Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

feri

Przegryw

Polecane posty

Mam 19 lat i jestem typowym przegrywem... Nie mam przyjaciół bo wszystkie "bff" zostawiają mnie, gdy w pobliżu pojawi się ktoś inny. Nigdy nie miałam jakiś większych kontaktów z chłopakami, a co dopiero mówiąc o drugiej połówce czy pocałunku. I wątpię, że to się zmieni - nowo poznane osoby nie chcą utrzymywać kontaktu na dłuższą metę, w praktycznie każdym towarzystwie jestem tym piątym kołem u wozu. Po prostu zero jakiegokolwiek kontaktu z człowiekiem. Nawet nie mam żadnych pasji, umiejętności, które jakoś by mnie trzymały w kupie. Ta samotność mnie dobija i tak szczerze nie chce mi się żyć. Są tu osoby, które były w podobnej sytuacji i powiedziałby czy jest jakaś nadzieja czy taka kolej losu jest mi pisana? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

,,Dobija mnie samotność" - anonim 19 lat 

Powiedz to ziomkom którzy mają po 40 lat i są na takim samym etapie, co Ty. Jesteś młoda, nie pękaj może za niedługo się to zmieni. Pójdziesz na studia/kursy, potem praca. Jakoś to będzie 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie... I tak też jest - gdy potrzeba idzie się do przegrywa 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

,,Dobija mnie samotność" - anonim 19 lat 

Powiedz to ziomkom którzy mają po 40 lat i są na takim samym etapie, co Ty. Jesteś młoda, nie pękaj może za niedługo się to zmieni. Pójdziesz na studia/kursy, potem praca. Jakoś to będzie 😏

Wiem, często ich spotkam na swojej drodze i boję się, że też tak skończę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym mieć znowu 19 lat inaczej bym moje życie rozegrał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wiem, często ich spotkam na swojej drodze i boję się, że też tak skończę 

Jak sie postarasz, to taka sytuacja nie będzie miała miejsca. Z tymi hobby to jak to jest? Nie chce Ci się,wydaje Ci się że nic nie jest dla Ciebie czy strach przed otwarciem się? Co lubisz robić? No i w jakich momentach ludzie odcinają się od Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jak sie postarasz, to taka sytuacja nie będzie miała miejsca. Z tymi hobby to jak to jest? Nie chce Ci się,wydaje Ci się że nic nie jest dla Ciebie czy strach przed otwarciem się? Co lubisz robić? No i w jakich momentach ludzie odcinają się od Ciebie?

Nie znalazłam nic dla siebie - w niczym nie jestem dobra. Nawet nie mam możliwości wyjścia gdziekolwiek bo mieszkam na zadupiu miliony kilometrów od cywilizacji, a autobus dojeżdża tylko szkolny. Jeśli chodzi o ludzi to po prostu nie chcą bliższej znajomości 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

Nie znalazłam nic dla siebie - w niczym nie jestem dobra. Nawet nie mam możliwości wyjścia gdziekolwiek bo mieszkam na zadupiu miliony kilometrów od cywilizacji, a autobus dojeżdża tylko szkolny. Jeśli chodzi o ludzi to po prostu nie chcą bliższej znajomości 

Uczysz się jeszcze czy już pracujesz?🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Uczysz się jeszcze czy już pracujesz?🙂

Uczę się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde 19 lat?

mysle w Twoim wieku bylem na gorszym etapie a sie wyrobilem 😉

tez mialem takie problemy

Teraz latwo nawiazuje kontakty, to dopiero poczatek zycia !

Glowa do gory, badz bardzo wyrozumiala dla siebie ucz sie spozytkuj ten czas na edukacje, dostrzez w samotnosci jakies plusy - ktorych np ja teraz nie mam i tesknie za samotnoscia za tym zeby pobyc samemu, naucz sie angielskiego, hiszpanskiego, czytaj ksiazki, badz swoim najlepszym przyjacielem i nie karc sie za to ze tak jest. zapisz sie na zajecia tanca, stoponiowo i powoli z tego wyjdziesz 🙂

zobaczysz ze bedzie dobrze

jak cos to pytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

kurde 19 lat?

mysle w Twoim wieku bylem na gorszym etapie a sie wyrobilem 😉

tez mialem takie problemy

Teraz latwo nawiazuje kontakty, to dopiero poczatek zycia !

Glowa do gory, badz bardzo wyrozumiala dla siebie ucz sie spozytkuj ten czas na edukacje, dostrzez w samotnosci jakies plusy - ktorych np ja teraz nie mam i tesknie za samotnoscia za tym zeby pobyc samemu, naucz sie angielskiego, hiszpanskiego, czytaj ksiazki, badz swoim najlepszym przyjacielem i nie karc sie za to ze tak jest. zapisz sie na zajecia tanca, stoponiowo i powoli z tego wyjdziesz 🙂

zobaczysz ze bedzie dobrze

jak cos to pytaj

Chyba masz na myśli taniec interaktywny?😄 Ona mieszka na końcu świata😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

Uczę się 

Teraz jest co prawda kwarantanna, ale czy w twojej szkole nie ma koła zainteresowań? Warto się na takie zapisać ze względu na ludzi nawet, jeśli ono same w sobie średnio ciekawiłoby cię🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Chyba masz na myśli taniec interaktywny?😄 Ona mieszka na końcu świata😎

Hahahah dokładnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Teraz jest co prawda kwarantanna, ale czy w twojej szkole nie ma koła zainteresowań? Warto się na takie zapisać ze względu na ludzi nawet, jeśli ono same w sobie średnio ciekawiłoby cię🙂

Moja szkoła to dno i kupa gruzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

kurde 19 lat?

mysle w Twoim wieku bylem na gorszym etapie a sie wyrobilem 😉

tez mialem takie problemy

Teraz latwo nawiazuje kontakty, to dopiero poczatek zycia !

Glowa do gory, badz bardzo wyrozumiala dla siebie ucz sie spozytkuj ten czas na edukacje, dostrzez w samotnosci jakies plusy - ktorych np ja teraz nie mam i tesknie za samotnoscia za tym zeby pobyc samemu, naucz sie angielskiego, hiszpanskiego, czytaj ksiazki, badz swoim najlepszym przyjacielem i nie karc sie za to ze tak jest. zapisz sie na zajecia tanca, stoponiowo i powoli z tego wyjdziesz 🙂

zobaczysz ze bedzie dobrze

jak cos to pytaj

I od jakiego momentu się to zmieniło? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

Moja szkoła to dno i kupa gruzu

Twoja szkoła znajduje się w większym mieście? Dojeżdżasz? Może praca w sklepie na niepełny etat ( to jest do ustalenia, można chyba nawet godzinowo, ale nie jestem pewna -trzeba byłoby się zapytać) w tym mieście. Jest kontakt z ludźmi, jak młoda załoga to jest możliwość poznania kogoś fajnego🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Twoja szkoła znajduje się w większym mieście? Dojeżdżasz? Może praca w sklepie na niepełny etat ( to jest do ustalenia, można chyba nawet godzinowo, ale nie jestem pewna -trzeba byłoby się zapytać) w tym mieście. Jest kontakt z ludźmi, jak młoda załoga to jest możliwość poznania kogoś fajnego🙂

Kombinowałam już w tym kierunku ale nie mam takiej możliwości, żeby pogodzić to ze szkołą a wolałabym się skupić na niej bo za rok matura (o ile wgl wrócimy) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×