Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sylwia222

Po co on to robi? skoro powinien mieć mnie gdzieś.

Polecane posty

Kręciłam z pewnym gościem, zainteresowanie wyszło z jego strony, zapraszał mnie do kina, pisał, uśmiechał się na mój widok. Jakiś czas temu stwierdził, że nic z tego nie będzie, dowiedziałam się tego od jego kumpla, bo ten się jego o to zapytał, także gdyby nie on to do tej pory nie wiedziałabym na czym stoję.  Teraz kręci z inną ze szkoły, z jakąś pierwszaczką! z początkiem olewał ją, gdy ta pierwsza do niego podchodziła, ale teraz się chyba przemógł, lajknął jej foty na fejsie...  i ukrywa to przede mną, jego koledzy tak samo. Dlaczego? żeby nie było mi przykro, czy jak? nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dorosłej kobiecie, szczególnie jeśli coś już przeżyła, taką pisaniną nie zaimponujesz...latanie za siksami to już totalny banał. 

Mądrości w życiu... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

On ma inną, koledzy go kryją a ty nie rozumiesz.... 

Tak trudno się domyślić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale co robi? Przeciez wy nie byliscie razem. Ze raz cie zabral do kina??? No przestan! Potem cie totalnie olal i tak jest od kilku miesiecy. Pytanie, po co ty go stalkujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ale co robi? Przeciez wy nie byliscie razem. Ze raz cie zabral do kina??? No przestan! Potem cie totalnie olal i tak jest od kilku miesiecy. Pytanie, po co ty go stalkujesz???

Zabrał mnie do kina, a po kinie spacerowaliśmy objęci jak para, ja wiem, że to jest głupie... ale po co to wszystko skoro teraz mnie olał? a stalkuję po to, bo koledze tłumaczył się tak, że nie chce związku i nie jest na niego gotowy, a tutaj zaczyna latać za jakąś gówniarą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

On ma inną, koledzy go kryją a ty nie rozumiesz.... 

Tak trudno się domyślić? 

Domyślić to łatwo... ale po co to wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Domyślić to łatwo... ale po co to wszystko?

Ale co wszystko??? Przeciez juz od jakiegos czasu nie macie kontaktu, nie byliscie para, i to z toba nie chce zwiazku!!! Ale jest otwarty na inne. Po co ty sie tak wkrecasz??? On juz dawno o tobie zapomial, a ty go stalkujesz. On nic przed toba nie ukrywa, bo ma na ciebie wylane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ale co wszystko??? Przeciez juz od jakiegos czasu nie macie kontaktu, nie byliscie para, i to z toba nie chce zwiazku!!! Ale jest otwarty na inne. Po co ty sie tak wkrecasz??? On juz dawno o tobie zapomial, a ty go stalkujesz. On nic przed toba nie ukrywa, bo ma na ciebie wylane

To niech idzie w swoją stronę i z kim chce. Nikt go do niczego nie zmusza. Takie odwracanie kota ogonem, raczej mało w tym kasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy wszyscy to w sumie macie rację, nakręcam się jak ...ka zamiast żyć dalej 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×