszczalne. Czy któraś z Was tak miala i to faktycznie nic niepokojącego? 

Być może zrobił się zrost. Miałam miesiąc temu operację (nie cc) i w miejscu jednego cięcia (laparoskopia) mam taki twardy guzek pod skórą. Może zniknąć do pół roku, a jeśli nie to też nie ma tragedii, bo to nic groźnego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak miałam, zniknęło. To pewnie zrost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już Ci się wygoi, zabliźni, to polecam maść cebulową. Śmierdzi, ale ładnie wygładza takie wałeczki na bliznach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×